Kostium Kopciuszek

Słodkie i pracowity Kopciuszek — bohaterka bajki kochany na całym świecie. Kostium Kopciuszek — proste, ale żywy i niezapomniany, wykonane w stylu rustykalnym.

Możesz użyć bluzkę z bufkami. Albo jasne bluzki można szyć duże kontrastowe szwy-aplikacji plastra koloru. Fartuch może być wykonana z tkaniny monochromatycznego.

Pas-Stanik Kopciuszek czarnej satyny lub welur z szczelne. Z gęstym ciemnym lub czarnym cięcia tkaniny stanik, zamek błyskawiczny dzięki czemu koronki.

Na sborchtuyu spódnicy kolorowe tkaniny można uszyć jasny aplikacja-patches, można zebrać wszystkie spódnice tkaniny z jasnym kolorowe plamy. Bezpośredni tkaniny spódnica marszczone w pasie na gumce.

Czapka dla Kopciuszka można uszyć z gęstej tkaniny. Szwy z przodu i z tyłu, głębokie kręcone na bokach zagłębienia. W podłużnym czapki ucha określone kuliske miękkiego drutu, w którym dodaje się — do ucha jest składana.

Wymiary są przybliżone — dopasowując je dostosować dopasowanie.

Buty dla Kopciuszka. Podstawa — wszelkie wygodne buty na niewielkim obcasie. Najlepsze sukienki wykonane z jasnej tkaniny w grubą pokrywą trójkątną pętli elastyczna. Przed głębokim cięcia drutu i kuliske skarpety została złożona do góry.

Przed głębokim cięcia drutu i kuliske skarpety została złożona do góry.

Ta sama zasada może być wykonane buty i kostiumy do wschodniej — Old Man Hottabych Sheherizady, Astrolog, Wizard, księżniczki Jasmine, Ali Baba, itp Wstępnie trzeba malować wzory, gdy kartonowe jasne wyschnięciu farby, klej, brokat, udekorować.

Share →