Konserwy pieczarki przepis ze zdjęciami

Konserwy pieczarki przepis ze zdjęciami

Krok 1.

Tak więc, na początku grudnia, mój mąż i ja zwykle zrobić duży zakup produktów. Ale to, co mamy nie tylko Nowy Rok przychodzi, jak w ogóle. Ale jego syna urodziny!

W ogóle, po stojący na ladzie z grzybami, wzięliśmy całe pudełko z grzybami! Wagowo, jak się wydaje, jest tylko 5 kg. Ale tak dużo. )))))

Teraz to do mnie — jest to niezbędne do identyfikacji grzybów) 4 kg konserw — dwa różne przepisy. A reszta zamrożone — i nienaruszone i plasterki na talerzu, i pokrojone na małe kawałki. Teraz mam ubezpieczone niezawodny!))))))

Krok 2.

Teraz przygotowujemy marynatę. To bardzo proste. W zimnej wodzie, umieścić soli, cukru, octu i oleju.

Jeśli używasz zamiast octu jabłkowego, a następnie umieścić go zmniejszyć.

I więcej. Wiem doskonale, że ocet miejsce na samym końcu, dosłownie 1-2 minut przed końcem gotowania. Jednak w tym przepisie, używać zgodnie z zaleceniami.

I te grzyby wciąż nigdy nie zawodzi.

Dodaj do marynaty przyprawy. Podstawowy przepis ma tylko ziele angielskie (groszek) i liść laurowy. Dodałem ziarnko gorczycy — bardzo podobnie, wiesz)))

Krok 3.

Gdy gotujemy marynatę, można umieścić grzyby. I gotować na małym ogniu przez 40 minut. Tak, 40! Nie daj się zwieść, ta ukaże się elastyczne grzyby, smaczne, doskonałe.

Krok 4.

Jeśli chcesz, aby szło w najbliższej przyszłości, po prostu schłodzić je w marynacie. W temperaturze pokojowej lub w lodówce. I pewnego dnia przekąska gotowa!

Ale ponieważ potrzebowałem zbieranie grzybów, byłem gorące pieczarki w sterylnych słoików, zalane gorącą marynatą i samo walcowane. I sterylizacji słoików w kuchence mikrofalowej. Artykuł o sterylizacji słoików tutaj.

Krok 5.

1 kg grzybów zamienia 2 puszki litrowe. Oznacza to, że wyjście — 1: 2.

Nawiasem mówiąc, domowe konserwy grzyby spośród zakupów jest nie tylko smaczne, ale również o wiele tańsze)))))

Zgodnie z tym przepisem, grzyby uzyskuje smaczny smak octu nie słychać w ogóle! Świetna przekąska na świąteczny stół.

Share →