Jak założyć prezerwatywę?

Jak założyć prezerwatywę?

Jednym z najbardziej powszechnych i łatwych w użyciu środków bezpiecznych środków tam prezerwatywa. W czasie płeć, zwłaszcza gdy występuje w pierwszym wielu zaczyna się zastanawiać jak prezerwatyw. Ale nie sądzę, że używanie prezerwatywy — to strata czasu, ponieważ będzie ona chronić nie tylko przed ciążą, ale również z chorób przenoszonych drogą płciową przez.

Że stosowanie prezerwatyw nie powoduje żadnych trudności, należy najpierw zapoznać się z wielkością «przestrzeni intymnej» swojego partnera, więc oprócz standardowych prezerwatyw rozmiar prezerwatyw nie są duże i bardzo duże.

Przy zakupie lepiej zwrócić uwagę na ten, który jest właśnie dla Ciebie, to możesz być ubezpieczony od nieoczekiwanych momentach, gdy intymność, ponieważ. Jeśli NIE wybrać odpowiedni prezerwatywy. w chwili zakładanie prezerwatywy zostanie usunięte z męskiego organu płciowego.

Tuż przed rozpoczęciem seksu, muszą być odpowiednio wyjmij prezerwatywę z opakowania. w której się on znajduje. Od momentu otwarcia opakowania, staram się robić to ostrożnie, zerwać specjalny szew w postaci zębów. Nie zrywaj pakiet bezpośrednio w centrum miasta, ponieważ można uszkodzić prezerwatywę.

Po prostu nie otworzyć zapakowane prezerwatywy przy użyciu zęba, ponieważ może to spowodować uszkodzenie.

Po otwarciu opakowania należy dokładnie usunąć sam prezerwatywy. I wskazówka, że ​​jest sposób, coś wygląda jak brodawki, konieczne jest, aby wyciągnąć powietrze przez ściśnięcie końcówki palców. Dlaczego to zrobić? I tak, aby nie uszkodzić prezerwatywy podczas procesu, zwłaszcza, że ​​on, końcówki, a następnie wypełnić spermy.

Aby umieścić na prezerwatywy trzeba go przed seks na członka w stanie całkowicie gotowym. Nie próbuj wkładać prezerwatywę na penisa jeszcze jest miękki. Wystarczy ściskając końcówkę prezerwatywy, doprowadzić do głowy, umieścić na prezerwatywy i przesunąć wokół penisa.

Jeśli masz jakieś dolegliwości, a nie iść do rozwinąć prezerwatywę, jest prawdopodobne, że nie właściwie otrzymała od złej strony. Teraz będziesz musiał go wyrzucić i zacząć nowe prawidłowo prezerwatyw, wyjęty z opakowania. Dlaczego warto kupić nowy, więc, ponieważ może on już być uszkodzony.

Pod koniec stosunku seksualnego musi być na dole, naciskając palcem prezerwatywę i ostrożnie wyjmij go z dziewczyną. Następnie upewnij się, że prezerwatywa jest całkowicie wyjęty z dziewczyną, należy ostrożnie zdjąć i wyrzucić do kosza na śmieci, więc wszystkie prezerwatywy są jednorazowego użytku.

Więc życzę miłego i bezpiecznego seksu.

A jeśli kompleksuete swój intymny obszar, to musisz zrozumieć, jak prawidłowo golić okolic bikini. więc nie wstydź się intymne miejsce podczas seksu.

Jak założyć prezerwatywę. Wideo

Share →