Jak zdobyć silny orgazm

Jak zdobyć silny orgazm

Dawna okazały – orgazm jest nie tylko ładne, ale także bardzo przydatne do kobiecego ciała. Jak wszelkich kosmetyków, może to uczynić nasz blask skóry, włosów – shine, oczy – Iskierka. Ale z jakiegoś powodu wielu z nas udaje się osiągnąć orgazm, a nie za każdym razem.

Jak zmienić ten obraz?

Fakt, że orgazm ma korzystny wpływ na ciało potwierdzony przez wiele badań. Pokazują – wpływa na skórę i włosy ze względu na wzrost produkcji hormonów estrogenu i testosteronu jako orgazmu wyników. Hormony te nie tylko poprawić nasz wygląd, ale również pomaga na stres, a nawet utrzymania zdrowia kości i mięśni.

Więc jak można uzyskać wszystkie te korzyści?

W celu znacznego zwiększenia prawdopodobieństwa wystąpienia orgazmu, trzeba zachować kilka ważnych elementów. Może was wszystkich i nie trzeba, ale ich brak uniemożliwi po prostu czerpać przyjemność z seksu.

1. Relaks. Jeśli jesteś spięty, przeżywają stres, jest praktycznie niemożliwe do osiągnięcia orgazmu – Znane jest zawsze. Można jednak spróbować naprawić sytuację – Mimo wszystko, jeśli można odpocząć trochę, to ci pomoże «połączyć» w procesie, a ponadto relaksu nie potrwa długo.

Uniwersalny przepis, oczywiście, nie istnieje, ale można wybrać opcję, która zapewnia największy wpływ:

— Kąpiel z olejkami eterycznymi (optymalny wybór – drzewo sandałowe, ylang ylang, to zrelaksować się i jednocześnie zachęcać uczucia).

— Samotność. Być może przed seksem trzeba spędzić trochę czasu sam na sam. Wiele pomaga odzyskać, relaks, odrzucić niepotrzebne myśli i emocje.

— Alkohol – znane środki do relaksu. Ale najważniejsze tutaj – nie przesadzaj. Jeden kieliszek wina – Optymalna ilość przygotować cieszyć.

Jeśli pij zbyt dużo, to będzie trudne do osiągnięcia orgazmu (to duże ilości alkoholu hamują procesy niezbędne do osiągnięcia orgazmu, potwierdzone w doświadczeniach Scientific).

— Wszelkie monotonna czynność do gustu. Możesz używać prostych prac domowych lub rzemiosła, co robisz powoli. Po prostu nie dać się ponieść – inaczej na płeć, nie chodzi.

15 minut powinna być wystarczająca, aby w pewnym stopniu złagodzić.

2. Różnorodność. Powtarzalny ruch, sama postawa rzadko pomóc kobietom osiągnąć orgazm. Ponadto mamy wiele stref erogennych, skupić się tylko na jednym lub dwóch z nich – tylko krótkowzroczne.

Jeśli twój partner nie wie, swoją reakcję na dotyk wrażliwych na różnych punktów na ciele, konieczne jest przeprowadzenie serii eksperymentów. Można to zrobić wspólnie, a może chcesz najpierw zbadać swoje strefy erogenne, a dopiero potem – wraz z partnerem.

3. Myśli. Jeśli kiedykolwiek słyszał, że podczas seksu powinien odrzucić wszelkie myśli – zapomnij. Myśli powinny być, tylko muszą mieć charakter erotyczny.

W tym przypadku swoją podniecenie (a zatem dalej orgazmu) zwiększy się kilkakrotnie.

Jeśli erotyczne myśli sami nie chcą się pojawić, mogą być stymulowane. Na przykład, za pomocą muzyki romantycznej lub wspomnienia wielkiego seksu, które było cię w przeszłości.

4. Nawilża. To niesamowite, jak często kobiety nie mogą osiągnąć orgazmu z powodu braku naturalnego smarowania. Jednak rozwiązanie jest bardzo proste – Wystarczy zaopatrzyć smaru.

Te cztery warunki są ze sobą łączone zapewnić wszystkie warunki do osiągnięcia orgazmu. A reszta należy do Ciebie i Twojego partnera! Pisze W2W.

Share →