Jak zrozumieć mnóstwo kropli do nosa, jak rozumieć ...

Jak zrozumieć mnóstwo kropli do nosa Jak zrozumieć mnóstwo kropli do nosa

Powiedz, skurcz naczyń krwionośnych, jak krople oleju zbyt szkodliwe. Co jest lekarstwem dziecko katar?

 

I zwężające naczynia i produkty naftowe są odpowiednie do leczenia przeziębienia, ale muszą one odpowiednio używać. Krople zwężające naczynia stosowany w leczeniu przeziębienia, który jest nazywany przeziębienie w domu. Należy z nich skorzystać, jeżeli zwykłe środki — mycie nosa solankowe, inhalacje, masaże nosa, i tak na D -. Nie ułatwiają oddychanie.

Mam nadzieję, że będzie on mieć katar, szczególnie w nocy zostawić dziecko z zatkany nos nie jest: każdy katar otwiera "brama" bardziej poważne choroby — zapalenie ucha środkowego, zapalenie zatok, zapalenie krtani, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc. W tym przypadku, można szybko usunąć obrzęk błony śluzowej i przywrócić bezpłatny oddychanie przez nos. Leki te są często używane jako część leczenia zapalenia zatok — zapalenie zatok, ostrego zapalenia ucha środkowego i -otite.

Jednakże mogą one być stosowane nie więcej niż 10 dni. katar, a jeśli nie zatrzymał się, należy skontaktować się z lekarzem ENT, więc on przypisany dodatkowe leczenie. Długotrwałe stosowanie kropli z zwężania naczyń może spowodować paraliż naczyń jamy nosowej, dlatego nie efekt przeciwny — katar tylko nasilać. Dla dzieci trzeba kupić leki w specjalnych Dawki dla dzieci — na przykład dzieci galazolin. Otrivin. nazivin.

Kropelki oleju opartego często przepisywany bez powodu. W rzeczywistości są one stosowane tylko w zanikowego zapalenia błony śluzowej nosa, jeśli jest suchość skorup nosa. Gdy nietrwałe bezpośrednie szkody z nich nie będzie.

Z najwyższą ostrożnością, jednak muszą one zastosowanie dla niemowląt — olej może dostać się do rury trąbki, co powoduje ostre zapalenie ucha środkowego. Małe dzieci lepiej jest użyć preparatu łączonego tizin. która zawiera zarówno zwężający naczynia krwionośne i komponenty olejowe.

Pediatrzy często przepisywany na przeziębienia protargola, Collargol — krople, które mają właściwości antyseptyczne i lekko kauteryzują działania. Są one konieczne tylko wtedy, gdy ropne katar (gdy dziecko z nosa iść zielony ropa) i są stosowane w połączeniu z lekami skurcz naczyń krwionośnych.

Krople z przeziębieniem, które należy stosować w ograniczonym czasie i na odpowiednich oznaczeń.

Share →