Konkursy dla zabawy pijany firmy

Konkursy dla zabawy pijany firmy

Degustator wódki

Gra jest zabawa dla nas, dorosłych pijanych ludzi. Osoby, które chciałyby uczestniczyć (najlepiej płci męskiej) przyjść do lidera tabeli. Każdy z graczy prowadzi do szklanki z klarownej cieczy. Główny problemy them słomek dla koktajl i ostrzega, że ​​wszystkie stos, z wyjątkiem jednego, wlewa czystej wody. B "wybrany" kieliszek wódki to. Gracze nie muszą pokazać, co mają do picia.

Team-wiodącym włożyli słomy w stosy i napoju. A publiczność spekulować na temat, który z graczy ma "wybrany" szkła likier. Wynik meczu będzie zaskoczeniem dla widzów i uczestników.

Wiodącym przyznaje, że wódka była. cały stos! W ramach obchodów śmiech nadal przyjazny.

Prześcieradło

Zabawa z podstępem. Kto chce odegrać dużą okładkę. Ponadto Gwiazdor mówi ukryty, inni czynią marzeń, trochę tego, co jest na niej. Odtwarzanie człowiek próbuje odgadnąć, co się dzieje.

Nazywa jeden lub drugi element odzieży i dlatego za każdym razem źle. Po każdym z jego odtwarzacz pomyłkę musi startować co nazwał. Główny sprytu: w rzeczywistości, jedyną rozsądną odpowiedzią — "arkusz",

Jeśli gra szczęśliwą odgadnąć i szybko, to ma szansę zaistnieć przed drugą w postaci całkowicie ubrany.

Numer listu +

Zabawne i dość duży hazard dla młodzieży firmy, składający się z osób różnej płci. Mężczyźni, którzy chcą grać, podać numery rejestracyjne i dziewcząt dać uczestnikom karty gry z literami. Każdy członek, który chce pierwszy siada i staje się mistrzem. Potem wypowiada składa je losowo kilka "List + numer", Osoba płci przeciwnej z ołowiu, wezwał litery lub cyfry biegnie do siedzącej na krześle, aby go pocałować. Druga osoba, która nazywa się literę lub cyfrę, biegające po ścieżce pierwszy i stara się go powstrzymać, i próbuje pocałować uruchamiana uczestnika.

Człowiek, który pocałował, staje się mistrzem. To ma sens, aby nie pokazać inne karty zawodników z liter i cyfr, tak, że nikt nie wiedział, co się innym. Wtedy gra będzie pełna niespodzianek.

Share →