Komputer nie widzi kij.

Komputer nie widzi kij.

Możliwe przyczyny i metody diagnozy:

1) Sprawdź, możliwość podłączenia do portu USB w innym urządzeniu. W ustawieniach systemu BIOS i / lub okien poza odpowiednich portów.

2) Sprawdź, czy zaniedbania lub usługi Plug and Play. (Jak w Windows XP to?) Jeśli obsługa odłączania, które zostaną zainstalowane żadne urządzenia.

3) Sprawdzić działanie kij na innym komputerze. Urządzenie USB nie jest uszkodzony.

4) Odłącz wszystkie urządzenia podłączone do portów USB. Za mało mocy.

5) Podłącz urządzenie USB do innego portu USB, takich jak złącza na tylnym panelu komputera lub z przodu. Złącze USB nie jest podłączony do płyty głównej, zasilacza lub uszkodzony.

6) Sprawdzić połączenia z innych dysków flash z mniejszym i większej pojemności pamięci. Komputer może nie obsługiwać zbyt dużo pamięci w urządzeniu USB.

7) "Początek" — "Panel sterowania" — "Administracja" — "Zarządzanie komputerem" — "Zarządzanie dyskami" — Na liście zainstalowanych napędów pamięci flash USB wybierz — nazhamit prawy przycisk myszy — "Zmień literę dysku i ścieżki" — Wybierz literę, która nie została jeszcze przypisana do jednego dysku w systemie — "W porządku", Być może komputer przypisuje nazwę napędu USB pokrywa się z istniejącą nazwą. Nazwy stałych mogą być zmieniane dla dysków A, B (nazwy dysków), C, D, E, F. (alfabetycznie)

8) Należy ponownie zainstalować sterowniki płyty głównej. Płyty główne sterowniki są przestarzałe i nie obsługuje nowoczesnych urządzeń.

9) Aby ręcznie zainstalować ponownie USB Host Controller. Konieczne jest, na początku, aby usunąć, a następnie zainstalować. (Jak w Windows XP skonfigurować właściwości i parametry urządzenia?) Komputer nie może znaleźć sterownika do pamięci flash, czy istnieje konflikt urządzeń i innych.

10) Sprawdź system w poszukiwaniu wirusów. Urządzenie USB może nie być widoczny w systemie z powodu wirusów.

Share →