Jak zrobić pedicure?

Jak zrobić pedicure?

Pedicure — jasne wykończenie

Tworzy piękne pedicure w domu

Sierpień — wciąż lato, a tym samym cały czas na piechotę, a średnia powinna być gładka i zadbana z piękne pedicure .

Doskonałość składa się z małych rzeczy! I aby zakończyć obraz jasny lato, konieczne jest przeprowadzenie ostatecznej akord — schludne pedicure i modne odcienie lakieru do paznokci.

Aby zapewnić idealne pedicure niekoniecznie na oślep biec do salonu piękności. Spróbuj nauczyć się jego technika w domu. Aby rozpocząć moczyć nogi w misce z ciepłą wodą, dodając do zmiękczania, relaks i dezynfekcję.

Pat stopy ręcznikiem i przejść przez pilnik do paznokci pedicure skóry skórę stóp, lub użyć szczotki do skórki, skóra staje się gładka i równa.

Przed przystąpieniem do leczenia paznokci, umieszczonym na każdym palcu zmiękczający środek do skórek i natrzeć na gwoździu. Sucha i popękana skóra wokół paznokci dekoracji pedicure. (W związku z tym wskazane jest, aby małe codzienne skórek masażu specjalnym kremem lub oleju -. Skóra będzie miękka i gładka) Następnie przesuń pomarańczową kij do dołu naskórka płytki paznokcia. Starannie wyciąć nożyczkami do paznokci.

Przycinać paznokcie prosto, bez wycinania narożników i bez cięcia zbyt krótki. Specjalne pedicure Piła spiłować każdy paznokieć. Pilniczki dla paznokci trzymać pod kątem w dół.

Krawędzie są zaokrąglone paznokcie lekko — będzie chronić je przed rośnie.

Pierwszy polski paznokci polerowanie bufom. Jest to szczególnie zalecane dla tych, którzy mają paznokci, które są zbyt grube lub mają skłonność do wzrastania do skóry. Zastosuj krem ​​lub balsam do stóp nawilża.

On usunąć obrzęk i dają łatwą.

Zrobić maskę dla nóg: Nałożyć na skórę krem ​​odżywczo przystanku i owinąć nogi przez 10 minut w gorącym ręcznikiem. Ta maska ​​jest doskonale nawilża skórę i doskonałe nogi przygotować się do następnego etapu: lakier.

Wytrzeć każdą paznokci narzędzie do usuwania. Przełóż dzielniki między palcami do lakieru nie jest rozmazany, gdy stosowane. Nie zapomnij o podstawie do lakieru.

Pomoże to zapobiec żółknięciu paznokci, wzmacnia je i przedłużyć żywotność pedicure.

Żeby pedicure Wyglądał dokładnie, zastosowanie lakieru precyzyjne ruchy, staram się nie stosować lakier po brzegi, tak aby nie poplamić skórę wokół paznokci. Włóż trochę koloru w środku lakier do paznokci i szerokie pociągnięcia łączą swoje prawo i lewo. Pierwsza warstwa, a następnie na drugie.

Aby skorygować wady na krawędzi paznokci, użyć drewnianego patyczka. Wystarczy zanurzyć go w żądanej farby. Dodatkowa warstwa lakieru daje paznokcie jeszcze więcej blasku.

Chcesz paznokci wyglądały więcej zabawy? Postaraj się, aby projekt paznokci przy użyciu farb akrylowych lub innego lakieru kolorowego. Eksperyment z efektownym jasne kolory kolekcji farb letnich.

Bezpieczne suszenie projektu. To daje dodatkowy blask i siłę swojego pedicure .

Share →