Kaszel u dziecka bez temperatury

Kaszel u dziecka bez temperatury

Kaszel Najczęstszym objawem u dzieci. Odruch ten akt, w którym znacznie zmniejszone mięśni oddechowych, a tam tolchkoobrazny uwolnienie powietrza z płuc, unosi się ciał obcych i śluzu. Kaszel ten nie może blokować przeciwkaszlowe, ale tylko w celu ułatwienia stosowania leków z wykrztuśny działania.

Odróżnić kaszel:

 • fizjologicznej,
 • patologiczne.

Fizjologiczne kaszel — to normalne zjawisko w życiu codziennym, mimo że jest często mylony z patologiczne wynikające na tle chorób. Rodzice muszą wiedzieć, że zdrowe dzieci mogą kaszleć do 20 razy dziennie, zwłaszcza w godzinach porannych. U dzieci, kaszel jest związany z wydaniem oskrzeli zgromadzonego śluzu za dobę. Fizjologicznej kaszel u niemowląt często obserwowane, co jest związane z uzyskaniem w tchawicy żywności podczas podawania.

Niemowlęta często kaszel podczas płaczu. Ząbkowania u dzieci jest często związane z nadmiernym ślinienie obserwowana kaszel.

Powoduje silny kaszel bez gorączki

Jeśli dziecko mówi złe kaszel bez gorączki — Może to wskazywać na rozwój wielu chorób:

Kaszel ten może wystąpić, jeśli jesteś uczulony na wszelkie czynniki zewnętrzne. Drzewo tchawiczo-oskrzelowe, próbując pozbyć się mikroorganizmów, wirusów, bakterii, śluzu, śluz.

 • Astma może towarzyszyć ciężkie napady kaszlu, które często występują w nocy. Ponieważ napięcie mięśni przepony ciągle chore dziecko może odczuwać ból w brzuchu i klatce piersiowej. Kaszel towarzyszy duszność i trudności w oddychaniu.

  Po przejściu, trochę lepkie plwociny splunął. Astmatyczny kaszel u dziecka bez temperatury może powodować kurz domowy, pyłki, sierść zwierząt, pierze w poduszce.

 • Przy dłuższych pobytach w zanieczyszczonym powietrzu mogą pojawić się silny kaszel u dzieci.
 • Chlamydia pneumonia towarzyszy suchy, napadowy, dzwonienie kaszel, który jest odporny w stosunku do konwencjonalnego leczenia.

  Kaszel rozwija się z normalnym lub lekko podwyższonej temperatury ciała, bez żadnych innych objawów choroby.

 • PC-infekcja (wirus RSV zakażenie dróg oddechowych) najczęściej występuje u niemowląt w pierwszym roku życia. Funkcja RS-infekcja porażka nie tylko oskrzela, ale brohiol.

  Suchy kaszel u dziecka, rozwijając przed ciężką duszność i niewielki wzrost temperatury.

 • Krztusiec oraz parakoklyush zależy od stadium choroby i odporność dziecka. Jeśli dzieci nie są szczepione na kilka dni od wystąpienia objawów obserwuje się bolesne suchy kaszel, występuje częściej w godzinach wieczornych i nocnych. Dobre samopoczucie dzieci jest normalne, temperatura ciała nie wzrasta.

  Następnie dusi kaszel staje napadowe ataki następują po sobie, oddzielone westchnienie. Często kończy się wymioty, obecność gęstego śluzu.

Gdy parakoklyush kaszel bez gorączki same, ale ogólnie Przebieg choroby jest znacznie łatwiejsze.

Kaszel u dziecka bez temperatury może być psychogennych (nerwowy kaszel), zaczyna się od środka na kaszel, który znajduje się w pniu mózgu. Jest uciążliwe, na stałe, mogą wystąpić w okresach stresu, występuje tylko w godzinach popołudniowych, zanika w czasie jedzenia, spania lub rozmowy.

Share →