Koronkowe sukienki

Koronkowe sukienki

Delikatny, lekki zapach śmiały cieńsze uwodzenie, bardzo piękne i bardzo sexy koronki na «na fali» popularności i jest jednym z najbardziej zaskakujących trendów sezonu wiosenno-letnim.

I nie ma nic dziwnego w tym, że na stronie internetowej Dress You nie mógł oprzeć się pokusie takich. Dlatego spotkać: koronki sukienki w jej piękna, luksusu i wyrafinowanego przepychu.

K ruzhevnie sukienka: nagi pokusa

Elegancki tekstury i Niesamowita gra palety kolorów stworzyć zabawny nastrój i podkreślają oryginalność, romantyczna kobieta zdjęcie.

Marki Oscar de la Renta, Valentino, Dolce & Gabbana, Elie Tahari

Koronkowe sukienki jest najbardziej musujące koktajl półprzezroczyste tkaniny, fantazyjny, oryginalne ozdoby najlepszych tkackich.

Marki : Dolce & Gabbana, Oscar de la Renta, Valentino, Ralph Lauren

Nowoczesne projektanci mody oferują wiele opcji do klasycznych wzorów koronki — duże, nieporęczne z nadrukami, koronki gipiury różnych kolorach i kształtach, a także cienkiej bawełny, aplikacjami koronki.

Marki : Blumarine, Valentino, Oscar de la Renta

Nie wychodzi z mody i niepowtarzalnego koronki ręcznie, co daje modelowi niezwykłą atrakcyjność i oryginalność.

Marki : Dolce & Gabbana, Blumarine, Marc Jacobs, Emilio Pucci

Szczególną uwagę należy zwrócić sukienki koronkowe wykonane w zwartej monogamii. Czarny. szary, żółty, fioletowy, śmietana i purpurowy filigranowe wzory lub objętości — dodaj zmysłowe piękno i subtelne nuty niepojętej tajemnicy.

Marki: Antonio Berardi, Blumarine

Wzór koronki mogą być urządzone w pełnym rynsztunku, a jedynie stanik i rękawy. Wielowarstwowe, pieniące fale koronki idealnie łączy się z miękkiej, elastycznej tkaniny. Takie modele sukni koronki skróconych będzie wyglądać świetnie w zespole z tekstylnych, wysokie buty.

Marki Antonio Berardi, Valentino, Christian Dior, Marc Jacobs

Sami modne style «maxi» i magiczne «mini» mgliście przypomina atrakcyjną bieliznę, i otworzyć plecy i ramiona — wyglądają szalenie odważny i niezwykle seksowne. Nawet koronkowy, klasyczna sukienka umieścić do połowy kolan kobiety, wykonane w kolorystyce mlecznej ciało uwodzicielsko łączy się ze skórą.

Marki : ADAM, Blumarine, Dolce & Gabbana, Elie Tahari

Flirty, koronkowe sukienki z bujne fałdy nieco wysokim stanem — uosobienie przepychu i luksusu niestabilności. Model ten podkreśla korzyści zgrabne nogi i dobrze wygląda w butach na wysokich obcasach lub kliny cienkich i eleganckich dekoracji.

Marki: Valentino, Alberta Ferretti, ADAM

Mimo to,koronkowe sukienki na zdjęciu:

Marki : Alberta Ferretti, Blumarine, Christian Dior

Marki : Blumarine, Valentino, Christian Dior

Share →