Kompaktowy studio projektowe

Kompaktowy studio projektowe

Małe mieszkania są zawsze popytu na rynku. Jest to zrozumiałe: w bardzo wysokich cen mieszkań, ludzie starają się kupić oddzielne mieszkanie, często ograniczonych zasobów. Część tych środków jest na tyle jeden pokój mniej niż 30m? lub mały apartament z jedną sypialnią, które nazywa kompaktowe. Nawet tak zwanych małych rozmiarów uznane wśród ludzi "Chruszczow" i zastąpić je mieszkań okresu Breżniewa.

Do dziś pozostaje pytanie projektowania i budowy małych mieszkań. Komfortowe zakwaterowanie w apartamencie w dużej mierze zależy od wyboru stylu projektowania wnętrz i prawidłowość naprawy. Pomimo okolicy, z pomocą wykwalifikowanego projektowania, małe mieszkanie może stać się wygodnym, wszechstronnych i unikalnych zakwaterowanie.

Kompaktowy studio projektowe

Kompaktowy design połączony pokój dzienny i kuchnia

Znacznie rozszerzyć przestrzeń małych mieszkań mogą zrobić jej przebudowę. Zwiększenia przestrzeni życiowej może być, jeśli usunięcie partycji dzieli salę z pokoju lub spiżarni, które mogą być używane według własnego uznania. Innym często połączona kuchnia z pokojem rodzinnym, więc wizualnie zwiększenie przestrzeni życiowej.

Jednakże takie podejście powinno być dużo kosztów materiałowych i dużo straconego czasu do zatwierdzenia odpowiednich organów.

Pokój dzienny z otwartą kuchnią

Salon z korytarza

Zwiększenie przestrzeni życiowej, z powodu rozbiórki ścian w korytarzu

O wiele łatwiej jest zaplanować wszystko tak, że nie ma wystarczająco dużo miejsca zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Miejsce do pracy w małym mieszkaniu

Miejsca na pobyt w małym mieszkaniu

Przede wszystkim myśleć o meble w małym mieszkaniu. Nie powinna być znacznie i nie powinny być kłopotliwe. Ustawianie małe mieszkanie powinno być ograniczone do minimum. I to nie tylko dlatego, że jest w stylu mody minimalizmu, ale dlatego, że dzięki tej dzielnicy mieszkalnej jest wzrost wizualnie i wasze życie będzie bardziej wygodne.

Umieszczenie meble w małym mieszkaniu

Umieszczenie meble w małym mieszkaniu

Meble małe mieszkanie w stylu minimalistycznym

Lepsze wykorzystanie mebli — transformatora, które mogą być modyfikowane i wykonać kilka funkcji. Na przykład, może to być łóżko, szafa, wybudowany w wycofany po jego bezpośredniego stosowania. Wewnątrz składana kanapa może być przechowywany pożądane, ale nie często używane przedmioty.

TV mogą być umieszczone w uchwycie, to wolnej przestrzeni nadmiar kamienia, który ma telewizji. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie meble wykonane na zamówienie, tak aby można było wziąć pod uwagę wszystkie niuanse swojego mieszkania.

Łóżko zdemontowany

Bed usunięte po jego bezpośredniego stosowania

Przykład łóżka szafa wnękowa

Przykład telewizora do wspornika

Następnym krokiem jest myśleć o kolorystyki całego mieszkania. Jasne kolory znacznie zwiększyć przestrzeń. I każdy szczegół małych mieszkań, aby się utrzymać w tym samym kolorze i kolor mebli powinny być połączone z odcieniami, które są malowane w drzwiach. Korzystnie, meble z jasnego drewna, takich jak olcha.

Jasne kolory wnętrza małego mieszkania

Oświetlenie odgrywa istotną rolę w zwiększeniu przestrzeni wizualnej. Zatem lt; lt; otwieranie okien, za pomocą światła lub przezroczyste zasłony na okna, żaluzji lub rolet rzymskich zwykłych, wizualnie zachować wewnętrzną przestrzeń za oknem.

Zwiększenie przestrzeni przejrzyste zasłony

Wzrost w przestrzeni przez rolet rzymskich

Wisiorek Żyrandol lepiej zastąpić reflektory, umieszczając je na różnych poziomach w różnych obszarach funkcjonalnych.

Reflektory sufit wielopoziomowy

Następnie pomyśl o wystrój swojego mieszkania. Małe wazony, upominki, kwiaty doniczkowe i inne elementy dekoracyjne przeciążać wnętrza niewielkich pokoi. Od tego wygląda śmieci.

Dlatego, ukryć je w jakiś kredens lub całkowicie odrzucić, pozostawiając, na przykład, dwa lub trzy duże obrazy, duże zdjęcia w ramce i stylowym wazonie.

Wystrój salonu małe mieszkanie

Lusterka, zwłaszcza te duże, mogą wizualnie poszerzyć swój pokój.

Lustrzane ściana powiększa pokój

Szczególną uwagę należy zwrócić na projekt kuchni w małym mieszkaniu. Najczęściej jest to mały rozmiar kuchnia, i miejsce, wszystkie urządzenia i meble są potrzebne, aby nie zaśmiecać pokoju.

Projektowanie kuchni w małym mieszkaniu

To nie jest problem z wbudowanych urządzeń, które mogą być zainstalowane w budynku lub niszy lub w nieużywanym dolnej szafce. Kuchenka mikrofalowa lub czajnik elektryczny może być umieszczony na wspornikach, co jest o wiele wygodniejsze niż zmuszając całą powierzchnię roboczą tablicy. Również w tej kuchni są stosowane elementy mebli, takich jak stół z krzesłami, tymczasowo można usunąć, tym samym uwalniając przestrzeń kuchni.

Oto przykład, nie tylko składany stół, a cała struktura składająca się z półek, blatów i zawiasach wsparcia.

Stół i krzesła w rozłożeniu

Stół i krzesła składane

Posiada aneks kuchenny na balkonie tracisz dużo miejsca na inne cele.

Przykładem mini-kuchnia na balkonie

Przeciwległa ściana tego samego mini kuchni

Aby zakończyć kuchnia również wybrać lekkich materiałów, użyj szkło, plastik i plastik. I staraj się nie pobierać wszystkie rodzaje obrazów ściennych i naczynia, i przechowywać wszystkie w wygodnych schowków.

Łazienka połączona z WC również dać miejsca, które nie brakowało umieszczenie pralki. Aby jeszcze bardziej zwiększyć przestrzeń łazienki jest niezbędne, zamiast ustalonej kąpieli prysznicem. W obliczu płytki łazienkowe i światła kolorowego plastiku, a także stosowanie w jej miejscu oświetlenie lustra i przyczynia się do rozwoju przestrzeni wizualnej.

Design w połączeniu z WC łazienka

Jeśli miejsce na pralkę nie zostanie znaleziony, można go umieścić w specjalnym zlewu, zwany "Lilie wodne" w łazience. Opcja ta jest bardzo przydatna do małych łazienek w małych mieszkaniach.

Kompaktowy pralka pod zlewem — lilie wodne

Małe biuro, można umówić się na balkonie jego preizolowanych. Jest bardzo pasuje biurko z krzesłem i półki na książki i dokumenty robocze.

Balkon izolowane i nadaje się do biura pośrednictwa pracy

Przykładem badania na balkonie

Share →