Kapusta pekińska sałatka z paluszków kraba

Kapusta pekińska sałatka z paluszków kraba

Petsamo, sałatka kapusta, lub po prostu kapusta — roślina z rodziny krzyżowych, która ma nie tylko niesamowity smak, ale także szereg przydatnych właściwości. Więcej niż jedna sałatka kapusta dekadę sprzedawane w naszych sklepach i na rynkach, ale były czasy, kiedy długie kapusty podłużne przyniósł do nas z daleka, więc kosztują bardzo drogie, a bardzo niewiele osób w ogóle nie wiedziałem jeszcze o unikalnych cech tego warzywa. A teraz «pekinki» jak to jest znane potocznie plantatorów, nauczyłem się rozwijać i Ukrainy i Rosji, co powoduje, że można teraz kupić w każdym supermarkecie. Najważniejszą zaletą tego urządzenia jest to, że zawartość poszczególnych składników, smaku i nawet właściwości żywieniowych kapusta wielokrotnie większy od wszystkich innych rodzajów kapusty.

Dlatego z pewnością obejmują go w diecie i gotować na podstawie jej pyszne i oryginalne dania, takie jak sałatka z niezwykłą światła paluszki krabowe i kukurydzy!

Aby przygotować sałatkę z kapusty pekińskiej z paluszków kraba, musisz:

Kapusta pekińska 300g

marchew 1 szt.

paluszki krabowe 100g

Konserwy kukurydza 150g

150 g majonezu

natki pietruszki 10 g

zmielony czarny pieprz 1 szczypta soli

Jak przygotować sałatkę z kapusty pekińskiej z paluszków kraba:

1. We początek, jak zwykle, do wytwarzania niezbędnych składników. Z lodówki paluszki krabowe i dać im trochę czasu rozmrażać w temperaturze pokojowej (wskazane jest, aby postęp, tak aby nie opóźnić cały proces gotowania). Starannie umyć wszystkie warzywa i zioła pod bieżącą wodą, a następnie osuszyć na ręczniku papierowym, aby nadmiar wilgoci nie ma.

Następnie drobno shinkuem kapustę pekińską (jeśli jest to konieczne, należy najpierw usunąć wszystkie uszkodzone liście) i rozprowadzić go w jakimś dogodnym głębokiego pojemnika (miski, miseczki, itp). Prisalivaem trochę kapusty (do smaku).

2. Usuń marchew (znowu było dobrze umyte), a następnie pocierać ją na dużym (średnich) i wysłać tarce do miski po kapuście.

3. Drobno posiekać pałeczki krabowe (kostki lub kostki, jak wolą) i dodać je do miski.

4. Następnie drobno posiekać świeże zioła (można użyć innych ziół, takich jak kolendra, i dodać go w dużych ilościach). Dodać pietruszkę do pozostałych składników.

5. Otwórz słoik z puszki kukurydzy i przesunąć go w osobnym naczyniu (misce) lub jeszcze lepiej na durszlak do cieczy szkła z niego. Dodaj miskę sałatki kukurydza.

6. prisalivaem sałatkę do smaku, jeśli trzeba, dodać trochę pieprzu czarnego i wypełnić całą niewielką ilością majonezu. Dokładnie wymieszać wszystko i spróbuj sałatkę dla soli. W zasadzie, sałatka jest gotowa, więc jeśli chcesz trochę «chrupiące» kapustę, a następnie służyć do stołu, jeśli chcesz salaterce przyozdobionym z dań gotowych w małych gałązek świeżych ziół.

Można też dać mu trochę czasu, aby stać w lodówce, a następnie kapusta staje się bardziej miękka i bardzo dobry czas, aby rozkoszować sałatkę.

Ciesz się posiłkiem!

Share →