Korzystanie z różnych materiałów złomowych do dekoracji klombów

Korzystanie z różnych materiałów złomowych do dekoracji klombów

04 listopada 2013 Kategoria: Ogrody kwiatowe i kwietniki

Jak piękna broszka ozdobiona sukienki lub bluzki i klombu jest rodzajem akcent krajobrazu.

Opcje dla jego powstania, są niezliczone, ale mogą być one podzielone na grupy. Dzisiaj przyjrzymy się, wygląda na to, klombu od złomu, opcje mogą być wykonane własnymi rękami.

W rezultacie, można zauważyć, że rozmieszczenie kwiatowym może być proste i piękne w tym samym czasie, a najbardziej nieatrakcyjne rzeczy będą przydatne i będzie oryginalna uzupełni kwiat łóżko.

Będziemy dać drugie życie do różnych materiałów pod ręką, można łatwo znaleźć w swoich zapasów.

Dostępne materiały mogą być wykorzystane?

Na pewno w życiu każdego z nas były momenty, kiedy musiałem wyrzucić stare rzeczy, a ich miejsce zajęły nowe. Jednak miłość do tych znanych elementów dla ciebie nie pozwalają nawet na bok obszary zbierania śmieci, a nogi same nosił do garażu lub spiżarni, gdzie stopniowo gromadzić wszelkie materiały nieprzydatne.

Powiemy wam, że to jest czas, aby pozbyć się starych przedmiotów, ale nie w sposób, który myślisz. My po prostu przenieść je w inne miejsce, gdzie będą przydatne, ale piwnica i garaż jest lepiej wykorzystane do innych celów.

Co nam zostało utrzymane? I tu w rogu widzimy zestaw starych opon, które nie dają ludzi wyrzucić, ale również wykorzystywane do znikną inne cele. Używanie ich do tworzenia kwietników — najczęściej opcję.

Guma może być malowany w ulubionym kolorze. naciąć materiałów krawędzi pokrywy zorientowali napawania lub dołączyć piękne elementy (np, motyle, biedronki itp).

Wewnątrz wlać gleby i roślin kwiaty. Każde koło — to jest jedno łóżko i mogą być na szczycie siebie i trzeba będzie złożony skład.

Dodanie opon może mieć wiele produktów, które również będą ozdobą kwiat łóżko.

A na przeciwległym rogu spiżarni, zauważymy zbiór starych mebli. z którego można zrobić oryginalne klomby.

Na przykład, stare metalowe łóżko może być pomalowane na biało lub czarno. Wykopane w ziemi, tak że wystające stronie tylnej, a nogi były prawie całkowicie w ziemi i zacząć tworzyć!

Oparcia będzie wielkim wsparciem dla roślin pnących, między prętami o różnej zasnąć kanapy i kwitnienia okrywowa, dodać kompozycję dekoracyjną z kamieni i dumpingu. To łóżko będzie przypomnienie, że symboliczne natura jest wieczna i silniejszy niż człowieka rzeczy.

Stara drewniana szafka nocna. zaciemnionym w czasie, mogą być stosowane jako sadzarki. Szuflady i umieścić je w zakładach w blacie robi dziurę, gdzie można zasadzić kwiaty. Okrągłe stoły sadzenia bylin, krzewów niskich.

Nie zapomnij, aby traktować powierzchni drewnianych w konstrukcji specjalnych ochronnych, jeśli chcesz, aby ten utwór na długi czas. I zanim zasnąć do podłoża, pościel lub spunbond polietylenu materiał ochronny specjalnego zszywacza.

Krzesło również ozdobi kwietniki. A jeśli nawet cienką linkę lub sznur, mogą być stosowane, na przykład, owinąć nogi krzesła lub podłączyć go do elementów. Meble być trwałe, musi być lub częściowo osadzony w ziemi, lub stosować do wstępnie wprowadzony do wzmacniania gruntu.

Jeśli fotelik nie jest mały, to nie powinien być używany do dekoracji kwiatowych tylko łóżka nisko rosnących roślin. Kompozycja jest harmonijny, umieścić niski krzew lub więcej wystąpień długoterminowych wysokich gatunków.

Dokonywanie łóżka z materiałów złomu — Ten lot fantazji, nie bój się eksperymentować. Na przykład, można nawet użyć takiego zanieczyszczenia w różnych puszek, kawałków sklejki i szkła.

Garniturów złamany wazony i stare garnki gliniane z wyszczerbienia krawędzi, różne kawałki. Z tego wszystkiego można go zostawić oryginalne artykuły, garnki, lub po prostu element dekoracyjny krajobrazu.

Prawdopodobnie wszystkie dzieciństwa zrobił «sekretiki» kopanie w piasku, szkła, które zawarł w jasnym owijki.

Ten pomysł może być stosowany w Podbicie. Weź duże kawałki szkła (dobrze, jeśli mają zakrzywiony kształt, o średnicy około 10 cm), zakopane w ziemi tak, aby krawędzie widać, sama szkła nie zasnąć ziemi. Zejście na ląd w pobliżu rośliny okrywowe, wokół «sekretikov» spread żwiru i kamieni.

W słonecznej pogody w kwietnik miga odblaski.

Piękne klomby uzyskuje nawet z dawnych łaźni, łodzi, basenów .

Oczywiście zrozumiałe jest, że obok domu jest urządzony w nowoczesnym stylu, stare rzeczy wygląda na miejscu. Ale jeśli główny kierunek stylistyczny — kraj lub dom podobny do starego zamku, i ogólnie całego przesiąknięta duchem starożytności, łóżko w starej łodzi będzie wyglądać harmonijny i na swoim miejscu.

Bardzo szeroko stosowane w konstrukcji grządki znaleziono butelki plastikowe. Wyliczanie wszystkich z nich może niemożliwe. Można jednak zobaczyć. w co wspaniałe produkty można przekształcić w pojemnikach z tworzyw sztucznych.

Dodać złoże materiału pod ręką własnymi rękami nie jest trudne. Jak widać, odpady mogą być piękne produkt, garnki, wsparcie dla zakładu, będzie udekorować swój kwiatowy układ będzie jego oryginalna uzupełnieniem.

Jednak nie jest to konieczne do uwzględnienia w kwiat łóżko wiele sztucznych obiektów, inaczej łóżko może zarosły w kosza. W ogóle trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać i prawidłowo wybrać współczynnik wszystkich elementów.

Share →