Kalendarz Księżycowy

Kalendarz Księżycowy

Każdy z nas, niezależnie od woli, z zastrzeżeniem różnych rodzajów rytmów, które są bezpośrednio zależne od wpływu różnych obiektów kosmicznych na Ziemi. Po prostu, są one klasyfikowane jako dzienne, miesięczne i roczne.

Dzienne cykle związane z obrotem Ziemi wokół własnej osi, czas trwania 24 godzin. Na nich polegać w czasie powstania i upadku ludzkiej aktywności w ciągu dnia, z nich są połączone "nighters"Którzy lubią siedzieć i pracować w nocy, a wręcz przeciwnie — ludzi aktywnych w ciągu dnia.

Roczny cykl zależy od ruchu Ziemi wokół Słońca, pór roku — nasze zmiany czynności w zależności od sezonu. Zauważono, że nasza działalność jest ograniczona w czasie zimy i zwiększa się wraz ze wzrostem światło dzienne wiosną. Czas aktywności minimalnej, uznane w grudniu i lutym.

Cykle miesiączkowe związany z wpływem Księżyca i jego zmian faz, biorąc pod uwagę obecny księżycowy dzień. Z pomocą kalendarza księżycowego, można śledzić etapy zmian i planować swoje działania w miesiącu.

Kalendarz księżycowy używany astrologów, na przykład, po wybraniu pomyślny dzień wesela lub instytucje otwarte. Według niego ogrodników wybrać pomyślny dzień do siewu roślin i opieki nad nimi. Istnieje również kalendarz fryzury, diety, poczęcia i wiele więcej. Najważniejsze jest to, że w ramach każdej klasy wybrano korzystny okres, biorąc pod uwagę aktualną pozycję naszego satelity.

Nasz kalendarz jest automatycznie generowane na podstawie danych uzyskanych z "National Oceanic and Atmospheric Administration", Za pomocą strzałek nawigacyjnych można dowiedzieć się fazy dla każdego miesiąca, każdy rok, i dowiedzieć się, księżycowy dzień dzisiaj.

Share →