Konkursy w dniu 8 marca dla dziewczyn 2 klasy

konkursy w dniu 8 marca dla dziewczyn 2 klasy

Scenariusze 8 marca

February 21, 2006. Dostępne gazeta poświęcona dziewcząt 1. klasy. Gry i konkursy na 08 marca — Chodź dziewcząt. Kocham moją mamę bardzo — wakacje dla dzieci od 2 do 3 lat znaków: Dorośli: VeduschiyKuklaKatyaKotikLisi.

Chodź, dziewczyny! — Konkurencja w dniu 8 marca.

Chodź, dziewczyny! — Konkurencja w dniu 8 marca. 2. Do konkursu kostiumów i. W przeddzień 08 marca.

I bukiet w dniu 8 marca!

Zestaw scenariuszy

Gratulujemy nadchodzące wakacje — Dnia 8 marca. Konkurs dla młodych ratowników straży pożarnej. 09 maja Dzień Zwycięstwa.

Dzień Zwycięstwa.

Kto lepiej krzyżykowy.

Przekaźnik «Gotuj kasza» (6 osób)

Pierwszym członkiem zespołu biegnie do krzesła, na których można rozłożyć karty z nazwą wszystkich składnikach zbożowych i nie tylko, nie może być dodatkowe produkty. Weź wziąć pod uwagę potrzeby i umieścić go na patelni. Potem następny uczestnik robi to samo.

-Czeka na zwycięzcę nagrody,

I cieszymy się, gratulujemy znajomych!

Teraz spróbuj sam

Jak ciężko dziewczyny i matki.

-Pozwól nam pomóc mamom

Często spróbować.

Po tym wszystkim, mamusie Potrzebuję wakacji!

A nasze święto trwa!

Konkurs «japońskie kwiaty»

Do konkursu należy: arkusze papieru (jeden arkusz dla każdego dziecka). markery i przygotowania. Podczas zawodów, chłopaki będą zbierać arkusz papieru z prawdziwych kwiatów. W internecie z góry uzyskać proste schematy origami do produkcji kolorów i wypracować własne składniki.

W konkursie, wraz z chłopakami tworzą kwiat, a następnie ogłosić, że teraz każde dziecko powinno zorganizować własny kwiat. Na koniec kwiatami odbyło się głosowanie wśród uczestników zamkniętej: każdy z nich na małej kartce papieru napisać nazwę partii, której kwiat lubi, i rzuca notatkę w jakimś stopniu (to jest urny). Na koniec uczestników głosowania, którego kwiat najwięcej głosów wygrywa.

Share →