Jak zrobić cukierki czekoladowe w domu?

Jak zrobić cukierki czekoladowe w domu?

Dokonywanie cukierki w domu:

Jak zadowolić słodycze? Nieświeży czekoladki w sklepach dużych ilości cukierków, ale wszystkie mają coś delikatnie mówiąc źle. Mówię poważnie! Szukaliśmy pół dnia z mężem cukierków «Biedronka» w dzieciństwie. Nie znaleziono! Które są sprzedawane, ale smak nie jest taki sam.

Sam postanowił ugotować cukierków. W tym artykule będę się przepisami na słodycze, które mogą być przygotowane z łatwością samodzielnie lub z dziećmi.

Po pierwsze, prosty przepis czekolady z rumem:

— 100 g śmietany,

— Płytki ścienne i zwykła gorzka czekolada deserowa (tylko uzyskać 100 g).

— 4 łyżki rumu,

— 50 gramów orzechów (migdały lub orzechy włoskie pasuje – co kto lubi).

— polbanochki gotowane mleko skondensowane lub normalne,

— trochę startej czekolady w proszku.

Wszystko jest bardzo proste: doprowadzić do śmietany gotować, czekolada przerwa na małe kawałki, a także wysyłać do kremu. Gdy czekolada się rozpuści, dodać rum i orzechy. Wszystko to jest fajne, potem prawe ręce piłkę ślizgowe (ręce powinny być mokra zimną wodą) i pozostawić je do ostygnięcia na papierze. Następnie każda piłka świateł w skondensowanym mlekiem i zapada w wiórkami czekolady.

Wyślij słodycze w lodówce i gotowe na święta słodycze.

Najłatwiejsze czekoladki mleczne przepis:

— 100 g mleka w proszku,

— 150 gramów mleka skondensowanego,

— 5 łyżek cukru pudru,

— 1 łyżka brandy (można to zrobić bez niego, jeśli cukierki dla dzieci).

— rodzynki.

Wszystkie, z wyjątkiem mieszanki rodzynek, powstałej masy tworzą kulki, włożyć do rodzynek (lub orzechów). Wlać lukier i przechowywać w lodówce – ugruntować.

Przepis domu «Raffaello»,

— Bank mleka skondensowanego,

— 200 g masła

— paczka cukru waniliowego,

— 200 g orzechów kokosowych,

— Migdały.

Olej musi być wystarczająco miękka. Wymieszać z zagęszczonego mleka, dodać cukier waniliowy i połowę żetonów. Trzepaczka, a następnie wysłać w lodówce (około jeden dzień). Następnie tworzą masę kulki (można ręce, ale można z łyżką). do którego wkładamy nakrętkę. Kości cukierki w chip, a następnie przechowywać w lodówce, aż rozpuści.

Smaczne i znacznie tańsze niż w sklepach.

Gotowego czekoladowy podejmowania w ogóle jest bardzo prosta – Kindle, dodać polewy i gotowe. Robię prilovchilis słodycze z suszonych śliwek i dwa rodzaje czekolady – biały i ciemny. Weź dwie ciemne płytki i jeden płytki białą czekoladę, dodać 50 g masła stopić w mikrofalówce

Przepis Chocolate

To czekoladki z ganache, większość z moich ulubionych, myślę, że wszyscy nie pralinki stanąć z nimi w dowolnym stosunku. Głównym urok tych słodyczy jest, że wypełnienie wnętrza muszli czekolady okazuje niemal płynne, jak mówią, "rozmrażanie", Nic skomplikowanego, napełnianie gotuje się bardzo szybko; to jest kłopotliwe — czekolada płaszcz.

Słyszałem, że niektórzy mogą po prostu zanurzyć się w roztopionym czekolady cukierki, ale nigdy nie pracowali.

Proporcje są proste: trzeba wziąć tę samą ilość ciemnej czekolady i śmietany kremówki. W moim przypadku — 230 g 230 g śmietany i czekolady. Ponadto, dodałem trochę masła kakaowego (20-25 g) i gdzieś syrop glukozy (około łyżeczki). Wiem, że w Moskwie można kupić coś, a druga (co nie jest prawdą Czarnogóry). Masła kakaowego może być zastąpiony taką samą ilością masła, jednak zwykle opcjonalny glukozy. Przerwa na kawałki czekolady, śmietany, glukozy i masło kakaowe ogrzana do temperatury bliskiej wrzenia (ale nie wrzącą!). Wlać czekoladę i mieszać aż do uzyskania gładkiej masy jednorodnej.

Dodać łyżkę alkoholu, w lodówce i usuwania, na przykład w nocy. Zrobiłem ten czas cztery rodzaje czekoladek — z gruszką brandy, z Kahlua (nie wiem, jak czytać). z brandy i pomarańczowego olejku, a nawet z koniakiem i migdałów istocie.

Masa lodówka twardnieje, to trzeba trochę zgarnąć jej łyżeczka i zimne ręce, tworząc kulki. Dalsze porcje kulki na powierzchni rozłożone.

Pyszne słodkie cukierki mogą być wykonane własnymi rękami. Domowe cukierki nie będą różnić się od fabryki, ale możesz być pewien, że nie mają one dodatkowych szkodliwych dodatków.

Gotowanie receptur słodyczy bardzo. Oto przykład:

W 1 szklance mleka dodać 2 szklanki cukru i umieścić na wolnym ogniu do wrzenia. Trzeba długo gotować, stale mieszając drewnianą łyżką. Kontrole gotowości – umieścić kroplę syropu w wodzie, jeśli ciasto jest cieniutka syrop – Oznacza gotowy. Gotowy do chłodzenia syrop, posypać wierzch zimną wodą. Kiedy temperatura syropu będzie taka sama jak temperatura świeżego mleka przebijania mieszalniku do gładka.

Przykryć wilgotną ściereczką i odstawić do wystygnięcia do końca. Wyciąć ostrym nożem.

«Orzechy»

Wszystkie składniki są wykonane w równych proporcjach. Wszelkie orzechy (orzeszki ziemne, orzechy włoskie, orzechy laskowe, itp). Jasne i smażyć. Bez pestek rodzynki, herbatniki i orzechy mielone wanilii.

Jeśli jest esencje owocowe, można go dodać. Masę dobrze wymieszać i formy jej kulki wielkości orzecha włoskiego. Ten rzut nakrętek cukrem pudrem.

Share →