Jak zrobić spódniczkami zwitek

Jak zrobić spódniczkami zwitek

Ten niezwykle piękny i bujny spódnica zmieni swoje dziecko w prawdziwą księżniczkę, to idealny strój na imprezę Bożego Narodzenia do sesji zdjęciowej, zajęciach tanecznych. Jeśli tylko mają chęć, by zadowolić dziecko i, oczywiście, siebie, a po tym wszystkim, nie ma wolnego czasu, około — 01:00, spróbuj zrobić to sam. Spódnica tutu dziewczynka z rękami oznacza długość, można wykonać obliczenia, biorąc pod uwagę jego wielkość.

Materiały:

 1. tiul (tiul), plastry na prostokąty o wymiarach 20 cm x 50 cm — 50 szt.;
 2. Guma do 2 cm szerokości w wysokości — od 4 cm w talii odjąć;
 3. nożyczki.

Proces produkcyjny:

 • Sew elastyczne na nogach i dostosować przewrócił krzesło lub na własnych nogach, w stosownych przypadkach.
 • Pierwszy prostokąt złożyć na pół i krawat elastyczne pasma, nie dokręcając go też, ale nie narzucać kawałki zwisające, w ogóle, aby dokręcić umiarkowanie. Opcjonalnie można zrobić spódnicę z wzorem, wziąć materiał dwóch lub więcej kolorów i zastępcę z nakładania ich na gumie.
 • Stopniowo nałożone wokół koronki gumy (tiul) prostokątów, dopóki nie ma miejsca.
 • Możesz przyciąć gotowego spódnicę, trzymając nożyczki.

Jak zrobić paczkę spódniczkami inny sposób?

W tym modelu, tutu spódniczka jest konieczne, aby przygotować sieć lub tiulu do jej dolnych warstw tkaniny i bardziej gęstą strukturę na górnej warstwie (w zależności od pory roku: w lecie — cieńszego na zimę — gęstszego). W modelu tym, spódnica blask będzie zależeć od liczby warstw niższych.

Materiały:

 1. Tiul (tiul, siatki);
 2. cienka koszulka (Koszulka);
 3. nożyczki;
 4. wątek;
 5. wstążka satynowa;
 6. maszyna do szycia.

Proces produkcyjny:

 • Przed uszyć spódnicę-pack, obwód talii jest mierzona i wyciąć z tej samej dzianiny pasa tkaniny na całej długości pasa na przyszłość poprzez niewielki naddatek szwu. Prostokąt cięcia dwukrotnie na szerokości rozmiaru talii przyszłości.
 • Określenie długości spódnicy ten parametr zależy od okazałości. Bezpośrednio przystąpić do cięcia.
 • Cięcie dwóch elementów z tiulu szerokości równej długości opakowania i długości — więcej niż rozmiar taśmy dwukrotnie. W ten sam sposób wyciąć dwa prostokąty o gęstszej tiulu. Nie martw się, jeśli krawędzie kawałków ciętych nie są zbyt gładkie, nie będą widoczne po rysowanie tutu-spódnicę.
 • Przejdź do strzyżenia lekkich falbanek tiulu.

  Wielkość powinna być 2,5 cm szerokości i długość musi być większa niż pięć razy pasa. Nametivayut ręcznie dwa kawałki tiulu lekkiego i marszczona, zbieranie ich rozmiaru taśmy.

 • Następnie przejechać przez spódnicę i falbany. Odbywa się to za pomocą maszyny do szycia ściegiem pristrachivaya równe falbankę powracając do 2,5 cm od dna światła tiulem.
 • Następnym krokiem jest prisborivaniya inne kawałki i zszycie ich starannie.

  W przypadku, gdy jest zalecana doświadczenie szycia mała, wstępnie zaplanowane zbieranie i następnie pristrachivayut maszynie. Wszystkie części musi być równa długości pasa koszulce. Warstwy są przyszyte do pasa stopniowo wycofuje się 5-7 mm od dolnej krawędzi. Jeśli jest genialny koronki mogą być szyte na najwyższej warstwie.

 • Ostateczne działania: Górna część pasa jest owinięta, aby dzianiny szyte tkaniny zamknięte wszystkie warstwy tiulu, i można trzymać w satynową tasiemką.

  Overstay pasa, umieścić na taśmie, i spódnica tutu z gotowych ręce.

Share →