Jak zrobić lewatywę?

Jak zrobić lewatywę?

Podobnie jak to, co jest nie tak z tym, zrobić lewatywę? Ale nie, to nie jest tak łatwo, bez odpowiedniej wiedzy może być uwięziony.

Co to jest lewatywa?

Jest nazwą zabiegu medycznego dla wprowadzenia cieczy do odbytnicy. A oni są rozliczenia, lecznicze i odżywcze. Niedoświadczona osoba stwierdzi, że trudno w to uwierzyć, ale nadal sexy, psychotropowe, a nawet rytuał lewatywa!

Oczyszczanie sprawy jest, jeśli chcesz wyeliminować zaparcia lub, na przykład, aby oczyścić jelita z zatrucia, przygotować się do porodu. Fani seksu analnego często używają oczyszczające lewatywy. Objętość cieczy lewatywy jest 1,5 — 2 litrów.

Terapeutyczne przeznaczone do podawania roztworów leczniczych różnych chorób przewlekłych, jak dysbioza i innych. Ciepła (40 °) cieczy znajduje się w małej ilości (do 100 ml) i zawierał około 30 minut.

Składniki odżywcze są rzadkie dla osób na zmianę żywienia poważnych chorób.

Lewatywy erotyczne są wykorzystywane do gier seksualnych, ponieważ w wielu strefach erogennych odbytu. Własna psychotropowe narkomanów i pijących, że w takiej wypaczonej postaci rozpocząć stymulujące substancji w organizmie. Rytualne lewatywy stosowane w różnych plemion afrykańskich, dodając je afrozadiaki.

Co to jest nie na tym świecie! Dziwne, ale prawdziwe.

To ciekawe

Jak umieścić lewatywę oczyszczającą?

Zostawmy te wszystkie rodzaje lewatywy, które sprawiają, lub placówkach opieki zdrowotnej, które są konkretne kategorie obywateli, a skupi się na lewatywę oczyszczającą, która powinna być w stanie zrobić każdy.

Zrobić za pomocą tak zwanego kubek Esmarch prostokątnego pojemnika z rurką gumową z tego samego materiału z tworzywa sztucznego oraz cynk, który jest sprzedawany w każdej aptece.

Należy postępować w następujący sposób:

1. Przygotowanie ciepłej wody (lub specjalne rozwiązania): 1,5 — (! Dla dorosłych) 2 litrów i wlać do kubka Esmarch. Musi być wypełniony i się — tak, aby całkowicie wyprzeć powietrze. Następnie zamknąć zawór lub nałożyć na zacisk rury.

Wskazówka smarowane wazeliną (przed wskazówka powinna być gotowane i kubek — przemyć wrzącą wodą).

2. Następnie dać kubek Esmarch, którzy w swoich rękach, więc trzymał go, lub znaleźć miejsce, gdzie może być załączony powyżej poziomu ciała.

3. Połóż się na macie na swojej stronie (lepsze od lewej), nieco zginanie kolana i pociągnięcie ich do żołądka.

4. Porada wprowadzenie do odbytu ruchy obrotowe, bardzo ostrożnie. Pierwszą (3-4 cm) — ku ciału i czuł przeszkód kierować końcówkę nieco do góry, w kierunku kręgosłupa i wprowadzić do 10-12 cm (w całości) w świetle jelita.

5.Otkrivaem kranu lub usunąć zacisk i stopniowo wznosi się na wysokość około szklanki do 1 m przez regulację ciśnienia. Jeśli ciśnienie jest bardzo duże, to trzeba to zrobić, a jeśli małe, a następnie dodać za pomocą dźwigu lub klipu.

6. Gdy wszystkie woda będzie w jelicie, jest konieczna, aby spróbować utrzymywać przez 5-15 minut, a następnie — do kanalizacji.

To wystarczy, aby lewatywę poprawnie. Jedyną rzeczą, należy pamiętać, że jest to w żaden sposób nie da się zrobić w przypadku krwawienia z odbytu i ostrych chorób żołądkowo-jelitowych.

Share →