Klasyczny styl ubierania na sukces pani

Klasyczny styl ubierania na sukces pani

Dziś ten styl nazywa klasyczny, ale kiedy to było nazywane w języku angielskim i wykorzystywane do tworzenia kostiumów wyłącznie męską garderobę.

Klasyczny styl: z Anglii

Styl klasyczny nie ma dokładnej daty urodzenia, ale wiadomo, że pierwsze klasyczne garnitury pojawiły się w Anglii w XVII wieku. Nadal daje prawo do rozpatrzenia w stylu klasycznym z jednej z najstarszych stylistycznych kierunkach.

Jak zatem pierwszy męski styl ubrań został królem kobiecej szafie? Pojawiły się na początku XVIII wieku, ruch feministyczny, którego głównym celem było osiągnięcie równe prawa z mężczyznami, spowodowane elementy aktywne pożyczkowych męskiego stroju stworzyć rewolucyjny styl raz.

Należy zauważyć, że początkowo był raczej powolny proces — tylko w początku XX wieku w kobiecej garderobie przeniósł marynarki i krawaty, a tylko najbardziej ekstrawaganckie i niezależną kobietę, nie może sobie pozwolić, aby pojawić się w pomieszczeniach na sobie spodnie. Na przykład, pisarz — Amandine Aurore Dupin, lepiej nam znany pod nazwą męskiego George Sand, pierwszych pań XIX wieku ubrany spodnie — nie był rozumiany przez współczesnych. Ten sam los spotkał i nieporównywalne Marlena Dietrich.

W latach trzydziestych, aktorka wykonane splash pojawiając się w garniturze obejmującej spodnie, białą koszulę, krawat i kapelusz — «Fedora», ale wynika z tego triumfu było zbycie policji, zakazuje Marlene wyjść w tym szalenie seksowny strój.

Tylko Coco Chanel była w stanie wejść w ekologicznie zwykle kobiece użytkowania pierwszego męskiego elementu odzieży. Ta legenda była założycielem mody tylko to, co dziś nazywa się zwięzłe zdanie «klasyczny styl». Ostateczne zatwierdzenie międzynarodowych spodnie społeczności i Pantsuits otrzymał tylko sześćdziesiąta szósta lat ubiegłego wieku, stając się główną atrakcją pokazu wielki Yves Saint Laurent.

Nienaganne akcesoria: klasyczny styl ubierania i jego składników

Aby przypisać zestaw ubrań do stylu klasycznego, należy zwrócić szczególną uwagę na interpretacji słowa «klasyczny». Według tłumaczeniu z łaciny, to należy do klasy, co oznacza poziom przykładowy i wysoką.

Klasyczny styl ubierania oznacza Podstawowy zestaw, który działa jako kolorze spodni lub kurtki i zespołu spódnicy. Wymagania dotyczące długości spódnic w tym przypadku są jasne — absolutnie niedopuszczalne zbyt krótkie i zbyt długie spódnice, klasyczne długość — szerokość dłoni poniżej kolana.

Kurtka — z pewnością cięcia angielski, wyposażone, z jasno określonym linii barków. Klapy może mieć bezpośrednie i zaokrąglony kształt, dopuszczonych do używania kołnierz komorowe. Doskonałe dopasowanie w klasycznym stylu i kurtki bez klapek, ach przewód.

Bluzki w stylu klasycznym są koszule wyciąć z kołnierzykiem lub okrągłym dekoltem. Buty, pasuje do zestawu klasyczny — łodzi na małym obcasie lub bez pięty, podkreślając elegancję stóp, wykonane z naturalnej skóry.

Niektóre wolności może sobie pozwolić przy wyborze torebki, który uzupełnia klasyczny garnitur — i nie może być bardziej żywe kolory, oraz wszelkiego rodzaju zmian w formularzu.

Styl klasyczny — subtelna mieszanka cichych dźwięków, brak znaczących tanich kolorów i wykwintne makijażu. Przy wyborze produktów do makijażu powinny być traktowane bardzo poważnie — kompletny brak makijażu lub wykorzystanie jasnych kolorach nadal niedopuszczalne. Osiągnąć efekt braku makijażu pozwala tylko na bardzo wysokiej jakości kosmetyków.

Jak biżuteria powinny stosować rygorystyczne skromne broszki i kolczyki bez kamieni długie. Kategorycznie niedopuszczalne sobie dużą liczbę pierścieni i pierścienie — Klasyczny styl sam w sobie sukces i szacunek oznacza nośniki, które nie wymagają potwierdzenia przez wykazanie całą zawartość walizek i biżuterii pudełka.

Klasyczny styl ubioru nie może być bardziej odpowiednie do sytuacji formalnych — nie zastanawiam się, to się nazywa styl biznesu. Czy czerwone frank erotyka, powściągliwy i surowy styl ten jest idealny do biura, i odwiedzić oficjalne imprezy, wystawy i inne wydarzenia kulturalne. Jednak nie oznacza to, że ubrania w stylu klasycznym będzie nie na miejscu w kawiarni — w tym przypadku wiele zależy od tkanin, stylu i kolorystyce.

Przeznaczony do spokojnej, niskiej kluczowych kobiet w średnim wieku, wciąż bardzo młode dziewczyny w stylu klasycznym dodaje solidności, co jest szczególnie ważne na początku kariery. Należy mieć na uwadze ten ważny szczegół w zatrudnieniu — pojawił się w wywiadzie w ścisłym garnitur angielskim, można zrobić pozytywne wrażenie na potencjalnym pracodawcy (pod warunkiem, że posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie), a Twoje szanse na dobrą pozycję, z atrakcyjnym wynagrodzeniem będzie wyższa. Ubrania w stylu klasycznym wysyła wokół dobrze zdefiniowanego sygnału: «To jest wiarygodne osoby.»

Klasyczny styl i gwiazdy

Wśród wielbicieli konserwatywnego stylu nienaganny gust i zdolność do wykonania skomplikowane klasyczny garnitur inny Catherine Zeta-Jones i Charlize Theron.

Jednak palma słusznie należy do dwóch kobiet, jest słusznie uważane za ikony stylu klasycznym. Trwała «Żelazna Dama» Margaret Thatcher, polityki brytyjskiej i delikatny, kruchy aktorka Audrey Hepburn — na zawsze pozostanie wzorem dla tych, którzy preferują styl klasyczny.

  1. Romantyczny styl ubierania: hymn kobiecości
  2. Francuski styl ubierania: elegancja i minimalizm
  3. Na co dzień styl ubierania: swobodna elegancja
  4. Odzież w stylu hippie: gdzie kwiaty rosną
Share →