Kandyzowanych dyni

Kandyzowanych dyni

Jest wykorzystywany na rzecz pozostaje dawnego luksusu.

Nawet wtedy, gdy Halloween jest koniec, to jest nadal widoczny na każdym kroku z dyni. Tu i tam na podłodze są jasne kule czerwone, że właściciele są mocno zachęcane do «stopy nie kopać», Jednakże, jeżeli spożywają – nie mam pojęcia. Oszczędny same mogą być również zastrzeżone pomarańczowe kulki na dyni olbrzymiej jest bardzo dobrze utrzymane. Ale co z tymi, którzy są samotni w lodówce przez pół dyni, które wyglądają i nie chcesz wyrzucić i nie podnieść rękę?

Możesz zrobić kandyzowanych dyni. Na pierwszy rzut oka niczym niezwykłym, ale w rzeczywistości bardzo smaczne, a według typu – włos suszona papaja.

Powinien to być:

1-1,2 kg cukru

700 ml wody

1 pomarańcza

Jak gotować:

1. Dynia obrać i pokroić w drobną kostkę.

2. Syrop cukrowy: Wlać wodę do garnka i dodać cukier. Gotować na średnim ogniu, mieszając, aby cukier nie przywarły do ​​dna. Pojawia się, aby usunąć pianę z łyżką.

3. W gorącym syropem umieścić kawałki dyni.

4. Przynieś dynię w syropie do wrzenia i gotować na średnim ogniu przez 5 minut.

5. Zdjąć z ognia i ochłodzić do temperatury pokojowej.

6. Dodaj do goździków, cynamonu i pan soku pomarańczowego. Doprowadzić do wrzenia ponownie i następnie ochłodzono. Powtórz tę procedurę kilka razy, aż kawałki dyni nie będzie na wpół przezroczyste.

7. Ekstrakt z dyni łyżka kawałki, tak aby syrop stosu. Podziel się na pieczenie, wyroby cukiernicze ułożonego papieru. Suszone owoce kandyzowane może być przechowywany w temperaturze pokojowej.

8. Gdy kandyzowane suche, aby przesunąć się w szczelnie zamykanej jar i ukryć w bezpiecznym miejscu!

Share →