Jeśli konizacja szyjki macicy Wszystko

Jeśli konizacja szyjki macicy Wszystko

Był niedawno na przyjęciu w ginekologa, ostrzegła, że ​​grozi mi konizacji szyjki macicy. Szyjki ze śladami starych przerw jest erozja, konieczne jest, aby wykluczyć obecność nowotworu. Tak długo, jak przekazać analiz i zrozumieć, co operacja mam się poruszać.

Mówią, że procedura jest bardzo prosta i bezbolesna. Operacja ta jest wykonywana w celu usunięcia Portion transformowanych komórek szyjki macicy zmodyfikowanej warstwy. A także od sposobu leczenia w celu zdiagnozowania raka szyjki macicy, a usuwanie tkanek niekoniecznie badane.

Jeśli rak nie jest obecne, a krawędzie stożka obsłudze, to znaczy nie zawierają zaburzenia nabłonka, celem działania można uznać osiągnąć usuwa ból szyjkę.

Jak jest biopsja stożka szyjki macicy?

W naszych klinikach zwykle spędzić pętli elektrokonizacji szyjki macicy jest zazwyczaj bezbolesny sposób — laserowe stożek biopsja szyjki macicy, ale jest drogie. Urządzenia laserowe kosztowne i wymaga specjalistycznej wiedzy, dlatego ta metoda jest stosowana w dużych ośrodkach medycznych. Konizacja szyjki macicy jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym, prodolzhitelnostprotsedury — około 15 minut.

Zazwyczaj odbywa się w ciągu pierwszych kilku dni po terminie, w celu zapewnienia, że ​​nie ma ciąży, i pozostawić wystarczająco dużo czasu na gojenie się ran w następnym miesiącu.

Jak się czujesz po konizacji szyjki macicy?

Po zabiegu kilka dni może być ból w dolnej części brzucha jak menstruacji. Również okresy mogą być bardziej intensywne, również przyznał, brązowa wydzielina. Po operacji, konieczne jest, aby uzdrowić kaczki — żadnego seksu pierwsze cztery tygodnie, gorących kąpieli, sauny i powinny powstrzymać się od forsownych ćwiczeń.

Nie można pić aspiryny, może spowolnić proces gojenia się ran.

A jeśli wybór trzech tygodni nie zatrzymał się ponadto, że cuchnące, ból nadal zresztą pojawiła się temperatura, a następnie uruchomić do ginekologa! Możliwe, infekcji lub innych powikłań po operacji, która również występuje, choć rzadko.

Jak szyjki macicy ciąży konizacji? 

Jeśli operacja musiała być odroczone więcej niż jeden raz, lub większość, szyjki macicy, szyjki macicy kanał drożności może ulec pogorszeniu, co może prowadzić do powikłań z koncepcji. Uważa się, że po konizacja szyjki macicy traci swoją elastyczność, więc nie da się w sposób naturalny rodzi, trzeba zrobić cesarskie. Pełna gdy po konizacja szyjki macicy staje się nieródkami, zdrowe i gładkie, bez szwu i nie nie traci elastyczność. Ale jeśli szyjka po zabiegu jest krótszy, jest ryzyko przedwczesnego ujawnienia szyjki powodu nasilenia macicy z płodu.

Następnie lekarz umieszcza na szyi, która posiada szew to zamknięte, a przed narodzinami usuwa go.

Drogie dziewczyny, którą niektórzy z was już to zrobiły taką operację? Co radzą, aby zwrócić większą uwagę? Czy ktoś miał problemy z ciążą po konizacji?

Share →