Jak zawiązać pięty do palców podwójnej

Jak zawiązać pięty do palców podwójnej

Pięta jest częścią skarpety, które szybko wytrzeć, więc niektóre tkaczy, aby przedłużyć żywotność skarpety dzianiny z pięciu dodatkowych nici syntetycznych. Niektóre dzianiny podwójne pięć.

Dziś chcę wam powiedzieć, jak powiązać podwójne piętę. W tym celu musimy nieparzystą liczbę pętli. Jeśli wpisałeś skarpetkę na szprychy 44 pętli, a następnie dzianiny pięć nie brać 22 pętli i 23.

Dzianiny w następujący sposób:

1 rzędzie: * Pierwsza pętla provyazyvaem przodu, usunąć drugie nie provyazyvaya (gwint pracy). Więc powtórzyć od * i ostatnia pętla provyazyvaem przodu.

2. rzędzie: wszystkie pętle provyazyvaem źle.

Powtórz dziania dwa rzędy.

Kiedy drutach podwójne pięć, musimy połączyć dwa razy więcej wierszy niż zwykle, kiedy dziewiarskich pięć. Na przykład, numer 22 i 44.

Gdy żądana wysokość związana jest piąty, a następnie przejść do zwykłego drutach. Tak więc podwójna lepka pasuje tylko tylna część pięty i spód pięcie i pozostaje singlem. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że zwykle mamy go podrapał się pięty, palce u jednej piątej będzie nam służyć znacznie dłużej.

Dziane kapelusze, peruki z Louise Walker

Igły Tatuaż kobiet

Jeśli jesteś zapalonym hendmeyderom, można powiedzieć innym o tym tak niezwykły sposób. Chcę jednak zwrócić uwagę, że taki tatuaż choć bardzo oryginalne, ale jest mało prawdopodobne, ktoś będzie dekoracji. I tak, tatuaże Parada robótek! Nerwowy zegarek nie jest zalecane! Czytaj dalej →

Ananas na szydełku wzór

Spódnica wzór szydełkowane ananasa.

Ananas jest jednym z najbardziej popularnych rzeczy wzory dziewiarskie szydełkowania. Ten wzór można przypisać niemal każdą rzecz: tuniki, sukienki, tkaniny, a nawet parasol. Czytaj dalej →

Szydełkowy wzór lato

Na drugi dzień w poszukiwaniu nowych rzeczy, pobiegł za pośrednictwem sklepów internetowych. Jednocześnie znaleźć wiele pomysłów na drutach letnie rzeczy. Tally wszystkie modele nie są dość trudne, aż do następnego lata, można złapać.

Z mody te rzeczy nie wychodzą, więc nie krępuj się dziać.

Share →