Jak zrobić lśniące włosy? 14 porad

Jak zrobić lśniące włosy? 14 porad

Każda kobieta chce mieć lśniące loki. Ładnie wygląda i mówi się o zdrowie włosów. Że możemy użyć aby uzyskać więcej blasku, ale po prostu sprawia, że ​​tłuszcz?

Co to oznacza dla pięknych włosów?

Jak zrobić połysk włosów?

Głębokie opieki 2 razy w tygodniu pomoże utrzymać włosy zdrowe pęcherzyków. Oni nie będą świecić, jeśli nie są one zdrowe.

Nie używaj zbyt dużo produktów do pielęgnacji

Pielęgnacja włosów jest czasami trudno zmyć, gdyż są one impregnowane zablokowane. Gdy zamek jest pokryta pomocą folii, nie świecą. Za pomocą różnych środków, tylko wtedy, gdy jest to konieczne, i wypłukać je tak szybko jak to możliwe.

Zrobić maskę na połysk włosów

Maska — doskonałe narzędzie do tworzenia połysk włosów i wspaniałe widoki na włosy. Mój ulubiony przepis — puree z truskawek 8 łyżeczką majonezu. Umyj włosy, nałóż maskę, odczekaj pięć minut i zmyć go.

To daje włosom zdrowy połysk.

Jak zrobić lśniące włosy?

Po umyć głowę, spłukać zimną wodą loki. Płyta włosy blisko i będzie bardziej gładka.

Jedz na połysk włosów żelaza

Żelazo — pierwiastek niezbędny do dobrej kondycji włosów. Jeśli dieta jest pozbawiona żelaza, loki NIE świecić, będą słabe i powolne. Dodaj do żywności menu bogate w żelazo dla zdrowej skóry i włosów.

Odpręż włosy z gorącym oleju

Oleje zawierają wszystkie witaminy i minerały niezbędne do pielęgnacji włosów. Gorący terapii oleju poprawi kondycję i wygląd włosów, sprawia, że ​​świecą. Osobiście wolę gorące V05 oleju.

Witamina E na połysk włosów

Wybierz szampony i odżywki, które zawierają witaminę E, są one bardzo przydatne dla włosów. Środki z witaminą E jest prawie zawsze dają swoje loki świecić.

Nie ma klimatyzacji?

Jeśli nie masz balsam-odżywka, a wystarczy lśniące włosy, spróbować tradycyjnej receptury. Dwa jajka i łyżka majonezu zmieszano i stosowane do umyte włosy, po czym mieszaninę przemyto dalej. Włosy pachną, więc posypać swoje perfumy.

Sok z cytryny na połysk włosów

Sok z cytryny zawiera składniki, które sprawiają, że loki lśniące i jedwabiste. Wniosek jest prosty — wystarczy umieścić na włosy, pozostawić na 20 minut, a następnie spłukać. Shine!

Unikaj korzystania z suszarki do włosów

Nie suszyć suszarki, gdy jest to konieczne. Wyschnąć gorącego powietrza, zmniejsza połysk, sprawia, że ​​włosy łamliwe i bez życia. Jeśli to możliwe, niech loki wyschnięcia.

Olej migdałowy

Zastosuj olejek migdałowy na włosy i pozostawić na noc. To daje im moc, i będą bardziej genialny następnego dnia. Oleju migdałowego mogą być stosowane do paznokci.

Więcej wody na połysk włosów

Jeśli organizm jest odwodniony, będzie to mieć negatywny wpływ na włosy. Pij dużo wody, aby utrzymać włosy w dobrej kondycji. Postaraj się wypić 6 szklanek wody dziennie.

Dodaj połysk

Jeśli loki po prostu nie chcą świecić, kupić spray na połysk. Spraye są w różnych kształtach i prosty w użyciu.

Kiedy twoje loki świecić, wyglądasz bardziej zdrowe, stylowe i atrakcyjne seksualnie. To jest tak łatwe do wykonania! Zawsze używam truskawka maskę do włosów i niech suche loki bez suszarki, kiedy mam czas.

© Olga Ivanova dla

Share →