Jak zrobić makijaż w domu

Jak zrobić makijaż w domu

Profesjonalny makijaż w domu – jest nie tylko i nie tyle luksusowe kosmetyki, salon, drogie i bardzo wysokiej jakości. Makijaż artyści rzadko dzielą się swoimi doświadczeniami stosowania makijażu, ale gdy uda im się porozmawiać

Sekretem profesjonalnego makijażu, które, jak się okazuje, można zrobić w domu, prawie «z faktu, iż»Jest proste. Istnieje zaledwie kilka narzędzi, które warto wydać. A reszta nie jest tak ważne. Druga para uzupełnieniem umiejętności, które są łatwe do opracowania.

A więc przed wyzwaniem, aby profesjonalny makijaż w domu. Od czego zacząć?

Pielęgnacja i zdrowa skóra

Zadbaj o dobry codziennej pielęgnacji. Podstawa makijażu – nie ma specjalnej rurki z «Mazyuk»Która marszczy i ukryć niedoskonałości skóry. Oparte na profesjonalnym makijażu, zwłaszcza w domu – jest to doskonały stan skóry.

Opieka może być drogie lub tanie, ale to powinno działać! Codziennie rano i wieczorem do mycia (jeśli masz cerę tłustą lub kombinacji) lub wytrzeć specjalny krem ​​(dla suchej i wrażliwej zwanego mleka lub śmietany i stosować się do wacikiem).

Po oczyszczeniu i tonizująco, używać co najmniej pół godziny przed wyjściem z domu (i snu) krem – dzień (i noc, odpowiednio). Więc utrzymać skórę w dobrej kondycji, a to pozwala na korzystanie z drogich narzędzi.

Kształcenie i szkolenie zawodowe w pracowni autora Tatiana Bezuglova.

Właściwie makijażu

Fundacja

Jeśli masz długi dzień «makijaż» – ślub, wakacje, sesja zdjęciowa – trzeba bazy makijaż. Jeśli jesteś gotowy na to, że czas po 04:00 kosmetyki być usunięte – nawet makijaż zawodowych w domu zrobi bez tzw «podstawa»,

Regulacja i tonujące

Wbrew powszechnemu przekonaniu, z wykorzystaniem środków na tonację całego człowieka, konieczne jest, aby dbać o oczy. Teraz wystarczająco duży zakres tych i innych środków.

Ale do profesjonalnego makijażu w domu trzeba pamiętać prostej zasady: Korektor żółtawa – w ciemności («czarny») Ilość pod oczami, różowy – do «niebieski», Oczywiście wszystkie nagłym wybuchem lub tylko zauważalny niebieski wieniec trzeba maskować różowy solidną korektor.

Jeśli nie jesteś pewien, co odcień fundacji odebrać, lepiej wziąć trochę lżejsze. Z wyjątkiem, być może, można grać tylko zapalonym miłośnikiem opalania. Ten wybór jest podyktowany uwagę, że tonalniki kilka godzin na skórę sebum wydalanego zacząć lekko przyciemnić.

Cztery 6: 00 będzie zauważalne.

Sztuczki z małą rurkę

Podłoga nie tylko «w» tonalnika, stosuje i trudniejsze korektory. Mogą i powinny być stosowane w sposób rozsądny. Jeśli chcesz, aby ukryć zmarszczki – «skreślać» małe cienkie linie światła i korektor zmarszczek «podgrzewania» Ogólnie stosowanie palca.

Wizualnie tak nieoczekiwane zmarszczki są zmniejszone.

Skrzydełka nosa i jego całkowita grubość jak długość można regulować także stałe korektorów. Dla profesjonalnego makijażu w domu, trzeba będzie tylko dwa takie – nieco jaśniejszy normalne tonu i trochę ciemniejsze.

Typ Korekta osoby – sztuka, i stać się gwiazdą filmową w domu, muszą jeszcze przejść do makijażu kursy. Jedyne, co można łatwo dowiedzieć się, «w lecie» – jest to podstawowe zasady regulacji. Ciemny odcień korektora, gdzie potrzebne «ukryć» i wizualnie «pogłębia滌wiatło – «rozróżniać»,

Być może najbardziej cenionych i zazdrośnie strzeżona tajemnica profesjonalnego makijażu – Są «Widok gwiazda filmowa», Aktorki strzelać przygotowany w następujący sposób: powyżej brwi, 5 mm, prowadzone jasną linię korektor i «tłoczony» jej palec (nie dużo cieniowania, ale to nie było widoczne). Takie światło nacisk oka jest trudne do osiągnięcia w inny sposób, – nawet najjaśniejsze perłowe cienie.

«Fundacja» – czyste zdrowe twarz poprawną formą – gotowe.

Co dalej?

Po tym, na pierwszy rzut oka, żmudne i czasochłonne przygotowanie, można rozpocząć korzystanie z farb konturu. Uzyskanie ulubiony ołówek, panie!

Chyba, że ​​nie planują «Publikacja» i wyjątkowy wieczór make-up, a nie jesteś już 18, powinien ograniczać naturalny makijaż. Jednak ma też swoje «Ogniska» i «przyjęć»,

Oczy

Spójrz najlepszą brzoskwini i mleczne cienie. Taka pokrywa (matowy) zamieszkała cała powieka – że nie było zauważalnych dodatkowe naczynia włosowate, morschinochek, właściwości skóry. Tonalnik na takie poważne przypadki nie będą działać – skóra na powiece jest bardzo cienka.

Proszek bez «Podstawy» ma nieprzyjemny rolkę nieruchomości i nie będzie trwał długo.

Usta

Cokolwiek korzystania – szminka lub połysk – Profesjonalny makijaż musi ołówek. Kontur ust – kapryśna pod względem efektów dekoracyjnych, więc lepiej wziąć trochę ciemniejszy niż naturalny odcień warg.

Policzki

Zdrowy blask – to jest w porządku, ale kiedy to było miłe i jednolite? Aby dobre, świeże spojrzenie będzie musiał opanować sztukę jako rumiane policzki. Brązu odcienie różu nie tylko pasować opalony piękno, ale także czerwone, z włosami w kolorze kasztanowym. Różowy rumieniec w niektórych przypadkach dostarczyć trochę makijażu «histeria»,

Dlatego Bóg, eksperyment, ale zrobić to w domu, z góry!

Lepiej jest określić, bardziej miękkie i doskonale utrzymane rouge w jaja. Jest to praktycznie niemożliwe do podjęcia «Wiele» – więc nauczyć się sztuki profesjonalnego make-twarzy świeżości bez efektu «Rosyjski lalek gniazdowania»,

Ogólnie rzecz biorąc, mają te umiejętności powinny być na tyle, aby profesjonalnie wyglądające gotówki. (To jest dla tych, którzy są w wiem. Reszta będzie upewnić się, że masz wystarczająco dużo snu każdego dnia lub rano i pół godziny spędzić na przydatne do maseczek.) A co oznacza w użyciu – do Ciebie i Twojego portfela

Jednym z objawień dla tych, którzy po raz zanurzył się w świat profesjonalnych kosmetyków, jest bardzo wąsko konkretne drogie marki i niesamowite trwałość samej Ruby Rose, które można znaleźć w prawie każdym kiosku.

Share →