Jak zrobić miękkie zabawki z skarpety z rękami do dekoracji domu?

Jak zrobić miękkie zabawki z skarpety z rękami do dekoracji domu?

Szczególną rolę zabawek od skarpetek

Nowoczesny przemysł oferuje wiele zabawek, nie jest całkiem sensowne pytanie: dlaczego potrzebujemy zrobić zabawki z skarpety z ich rąk, spędzić siły i, co najważniejsze, czas?

W rzeczywistości nie chodzi tu o skarpetkach, i dzieci. Przyzwyczaić ich do pracy — bardzo ważną rolę w edukacji. Rozwija nie tylko ciężkiej pracy i wytrwałości, ale także wiele istotnych cech.

A wspólne sesje z rodzicami łączą rodzinę i tworzenia relacji zaufania.

Jednak dzieci są niespokojne, a ich uwaga jest trudno utrzymać długo na jednym temacie. O ile, oczywiście, nie są zainteresowane. Wspólna produkcja zabawek — tym samym zawodzie, które jak każde dziecko.

To nie jest skomplikowane, ekscytujące, szybko wdrożone, a wynik jest wyjątkowa zabawka dla dziecka pamiątkę.

Działalność ta rozwija wyobraźnię, kreatywność, a nawet smak artystyczny. Ponadto, te zabawki dziecko może zrobić dla znajomych w prezencie. To mu pomóc w komunikacji i budowania relacji przyjacielskich.

Zabawki dziecięce ręce

Aby uczyć małe dziecko, aby zabawki z skarpety z rąk lepiej jest użyć prostej technologii. Potrzebujesz do szycia cienkiej przędzy solidne kolor skarpety w tym samym tonie, grube tkaniny na uszach, wypełniacz (lepiej Sintepon).

Od końcówki do cięcia gumy i otrzymaną torebka nie jest zbyt mocno położyć Sintepon i otwartą przestrzeń do szycia. Pobierz miękki owal. Około połowy owalu trzeba wiele nici nylonowych, zabawki przeciągnij głową z organizmu.

Podobnie z organizmu nici oddziela nogi.

W rzeczywistości zabawka jest gotowy, pozostaje tylko kwestia. Możesz haftować lub uszyć przycisk, oczy, haftować usta. Aby umieścić zabawki mogą być cięte od czubka innym guma kolor 5-7 cm i ciągnąć zabawkę jak sweter.

Jeśli wyciąć jeden pierścień z końcówki innym kolorze, i wyciągnąć na dnie bagażnika, a między nogami szyć, wyjdzie spodnie.

Instrukcje dotyczące tworzenia króliczka ze skarpety

Od skrawki skarpetek może uchwyt w postaci małych kulek i uszyć je na sweter.

Teraz, z gęstej tkaniny tnie i szyte oczka i zabawki gotowy. Kształt uszu będzie zależeć od formy, w której małe zwierzęta przyszedł zabawki. Długie uszy wskazują na zająca, okrągłe na niedźwiedzia, wskazał na kociaka.

Zupełnie bez uszy bałwana.

Dziecko może mieć różne zabawki tie dekoracji: łuki, przyszyć guziki i różnych ozdób, wymyślają ubrania.

Taka różnorodność zabawek można dokonać pewnych wiele różnych kolorach i rozmiarach i stworzyć jeden teatr lalek. Taka wspaniała zabawa rozwijać wyobraźnię dzieci i może stać się centrum imprez dla dzieci, w którym każde dziecko może poczuć się jak prawdziwy aktor, lub stworzyć własną bajkę. I można zrobić drugą zabawkę, od razu z wątku. że wątek nie jest stracone.

Wystarczy zabawka z skarpety

Hare użyciu skarpetki może być wykonane tylko w ciągu pół godziny. Aby to zrobić, od palców skarpety o połowę o 5-7 cm. Te karty są szyte na lewą stronę i nadziewane do samochodu zabawki. Po zapakowaniu, elastyczne i gotowe do szyte zając.

Możemy tylko wyciągnąć jego pysk, który wchodzi właśnie na piątego palca. To może być po prostu kontrastujących nici do haftu lub rysować przycisków, a nawet okucia specjalne dla zabawek. Tył ogon może mieć piłkę pozostałości tkanek.

Nawet łatwiej zabawek z nosa, z rękami w postaci wielobarwnego rodziny węża — symbol 2013. Do wytwarzania skarpety długi wąż miski wystarczy niewiele cięcia spoiny. W ten otwór jest szyte owal grubą czerwoną szmatką i pozostawić otwartą paszczę.

Wszystko inne skarpety wypełnione syntetyczną wyściółką i spięte w ogon, gdzie elastycznego skarpety. Oddzielnie z tkaniny lub filcu wykonane wybrzuszenia oczy.

Lalki z skarpetki

Z tego prosty element ubioru nie tylko szyć małe zwierzęta, ale także ciekawe PUP. To jest zadanie dla matki lub dorosłe dziewczyny z doświadczeniem do szycia.

Do produkcji tych zabawek lepiej wybrać dużą skarpetę «Papa». Śmieszne lalki wyglądają kolorowe skarpetki w paski.

Od końcówki do cięcia elastyczny długości 5 cm. Elastyczny przełożony, a głównym skarpety nie jest zbyt mocno wypchane wypełniacz. Cięcie krawędzi będzie opłata, a przyszyty. W obszarze miski Pups będzie miał nogi.

W obszarze stóp — brzuch, a miejscem pięciu twarzy.

Teraz trzeba utworzyć głowę. Aby to zrobić, najpierw trzeba uszyć szew wokół igły do ​​przodu w miejscu, gdzie będzie szyi. Następnie wątek pociągnąć i nici owinięte kilka razy.

Nogi również utworzony igły nici do przodu. Najpierw w dół, a następnie wprowadzając przebicie w tym samym kierunku odwrotnym. Tak więc okazuje się, szew, jak maszyna.

Dokładnie w ten sam sposób tworzy się uchwyty Pups: igły do ​​szycia trzeba iść do przodu od pachy do dłoni i tylnej.

Bobblehead jest już prawie gotowy i jest najbardziej interesujące — ozdobić go. Oczy i usta mogą być haftowane lub dokonać odpowiednich przycisków.

Bobblehead można zrobić z opóźnionym pierwszej gumy cap toe. W cięcia są one gromadzone na wątku, wyciągnąć i trzymać się razem. Czapka umieścić na PUP. Może być dołączony do głowy pupsika ukryty szew.

Na paski sweter może szyć kolorowe przyciski.

Zabawki wideo podejmowania

Share →