Kompot z jabłek na zimę. Najlepsze przepisy

Kompot z jabłek na zimę. Najlepsze przepisy

Bez względu na to, jak duże spektrum zapewniono wiele soków jabłkowych i nektarów w sklepach, lepiej niż domowy kompot jabłkowy w zimie — nie znaleziono! Twist smaki kompotów domu gwarantuje, napoje, barwników i konserwantów, a obietnice tylko ciągłym użyciu i naturalny smak jedzenia.

Przed rozpoczęciem kompot ochrony jabłek na konkretnych przepisów, trzeba pamiętać, pewne zasady, których należy przestrzegać podczas podłączania kompoty. Następnie wszystkie napoje — i to nie tylko z jabłek — ukaże się niezwykłe.

1) Na «kompot z jabłek na zimę» przepisy są bardziej odpowiednie jabłka kwaśno-słodkie odmiany o jędrny miąższ, trochę niedojrzałe, ale nalivshiesya. Ciężkiej, niedojrzałe owoce i nearomatnym w wyniku otrzymujemy odpowiednie napoje. Dojrzałe owoce można po prostu ugotować z obróbki cieplnej i tracą kształt.

2) W przypadku dużego kompot jabłkowy, bez uszkodzeń wybranego i widocznych uszkodzeń; posortowanych klas, każda klasa była na odrębnym rachunku bankowym.

3) Jabłka są dokładnie myte przed przetworzeniem, w tym indywidualnego uznania ociera skórki i rdzeniem, i krojone mięso małej wielkości. Bardzo wygodne do czyszczenia i cięcia jabłko użyć specjalnego ostre, które w jednym czasie może być podzielona na 8 sztuk owoców i jednoczesne usunięcie grubej rdzeń.

Share →