Jak zrobić figury kitu. Jak zrobić ciasto w domu ...

Jak zrobić figury kitu. Jak zrobić ciasto w domu

Cake Decoration lany – to najwyższa klasa sztuki cukierniczej, ale wynik jest warte wysiłku. Oczywiście, aby złożona kompozycja w domu po prostu nie będzie działać, ale bardziej proste rzeczy jest całkiem możliwy. Dziś będziemy uczyć, jak robić figurki lany na tort dla dzieci w domu własnymi rękami.

Jak pokryć tort z lanego własnych dzieci

Gotowy i zmontowane ciasto pokrytych lukrem lub masła śmietany, dokładnie wypoziomowana i umieścić w lodówce.

Lany rozwałkować z wałkiem do ciasta nieco większej niż średnica tortu, przenieść ją delikatnie na torcie i zamknij górną część ciasta. Nadmiar lany przyciąć nożyczkami. Dla osób – Rolka taśmy nieco szersze niż wysokość tortu i dłuższy niż obwód torcie.

Boki ciasta mogą być ozdobione kolorowe koła, kwadraty lub gwiazd. Możesz zrobić noże figurki cookies lub złożyć oddzielny szablon.

Jak zrobić figury kitu do ciasta dla dzieci w domu

Barwne wklej rozciągnąć cienką warstwę i wyciąć z niego dane szablony, które zdobią boki tortu. Wycięć znajduje się na taśmie do boków ciasta i wygięcie ich wałkiem do głównego związku.

Pas transferowy na torcie, możemy narysować okrąg. Trzeba wyciąć i pięknie świecki szew boczny.

Teraz przemyśleć jak chcemy udekorować wierzch ciasta.

Jak zrobić ciasto w domu

Wierzch ciasta mogą być ozdobione aplikacja. Aby to zrobić, zrób zdjęcie szablon na szczycie tortu, aby zrozumieć jego części i je wyciąć z kolorowego kitu, zbierając obraz pozycji na szczycie tortu.

A jak zrobić figury kitu do ciasta dla dzieci w domu?

Pleśń kit jest bardzo prosta, a także gliny. Możesz rzeźbić figury zwierząt, motyle, grzyby, pszczoły i inne.

Bardzo prosto olśnić Smesharikov kitu. Na przykład, w ciemno Sovunya. Tocząca się kula z kolorowego kitu – to będzie głowa, trójkątne uszy dołączyć.

Z białym kitu zrobić białe koła na oczy, oczy wieków zamknięcia. Lepim dziób i dołączyć do głowy, to dziób można ciąć tak, że wydawało się, otworzyć. Aby dołączyć źrenic. Rozwałkować cienkie kiełbaski i zrobić Sovunya stopy.

Dołącz do nogi, skrzydła i zabawny kapelusz dla Sovunya.

Teraz wiesz, jak zrobić ciasto w domu dla dziecka tort z rękami na własną rękę.

Wybór interesujących filmy z gotowania lekcje kitu.

I tu jest kolejny ciekawy krok po kroku wideo "jak zrobić ciasto w domu",

Share →