Kobieta pickup - Prawo łowieckie

Kobieta pickup polowanie na człowieka

Słowo pickup oznacza uwodzenia. Jeśli mówimy o mężczyznach — zaloty z konkretnym celu, aby przeciągnąć w łóżku. Po raz pierwszy w RuNet i w Rosji, jest używane słowo 1995.

Ale mimo to, że jest możliwe, aby wymienić słynny uwodzenie odebrać artystę w historii świata. Ten Faust, pokusa, Margarita, Don Juan, Casanova, znany ze swoich romansów.

Dziś jednak, że nie chodzi o nich.

Dziś mówimy o pickupa kobiet, polowanie na człowieka oraz o tym, co kobiet różni się od męskiego pickup.

Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn — nie myśliwym. Zasadniczo, uwodzić mężczyzn poślubić. I najważniejsze tutaj — aby dać wrażenie człowieka, że ​​on — myśliwy, nie państwu. Przerwa pragnienie człowieka, aby ominąć, grać na kontrastach. Człowiek nie powinien podejrzewać, że kusi go.

Musi uwierzyć, że nie ma podstaw, że jego miłość bezinteresownie.

Prawo kontrastu

Jeśli używasz kontrast w ubraniu, to odwraca uwagę od braków w rysunku. Ale wykorzystanie Natomiast w zachowaniu odwraca uwagę od prawdziwych intencji.

Mężczyźni uważają, że wszystkie kobiety są przewidywalne. I to jest kobieta, która nie może rozwikłać do końca, wygra męża.

I za to musimy nauczyć się intrygi. Na przykład, zrobić osoba, komplement, pokazując swoje zainteresowanie. Ale w przeciwieństwie zachowując zimną i uprzejmy.

Z jednej strony, można schlebiać jego próżności, z drugiej zaś — nie narażać go. I to jest to sygnał, że starasz się do niego.

Jeśli ktoś czyta książkę "Kochanice króla" Philippa Gregory, z których zbudowany był później filmu, wspomina, że ​​w takim Natomiast Anna Boleyn przechowywane angielski króla Henryka VIII do sześciu. rok do punktu, w którym był w stanie opuścić żonę. Ona po prostu musiałem to zrobić.

Więc powinny przynieść człowiekowi do temperatury wrzenia, a chłodno utrzymanie sytuację pod kontrolą.

Intrygujące ubrania.

Wybór ubrania, wiele kobiet są standardowe metody. Czerwona, krótka spódniczka, koronki, oczywiście, ludzie są ekscytujące. Ale są stroje, które gdzie szukać bardziej sexy.

Co najważniejsze, wszystkie one pasują.

Wyobraź sobie, ścisłe garnitur, płynące piękne włosy i czerwone buty na obcasie.

Lub formalny strój, w połączeniu z miłej zachowania. Lub bardzo krótką spódniczkę i rygorystyczne powściągliwy zachowanie.

Aby uzyskać efekt wystarczy mieć jakiś szczegół, który przyciąga wzrok. Na przykład czerwony patentu skórzane buty. W tych samych ubraniach i makijażu może być ograniczony.

Polowanie na męża w tym samym czasie, aby osiągnąć sukces.

Zagadki słowne

Intryga polega na tym, że przypadkowo wskazywać na możliwość bliskiego kontaktu. A potem szybko przełożyć je w żart. Jest to również prawo kontrastu, ale wyrażone słowami.

Daj niejednoznaczne aby zrozumieć, że nie myśli o bliskie stosunki z nim i szybko zabrać ją z powrotem. W ten sposób możesz dokonać szybkiego przejścia od rzeczywistości iluzji.

Intrygujące odsłon

Zobacz mężczyzna w oku. To intriguete go od razu zaczyna szukać przyczyny tak długiego wygląd. Na początku będzie to krótkie spojrzenie. Potem możesz grać oczy. Gra nabiera tempa, a kontakt wzrokowy czas zwiększa się.

Kontynuując kontakt, robi krok do tyłu. Chcesz zaprosić go uruchomić po tobie, budząc w nim instynkt myśliwego. To polowanie na człowieka — pickup damska.

Czy uważasz, że to nie jest dla ciebie?

Nic z tych rzeczy. Masz poczucie własnej wartości w stosunku do liczby zwycięstw. Mężczyźni muszą się kochać tak, jak wiedzieć, jak kochać siebie.

Kobieta, która nie lubi ludzi, którzy po prostu ich nie rozumieją, nie wiedzą jak prawidłowo je obsługiwać.

Ponieważ zostały witryny "Logika damska", Jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi. Wystarczy kliknąć na portalach społecznościowych.

Możesz zapisać się do naszego newslettera, a otrzymasz świeży materiał na swój email. 

Share →