Jakie rodzaje pozbawia osobę?

Jakie rodzaje pozbawia osobę?

Pojęcie półpasiec nie jest ograniczony do jednego konkretnego choroby. To leży w innym zestawem chorób skóry wywołanych przez nie tylko czynników zakaźnych, ale także niektórych chorób wewnętrznych człowieka.

Liszaj zwykły (biały)

Jest stosunkowo nieszkodliwa postać choroby, prawdopodobnie powodowany przez grzyby Malassezia. Pojawia się najczęściej u dzieci (3 – 16 lat) w wysokości uniesionej ponad powierzchnię białej skórze, czasami lekko łuszczące się plamy.

W większości przypadków choroby objawia się w ramiona, biodra i policzków. Leczenie ma na celu łagodzenie skażoną skórę (zmiękczające skórę maści i kremy) i usuwanie zewnętrznych przejawów hormonalnych maści. Z biegiem czasu, liszaj zwykły całkowicie zniknąć nawet bez interwencji medycznej.

Liszaj obrączkowy

Grzybica jest grzyb wywołał antropofilnymi Trichophyton i jest chorobą, która rozprzestrzenia się poprzez bliski kontakt z chorym lub jego rzeczy i ubrania. Jest on podzielony na:

1. Powierzchnia

2. Przewlekła

3. Imponująca płytki paznokciowej

4. naciekający-ropne

These Are rodzaje pozbawiając osobę wpływa na skórę ciała, paznokci łóżka, obszary o włosy. Proyavlyavlyaetsya jak swędzące plamy na skórze łuszczących się, wypadanie włosów w miejscu uszkodzenia.

Przejawia się w postaci małych, błyszczące, różowe brodawek na wewnętrznej stronie przedramienia, dużych stawów, czasami błon śluzowych i paznokci. Wykwity prawie zawsze towarzyszy świąd. Istnieje kilka typów choroby:

1. pęcherzykowe

2. Pierścieniowy

4. stwardniające

5. Zanikowe

6. Zaostrzone

Leczenie powinno być nieruchome i obejmują szereg działań, w tym stosowania antybiotyków, leków przeciwgrzybiczych, witaminy, kortykosteroidy.

Półpasiec

Zwany wirus ospy wietrznej i półpaśca, czasem lat po niej. Klinicznie pojawienie się w obszarze dużej wysypka wygląda zwoju wysypki. Jej wygląd jest często towarzyszą objawy obscheintoksikatsionnogo. Istnieje kilka form półpaśca:

Przejawia się w postaci plam o różnych kolorach z łuszczącą się skórą. Wzbudnica – Grzyb Malassezia furfur. Łupież pstry jest podzielony na kilka odmian:

Share →