Kochanie

Kochanie

Mleka dla «Kochanie» zasilany przez Nutricia — znane wielu żywienia dla dzieci karmione butelką.

Proszku dla dzieci niemowląt prowadzone pod nadzorem firmy Nutricia, które wliczone jest w grupie Danone, i spełnia wszystkie wymagania norm międzynarodowych i krajowych w dziedzinie preparatów dla niemowląt.

Zakres zakresie żywności dla niemowląt Dziecko obejmuje produkty dla dzieci w każdym wieku: dla najmłodszych produkowanych mieszaninę ze znakiem «1»Dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy — zaznaczone «2»Mieszaninę roku liczby znaków «3»,

Na krajowym rynku żywności dla niemowląt formuły mleka dla niemowląt korzystne cenniki do mas konsumentów poziomu. Niemniej jednak, niska cena nie oznacza niskiej jakości produktów. Mieszanka dla niemowląt wykonane z naturalnych surowców przyjaznych dla środowiska, nie zawiera GMO, barwników i konserwantów.

Mleka dla niemowląt: karmienie z butelki

Mleko matki jest jedyna w swoim składzie i jest najlepszym pokarmem dla dziecka. Zostało to udowodnione już dawno temu i nikt już nie ma wątpliwości. Ale jeśli jesteś właścicielem mleko nie wystarczy, to pojawia się pytanie: jaka mieszanka jest najlepiej wybrać dla dziecka, ponieważ nie sprzedaje produkty dziesiątki firm, z których każda reklamuje swoje produkty.

Oczywiście, w tej sytuacji uzasadnione jest, aby korzystać z porady pediatry, który nadzoruje dziecko. On wie, rozwój fizyczny małego pacjenta i skład żywności dla niemowląt od różnych producentów. Dzieci inaczej przyrost masy ciała, to może, ale nie podoba formuły mleka dla dzieci. i niektóre dzieci są podatne na reakcje alergiczne.

Ktoś bardziej odpowiedni preparat dla niemowląt «Kochanie», Inne — karmienie «Similac» lub «Nan», Lekarz przepisał najbardziej odpowiednich produktów, ale jeśli dziecko jest kategorycznie odmawia jedzenia, płacz i grymasy — trzeba szukać innych substytutów mleka kobiecego.

Krajowe przystosowane wzory

Zwykle, mieszanka «Kochanie» navorozhennyh dobrze trawione, dzieci przyzwyczajają się do sztucznego karmienia. Ponadto produkcja rosyjska jest tańsze fińskie, szwedzkie i kanadyjskie odpowiedniki. Zapewnia wysokiej jakości «Kochanie» Holenderska firma Nutricia. jest wiodącym na świecie producentów żywności dla niemowląt.

Opracowany przez naukowców-mieszanki mlecznej dla niemowląt zawiera RAMS zrównoważona kompozycja witamin, białek, węglowodanów i składników mineralnych, stosowanych w produkcji przyjaznych dla środowiska, wysokiej jakości surowców. Pod marką «Kochanie» żywność dla niemowląt produkowane od 1972 roku, ale skład nowoczesnego produktu nie zmieniło, a dziś preparat dla niemowląt jest znacznie bardziej zbliżonych składem do mleka ludzkiego.

Do butelki do karmienia pięć miesięcy

Dla dzieci w diecie butelki-pięć miesięcy wprowadzić dodatkowe produkty: ser, żółtka, przeciery owocowe i warzywne, płatki zbożowe (mleko rozcieńczone z wodą w stosunku 1: 1). Przydatne marchwi i dyni są uważane za produkty alergizujące, więc są one podawane w małych ilościach, nie częściej niż raz w tygodniu.

Kwaśne mleko jest mieszaniną produktów, które muszą koniecznie znajdować się w diecie dziecka. Jeśli dziecko jest w porządku z trawieniem, mieszaninę absorbuje i dziecko zachowuje się spokojnie, w między karmieniem, a następnie wprowadzić dalsze kwaśne jedzenie mleko nie jest konieczne.

Share →