Jak złagodzić podrażnienia po depilacji

Jak złagodzić podrażnienia po depilacji

Podrażnienia po depilacji lub goleniu zawsze zepsuć nastrój. Po tym wszystkim, staramy się nadać naszej skórze uczucie lekkości i piękna, i nie jest tak uciążliwe — podrażnienia po depilacji.

Gładkie nogi skóry, oraz wiele innych części ciała odgrywa ważną rolę w kosmetycznym żeńskiej ideału. Oraz większość kobiet, oczywiście z tym uważane regularnie usuwania włosów z powierzchni skóry. W ciągu ostatnich 5-7 lat, szczególnie popularny był woskowanie, golenie i zeszły na drugi plan. Prawdą jest, jak po tej procedurze, włosy rosną znacznie wolniej.

Ale to rodzi kolejny problem: wielu targach usunięcia seks włosów powoduje poważne podrażnienia skóry, ponieważ jest silna dla niej stres. A jeśli nogi są pokryte czerwonymi plamami i pęcherzyków, to nie pozwoli im gładkość piękny i uwodzicielski. Co zrobić w tej sytuacji? Oferujemy osiem skuteczne sposoby, jak korzystać z prostych narzędzi do usunięcia lub przynajmniej znacznie ograniczyć podrażnienia po depilacji.

1. Zacznijmy od najprostszych: do zwalczania zaczerwienienie skóry po depilacji można naturalnie pomóc śmietanę. Ale specjalny krem. opracowany dla tych celów są często mniej skuteczne niż kremu przeciwzapalnym dla dzieci lub tłuszczu odżywczy krem ​​do rąk.

2. nogi po depilacji przepłukać wodą z olejkiem z drzewa herbacianego. Gotować 02:58 litrów wody i kroplówki w nim łyżeczkę masła. Gdy woda się ochłodzi się do 50-60 stopni, po prostu przepłukać nogami na wszystkie strony.

3. Jest to również przydatne, po prostu rozmazuje się skóry stóp dowolny olej roślinny. Czy go cienką warstwą, dzięki czemu można czekać do absorpcji oleju i nie spłukać go przed wyjazdem gdzieś, albo, na przykład, idąc do łóżka.

4. Dodać skóry masować nogi z kostek lodu wykonane z destylowaną lub, co najmniej, przegotowanej wody. Masaż stóp na wszystkich stronach kilka razy.

5. Posypać proszku dla dzieci lub pedikiur, nawet talk kosmetyczny dla ciała. Powtarzaj co najmniej trzy razy dziennie.

6. Być może wrażliwość skóry twarzy u mężczyzn zbliżających się do skóry kobiet w nogach. bo to naprawdę skuteczne w celu łagodzenia podrażnień po depilacji ma męskich żeli do golenia.

7. Czy można posypać na nogi wody termalne lub przetrzeć je wacikiem nasączonym nim. Wiele pomoc.

8. Jeśli zaczerwienienie jest już bardzo silne, spróbuj krem ​​na oparzenia. Jeśli skutecznie walczy nawet z ciężkimi oparzeniami, tak aby już podrażniona po depilacji, aby usunąć — dokładnie jego najlepszy.

Bądź zdrowa i piękna!

Share →