Jak znaleźć swoją drogę w życiu

Jak znaleźć swoją drogę w życiu

Halo

Był sobie kiedyś człowiek, który zawsze narzekać na życie.

I wszyscy inni, którzy byli blisko niego, pokazał swoje niezadowolenie i ubolewał niesprawiedliwy los.

Pewnego dnia szedł wzdłuż ścieżki w polu. I powoli podszedł do niego mędrca. Kiedy przechodzili ludzie zaczęli narzekać i mędrzec: «. Życie jest tak skomplikowane … wokół jednego problemu … złe … król osób nie wie, jak zarządzać … nie wszędzie … nie jest dobre»

Obok stał płot. Ogrodzenia był silny, ale nie wysokiej, więc dla nich bardzo wyraźnie widać krowy żucia na trawie.

— Dlaczego krowa patrząc przez płot? — Powiedział Mędrzec.

Mężczyzna był zaskoczony — Nie wiem — powiedział.

— Pomyśl. Dlaczego krowa patrząc przez płot? — Powtórz mędrca. Skarżący nie powiedział nic.

— Ponieważ ogrodzenia nic nie widzę. — Powiedział mędrca i poszedł dalej.

Co to zdanie znaczy? Co ta historia ma wspólnego z tym, jak odnaleźć się w życiu?

Wrócimy do tego później. W międzyczasie, niech nam odwiedzić inną stronę.

Zazwyczaj ludzie prawie feat robić to, co ich charakter jest nietypowy. Taki początek egoizmu, który mówi w nas « Możesz być to, co chcesz w każdej dziedzinie życia «. To właśnie egoizm. Egoizm jest dowolna.

Każdy człowiek staje się swoją własną naturę. W najbardziej ogólnym przypadku charakter mężczyzna kobieta natura. Czy charakter głowie, charakter nauczyciela. Czy natura biznesmenem, charakter, związany z aktywnością fizyczną. Jest to inny charakter.

I jego sposób — jest on zawsze w ramach natury, że to. Moje własne, a nie ktoś inny.

Szukaj w środku

Dlatego Pierwszy. które należy rozumieć przez myśląc, jak znaleźć drogę w życiu — trzeba spojrzeć na swój sposób w ciągu Sam, a nie na zewnątrz. Spojrzenie z zewnątrz — to patrzeć z zazdrością, kiedy porównuję się z innymi ludźmi. O ile są one skuteczne … i chcę je naśladować.

W ten sposób człowiek traci się.

Natura daje człowiekowi na początku. To nie może się obudzić. I tak wiele osób pyta, jak znaleźć swoją drogę życia. I większość ludzi, niestety, nie tylko obudzić. Ich natura nie jest udowodnione.

Sądząc ciała — charakter człowieka, ale człowieka nie jest obecny. Ciało kobiety, ale natura nie objawia. To tylko bezcielesnym, w którym nie ma odpowiedniego sensu. Jak puste szkło.

To może być coś na zewnątrz piękne szkło, ale jeśli chcesz się napić, to dlaczego go potrzebujesz?

Gdy jesteśmy spragnieni, nie jesteśmy bardzo zainteresowani szkła. Jesteśmy zainteresowani tym, co się wylał.

Kobieta, mężczyzna, lider, nauczyciel — inny charakter. Szukaj potrzeby. To jest pierwsza rzecz.

Komunikacja z najwyższą zasadą

Drugi. Natura pochodzi z wyższego źródła. Każdy podany jest w pewien sposób w tym świecie. Wszyscy jesteśmy związane z powyżej.

Dlatego jeśli życie człowieka nie ma doświadczenia otwartości do kierownictwa wyższego szczebla, wiarygodności, to będzie bardzo trudno znaleźć swoją drogę w życiu i znaleźć się. Jeśli nie jest to komunikacja.

W najbardziej ogólnym przypadku, człowiek, który jest daleko od praktyki duchowej, to będzie trudne, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jestem i co robię.

Więc pierwszą rzeczą — trzeba szukać w sobie. Po drugie — trzeba patrzeć na tych wyższych stosunkach. To właśnie w tym względzie przejawia naturze.

Jak znaleźć swoją drogę w życiu? 3 praktyczne zalecenia

➨ spróbować innych działań. Bo kiedy spróbujemy, będziemy badać różne obszary, zaczynamy czuć, gdy w pobliżu miejsca naszego.

➨ drugie. Jeśli osoba nie jest w harmonii z samym sobą, swoimi emocjami … Jeśli nie wiesz, jak się czuć i rozumieć ich potrzeby, to będzie trudne do znalezienia się.

Nawet jeśli to będzie zrobić wszystko, co zostało napisane wcześniej.

Skomplikowane scenariusze psychologiczne zakłócać zdolność do uznania. Aby zrozumieć siebie, trzeba wypracować, a niektóre z jego emocjonalnych bloków-problem.

➨ trzeciej. Komunikować się z innymi ludźmi i skonsultować się z nimi. Ponieważ nnogda inny jest łatwiejszy do zrozumienia nas niż my rozumiemy siebie.

Teraz przypomnijmy sobie historię mędrców i krowy.

W rzeczywistości, po prostu powyżej już ujawnił swój sens. Zauważyłem?

Jeśli osoby, cały czas płaci tylko uwagę na problem. Jeśli jest on omawianie dlaczego rzeczy wokół tak, a nie inaczej. Jeśli nie spocznie w oczach ich spożycie tłuszczu (nawet jeśli nałożona, ale przyjęte jako własne) negatywnych przekonań …

Taka osoba jest mało prawdopodobne, aby zrozumieć, jak odnaleźć się w życiu.

Jak uniknąć trudności po drodze?

Dlaczego krowa patrząc przez płot?

We wschodnich traktaty mówi, że większość ludzi nie nauczyć się niczego. Cierpią na całe życie, wykonując te same czynności i coraz false dla tej reakcji.

Niewielu ludzi myśli, dlaczego pewne zdarzenia wejść w ich życiu. Myśląc o tym, niektórzy ludzie przynosi coraz pewne doświadczenie i stopniowo zmieniać swoje życie. To się nazywa «uczyć się na własnych błędach.»

Ale są inni ludzie. Jednak niewielu z nich. Uczą się zawsze. Ponieważ zaakceptować życie jako kochającego lidera, którego przywództwo jest nieomylny.

Z tego powodu ich uniknąć sytuacji problemowych i bardzo szybko porusza zestawy na ścieżce rozwoju osobistego.

Powinniśmy wyciągnąć wnioski z. Pomyśl o tym, co mnie uczono tę czy inną sytuację. Oto ona — realna odpowiedź na pytanie, jak znaleźć swoją drogę w życiu.

Po wszystkim, co dzieje się wokół, to lepiej przyjąć ich nauczycieli. Nawet krowy, które jakby przez przypadek patrząc przez płot.

Jak się z tym czujecie?

PS Jeśli jesteś tu nowy, teraz możesz się zapisać, klikając tutaj. Jeśli znasz kogoś, kto może korzystać z tego artykułu, należy wysłać im link do tej strony (przyciski społeczne — tuż poniżej).

Wykłady Rouses VA i Gadetskaya AG

Share →