Jak zrobić kwadratowy kształt paznokci?

Jak zrobić kwadratowy kształt paznokci?

Kwadratowe paznokcie w połączeniu z francuskim manicure wtopić

Kobiety dążą do ideału wszystko: jasne skóry, zadbane włosy, ubrania, a nawet kształt paznokci. Przyjąwszy postać paznokcie, często motywują nasze pragnienia łącząc piękno i praktyczność. Najbardziej praktyczne i wygodne według wielu kobiet jest kwadratowy kształt paznokci.

W tym artykule rozważymy możliwości do tworzenia kwadratowej paznokcie i przedstawić Państwu niektóre z tajemnic leczenia paznokci.

Kwadratowy kształt paznokci pasuje do wszystkich właścicieli długich i cienkich palców

Oprócz własnych pragnień należy kierować się kryteriami selekcji i inne rodzaje gwoździ. Należy zwrócić większą uwagę na kształt i formę palców naskórka. Kwadratowy kształt paznokci całkowicie harmonijnego z krótkimi palcami kompletnych, wizualnie będzie ich jeszcze krótszy i odwrotnie, będzie naturalna dekoracja do długich cienkich palców.

Kwadratowy kształt jest zalecany dla kobiet, nie są one do zaakceptowania długie lub owalne paznokcie.

Kwadratowy kształt paznokci z trochę zaokrąglonymi narożnikami na mniejszą skalę, jest praktyczne i wygodne dla młodych matek. To bardzo ważne, aby nie zaszkodzić dziecku, a jednocześnie mieć zadbane paznokcie, nie tracąc swojej indywidualności.

Wypukłe owalne i okrągłe wypukłe paznokcie dopasowanie kwadratowe, owalne mediów płaskie, okrągłe, płaskie paznokcie mogą poddać w jakiejkolwiek formie. Właściciele trójkątne paznokcie płaskie i zakrzywione zalecane owalny kształt, choć nie mniej piękne będą wyglądały i kwadratowe.

Co muszę zrobić kwadratowy kształt paznokci?

Główne narzędzia do tworzenia kwadratowej paznokcie plik jest obcinacz do paznokci i paznokci

Aby kształt kwadratu paznokci, pilnik do paznokci i trzeba będzie do paznokci nożyczki. Nie zapomnij, że nie można tolerować znieczulenia piłowania paznokci, może to spowodować pęknięcie i rozwarstwianie paznokci. Najlepiej używać nożyczek do paznokci, wyciąć nadmiar część płytki paznokcia, a następnie wypolerować końce stosując pożywkę i miękkie pilnik do paznokci.

Powiedzieć «kwadratowy kształt paznokci», bo dziś istnieje wiele opcji, które są oparte na kwadratowej paznokci kształtu lub jego wersji. Rozważmy kilka opcji leczenia gatunków, takich jak «klasycznej», «ostrze noża kwadratowy», «zwężającej ostrze», «Moskwa-forma»:

"Plac ostrze" ma wyraźny zarys

Ta forma jest rodzajem paznokci kwadratowy kształt, który charakteryzuje się wyraźnym konturem. Kąty i końcówka nie jest zaokrąglony. Jak zrobić kwadrat łopatę?

 1. Złożenie paralele do paznokci;
 2. Złożenia wolną krawędź, pracujący pilnik prostopadle do osi gwoździa.
 • Na długie paznokcie wygląda bardziej elegancką formę, "Ostrze stożkowe"

  Jest to również kwadratowy kształt paznokci. Będzie dla właścicieli z długim paznokci wolnej krawędzi. Tworzenie techniki do postaci gwoździa:

  1. Zgłoszenia strony płytki paznokciowej, w taki sposób, aby zmniejszyć ilość wolnej części gwoździa;
  2. Złożenia wolnej krawędzi płytki paznokcia, pilnik roboczym prostopadle do osi gwoździa.

  • "Klasyczne ostrza" — To kwadratowych kształt paznokci z lekko zaokrąglonymi narożnikami

   «Klasyczny ostrze»

  Zaokrąglone krawędzie cechą tego kwadratowych w kształcie gwoździ. Technologia przetwarzania tej formie składa się z trzech etapów:

  1. Złożenie paralele do paznokci;
  2. Złożenia wolną krawędź, pracujący pilnik prostopadle do osi gwoździa.
  3. Zaokrąglić krawędzie.

  • Moskwa kształt paznokci jest kwadrat z skosem górnej krawędzi

   Moskwa kształt paznokci

  Ta forma oparta jest na kwadratowej formy, lecz w tej samej linii do paznokci są fazowane pod kątem w stosunku do centralnej osi gwoździa. Jak zrobić Moskwie formę paznokcie?

  1. Nożyczki paznokci cięcia linii pod kątem wolnego brzegu paznokcia;
  2. Równolegle boczna złożenie płytki paznokciowej;
  3. Złożenie pod żądanym kątem wolnego brzegu.

  Tajemnice właściwego leczenia paznokcie kwadratowy kształt

  Nasz artykuł nie byłby pełny, gdyby inne niż zdolność do podejmowania kwadratowy kształt paznokci, nie mielibyśmy wspólne pewne sekrety ich leczenia, które zachowają kształt paznokci i uniknąć negatywnych skutków niewłaściwego manicure. Przed rozpoczęciem dokonywania gwoździ kwadratowych, trzeba pamiętać, prostych zasad, które pozwalają stać się właścicielem pięknych paznokci naturalnych:

  • Nie należy używać szorstkich cięcie — niszczy paznokcie;
  • Nie jest konieczne, aby szlifować paznokci często — odprowadza płytkę paznokcia;
  • Paznokcie plików ściśle w jednym kierunku — tak, możesz zapobiec rozwarstwieniu gwoździ i powstawaniu mikropęknięć;
  • Kwadratowy kształt — jeden z najbardziej wrażliwych form paznokci, w wielu kwadratowych przerw brzegowych po jakimś czasie, więc warto to zrobić trochę zaokrąglone i dokładnie wypolerować;
  • Tylko suche paznokcie mogą zapylać, nie krem ​​oleju, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia.

  Mamy nadzieję, że nasze porady i filmy na temat jak zrobić kwadratowy kształt paznokci, które pomogą Ci stworzyć idealny obraz, który chcesz. Mimo wszystko, ta forma paznokcie — to doskonała platforma do tworzenia piękne zdjęcia i ciekawe wzory. Więc to, co robisz i eksperymentować.

  Oceń ten artykuł, cenimy swoją opinię:

  Share →