Jak zapisać dziecko od wszy i gnid

Jak zapisać dziecko od wszy i gnid

Jak wypłacić szybko wszy? To pytanie jest interesujące dla wszystkich matek i ojców, którzy znaleźli te brzydkie owady we włosach córki lub syna.

Pierwszy znak drapiąc się w głowę, ale przy okazji, może towarzyszyć swędzenie w całym środowisku dziecka po prostu osób dorosłych!

Drugi Obecność czerwone plamy na szyi i głowy, jak od ukąszenia komara. Trzeci wszy się, jak się może wydawać straszne, czołganie się na skórze głowy.

Obecnie nie jest konieczne stosowanie toksycznych nafta, jak nasi babki i ogolone fryzury:-). Wszy i gnidy (jaja z tego) nie jest łatwo się pozbyć, ale musiał dokonać pewnego wysiłku i nie rezygnują z leczenia, niedokończone aż do końca.

Więc co zrobić?

  1. Najważniejsze uspokoić ulubionego dziecka, jak źle najgorsze! Obiecaj, że jeśli będzie to i cierpliwość i spokój do końca wszystkich tygodnia być dobrze, a wszy i gnid ischeznut.Soobschit rodziców i przyjaciół dzieci w społeczności, gdzie był w ostatnim tygodniu.
  2. Idź do apteki, nawet jeśli znajdziesz wszy późno w nocy, we wszystkich miastach teraz całą noc drogerii. Kup specjalne narzędzie dla całej rodziny (w aptekach ich duża różnorodność)!
  3. Cała rodzina w leczeniu wszy na wbudowanych instrukcji.
  4. Zebrać wszystkie pościel i przemyto przy maksymalnej temperaturze w pralce. Zmiana pad, a także myć dziecko.
  5. Wyróżnij grzebień pacjenta, ale najpierw wszystkie grzebienie zagotować w garnku.
  6. Czapki, jeśli nie można prać w wysokiej temperaturze, pierwszego leczenia wszy i umieścić w plastikowym worku (krawat) przez 10 dni. W tym czasie, owady śmierć.
  7. Po przetworzeniu głowę, wprowadzają do łazienki lampy biurko, usiąść i zacząć przeglądać pasmo włosów przez nici do światła, bo tylko w ten sposób można zobaczyć, gnidy dołączone do włosów jest w porządku okruchy Kolor dziecko włosów. Usuń paznokcie i rzucać w wannie lub umywalce. Nitów należy usunąć ręcznie, koniecznie oznacza zabijanie ich! Poświęć trochę czasu, aby przeglądać ostrożnie, ponieważ z wszy gnidy właz, a po kilku dniach zaczną składać jaja.
  8. Aby usunąć gnidy z długimi włosami jest bardzo wygodny w użyciu specjalnego grzebienia żelaza (nie grzebień, który jest sprzedawany w zestawie z środków użytych do grzebienia martwe wszy). Jest mało prawdopodobne, że znajdziesz go w aptece, kupiłam przez Internet.
  9. Procedura przebicie №7 codziennie przez tydzień, czyli przeglądania i usuwania, bo tych, których brakowało na następny dzień będzie rosnąć w wielkości i można je zobaczyć. Ale to coś więcej niż wskazano w instrukcji nie mają zastosowania, to lepiej kupić mrożone żurawiny, zacieru i rozmaz na włosach (do szczypanie, ale w środowisku kwaśnym jest szkodliwe dla nitów). Trzymaj 7-10 minut.
  10. Pościel zmieniana jest przez cały tydzień, a przynajmniej pierwsze 4 dni.

Dziękuję stronie

Share →