Kanzashi - to nie tylko ozdoba, stworzone z tkaniny, to ...

Kanzashi – jest nie tylko ozdoba, stworzone z tkaniny, to jest cała filozofia i sztuka, która powstała w Japonii na początku XVIII wieku. Należy zauważyć, że w ostatnim wieku było mnozhestvoraznovidnostey ta technika wytwarzania biżuterii. jeszcze Kanzashi kwiaty – Chan-Kanzashi i pozostają najbardziej popularny wśród wygodnych ludzi.

Na naszej stronie zebraliśmy dużo warsztaty Kanzashi. która pokaże Ci jak opanować Kanzashi może pokroić jasne tkaniny tchnąć życie, inwestować część jego duszy do produktu, w wyniku czego możemy podziwiać znakomitą dekorację włosy lub ubranie.

Jeśli są Państwo zainteresowani w technologii Kanzashi. następnie odważył się zapewnić, że chociaż produkcja tych kwiatów szczególnie światło nie nazwę, ale nadal, jeśli się do zaleceń naszych mistrzów i nie zapomnij o cierpliwość, może być dość słodkie dekoracje. Stała produkcja takich ozdób będzie można zdobyć doświadczenie, a następnie można majstrować raczej kompleksu Kanzashi, zdjęcia które również są reprezentowane na naszej stronie.

Tradycyjnie Taśmy Kanzashi. lub raczej, kwadratów jedwabiu lub satyny, które muszą złożyć pęsetą w sposób szczególny. Ta technika nazywa Kanzashi tsumami. Jeśli zdecydujesz się na technika dekoracji tsumami, musimy płatki Kanzashi zgodnie z kwadratów, a następnie połączyć je w podstawowych kolorach przy użyciu pasty ryżowej lub jedwabiu.

Jeśli zdecydujesz się zrobić Kanzashi własne ręce. jest to niezbędne do przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów i narzędzi. Po pierwsze, trzeba przygotować kwadratów kolorowymi wstążkami satynowymi o różnych szerokościach. Oprócz atlasu można również użyć organzy, marszczenia satyny lub jedwabiu.

Po drugie, igła potrzeba, gwint kolor opaski, pęsety, szpilki, klej, lżejsze, mniejsze kulki do dekoracji.

Aby utworzyć Kwiat Kanzashi Możesz użyć dwóch rodzajów płatków – trójkątnych i kołowych, przy czym mogą one być o różnych kolorach i rozmiarach. Zebranych płatki powinny być zbierane, a następnie przyszyć w zarodku. Centrum kwiaty dekoracji muszą sztucznego kamienia, koraliki, perełki lub.

Istnieje również kwiat Kanzashi mogą być dołączone liści lub loki.

Jeśli masz już opanowane Kanzashi dla początkujących. potem na masterclassy.ru Znajdziesz tu przykłady dość skomplikowanych japońskich ozdób tkaniny. Należy pamiętać, że kwiat nie może być tylko jeden, można zrobić wiele kwiatów w jednej lub kilku warstw, można stworzyć bukiet, który jest oprawione gwint koronki pleciony lub kulki dekoracji.

Ponadto, technika może być Kanzashi Nie tylko kwiaty, ale i inne dane, na przykład, na naszej stronie znajdziesz wspaniałą klasę mistrzowską na co moolah, które następnie mogą ozdobić pasmo włosów. Możesz zrobić i wspaniały motyla pin.

Należy pamiętać, że zarówno proste i złożone produkty wykona kawałek swojej duszy, która po raz kolejny pozwoli Ci stworzyć piękne kreacje.

Share →