Jelly ciasto "rozbite szkło"

Jelly ciasto «rozbite szkło»

Jelly ciasto Broken glass

Dorośli i dzieci jednakowo kocham to ciasto. On zawsze przyciąga uwagę przy stole, bo gra z kolorowych farb, i zwraca się starał. Gotowanie galaretka ciasto Odłamki szkła jest bardzo prosta.

Na ciasto potrzebujemy:

  •  kilka opakowania galaretki owocowe (3-4 sztuk w różnych kolorach)
  • Jedno opakowanie żelatyny
  • pół litra śmietany
  • dwa banany
  • 50 gramów małych krakersów (solone!)
  • pół szklanki cukru

Każde opakowanie galaretki należy rozpuścić w szklance wrzącej wody (lub recepty na opakowaniu) i dać go do ostygnięcia. Mrożone galaretki należy pokroić w kostkę i włożyć do osobnej misce jest taka żywność wygodna taca plastikowa. Kostki muszą przełożyć plasterki bananów i krakersy.

Podstawą ciasto jest gotowe.

Żelatynę należy rozpuścić w szklance wrzącej wody, następnie dodać śmietanę i cukier, wymieszać, aż będzie gładkie i wlać do przygotowanej podstawie pojemnika. Następnie należy umieścić pojemnik w lodówce, aż do całkowitego krzepnięcia.

Zamrożone galaretki wyjęta z formy po prostej metody. Naczynie z galaretką obniża się do obręczy w dowolnym naczyniu z bardzo gorącą wodą, a następnie pokryte danie i rewersu. Gotowe ciasto można podzielić na części dowolnego kształtu i serwowania.

Zrób swoją stronę pracy z 200% zwrotu! Większość w rosyjskiej agencji reklamowych i marketingu online przeprowadzi pełną kontrolę techniczną w miejscu i określenie możliwych błędów i wąskich gardeł do pracy w pełni sił. Każdy ma do wykonywania swojej pracy: projektant, programista witryny internetowej programowania i ekspertami w celu promowania analizy i promocji.

Share →