Kostiumy świąteczne dla chłopców z ich rąk. Najlepsze pomysły

Kostiumy świąteczne dla chłopców z ich rąk. Najlepsze pomysły

Nasze dzieci czekają na święta, zwłaszcza, poranki dla dzieci na nowy rok. i chętnie zmienić miejsce stałego sposób. Według psychologów, gdy dziecko jest ubrane w Boże Narodzenie kostium ( dla chłopca lub dla dziewcząt), dostaje nowe doświadczenia emocjonalne, więc niech Twoje dziecko wybiera dla siebie to, co on chce być na karnawał. I nie przeszkadzają i nie naciskać, niech to będzie to świadomy wybór. A ty z kolei wspierać dziecko i pomóc spełnić jego dzieciństwa ambicji.

Więc jak dobrze wiecie charakter i preferencje swojego dziecka, po prostu zaoferować mu opcji sukienki. Na przykład, nieśmiały chłopiec dodaje pewności siebie kostium bohatera, najbardziej zabawny i żywy kostium klauna dopasowanie i atletyczny i silny chłopak chętnie nosić garnitur wojownika. Spójrz na swoje dzieci, a zobaczysz, kto będzie odpowiadał kostium Harry’ego Pottera, Piero i kto krasnoludków.

Chłopcy – zajączki, dziewczyny – płatki śniegu. To zawsze było, prawdopodobnie, i będzie na rano w Nowy Rok. A dlaczego nie? Bo taki prosty Boże Narodzenie dla dzieci garnitury dla chłopców i dziewczęta będą mogli dokonywać żadnych mamę.

Do tej pory rodzice łatwiejsze niż dwadzieścia lat temu, ponieważ Boże Narodzenie oferowane w gotowych strojów dla dzieci, które można kupić w sklepach i opcji kostium dla chłopców stać się o wiele więcej dzięki nowym bajkowych postaci. A nawet jeśli tak naprawdę nie lubią lub nie wiesz jak szyć, a następnie wykonać strój karnawałowy dla chłopca wszystko będzie trzeba tylko trochę wyobraźni, aby połączyć. Oto kilka pomysłów, z najlepszych, a nie bardzo wyszukanych strojów świątecznych dla chłopców.

Bardzo popularne dziś Harry Potter. Dla kreatora kostium trzeba sporo wysiłku. Szczerze mówiąc, ten garnitur jest prawie kompletny zestaw nie każdy student – spodnie, sweter i koszulę.

Do zrobienia Home Akcesoria – szata, różdżka i okulary. Sukienki są wykonane z dowolnego materiału, w kolorze granatowym lub czarnym w postaci konwencjonalnych dużych peleryny. Punkty można pożyczyć od kogoś z przyjaciół, ale nie zapomnij usunąć obiektywu. A jeśli te punkty nie znajdą, mogą być wykonane z drutu i farby farby w sprayu.

Różdżka, aby wszystkie proste. Wystarczy wziąć długą igłę i owinąć jej piękny warkocz i dekoracji z cekinami, koralikami, blichtr. Blizna w postaci błyskawicy rysować ołówkiem kosmetycznych.

H ovogodnie garnitury dla chłopców zdjęcie :

Kostiumy ścisłe Viking – wspaniały zamiennik już nieco Pall stroje rycerzy i muszkieterów. Górna część kostiumu – Koszulka dość szeroka wyciąć z czworokątem być traktowane razem z dolnymi rękawami koszul i szeroki warkocz. Na rękę, aby opaskach skórzane (sztuczne). Góra i dół rękawów oraz leczenia taśmę i ręce są zabezpieczone sznurowanie.

Dół Costume – raczej wąskie spodnie, piżamy typu, gumką, z gęstym brązowym tkaniny. Możesz zrobić je samodzielnie lub znaleźć coś dla siebie w domu lub z przyjaciółmi. Od buty skórzane buty będzie nam odpowiadał. Koszula potrzeba opasane pas wykonany z sztucznej skóry, z jednym, że zrobił rękawy. W głowicy co kasku.

Możesz znaleźć dopasowaną skórzaną czapkę, wykonany z klinów. To musi być szyte «Rogi» (Wykonane są z tkanin i skóry sztucznej skrawki ubić lub inny odpowiedni materiał). Albo można kupić w każdym zabawek sklepowych gotowy hełm, jak również główne atrybuty Viking – siekiery i tarcza (choć można również tworzyć własne, takie jak sklejka, a następnie pomalować).

Jak widać, zrobić Nowe garnitury dla chłopców – Viking nie jest trudne.

Jeśli wiesz, że jest tosty bajki «Pinokio»On na pewno chętnie ubrać garnitur drewniane człowieka. Na pewno trzeba zrobić czapkę w paski, a odbywa się to nie jest trudne.

Prostu wycięte paski tkaniny stożka, którego długość jest równa obwodowi głowy i podstawa powinna być zaokrąglone. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego paski tkaniny, można po prostu uszyć na białym obrusem czerwonymi paskami. Następnie trzeba wykonać tylko jeden szew, który można połączyć z boku stożka, i nie zapomnij, aby uszyć szczotkę nasadki.

Nawiasem mówiąc, czapka Pinokio mogą szybko połączyć lub szydełkowane.

Teraz doszła do kurtki. W bajce Pinokio był papier. I można zrobić z jasnej tkaniny lub zużycia okładzin kolorową kamizelkę żadnego. Spodenki można również umieścić na dowolnej lub przycięte na wymiar spodnie, które nie przeszkadza przycinanie.

Strona główna Akcesoria Pinokio – Golden Key i snook wykonane są z płyty plakatu. Pełni kompletny obraz Pinokio paski pończochy.

Strój jest znany wszystkim rosyjskich bajek ludowych Koshchey Immortal zrobić bardzo łatwo i szybko. Wystarczy tylko znaleźć czarne rajstopy (spodnie) i sweter. A przecież trzeba się folię, którą trzeba wyciąć fragmenty szkieletu, a także pasty nad jej korony i segment czarnego materiału, z którego chcesz dokonać płaszcz i aplikacji.

Dostać się do pracy.

Najpierw musisz znaleźć zdjęcie prawdziwego szkieletu, i wyciągnąć go na papierze pierwszej piersi z żeber i miednicy naturalnej wielkości, czyli wielkości i wzrostu Twojego dziecka, które będzie nosić ten kostium. Następnie na tych ubraniach wzory wycięte z części folii szkieletu, które następnie muszą być skazani na kawałku czarnego materiału i uszyć sweter. Z tego samego czarnego materiału należy zrobić pelerynę.

Dodać zwykle biegów koronę rysunku na papierze i wklej na nim folią. Cape może schować się blichtr z okazji Nowego Roku.

Powyższe reguły nie są kostiumy zjednoczeni. Są one łatwiejsze do dokonywania mamę, bo nie wszystkie są dobre na szycie, i nie trzeba wzory Kostiumy dla chłopców . Cóż, jeśli masz czas i umiejętności szycia, można uszyć strój świąteczny bardziej skomplikowane, takie jak anioł, muszkieterów, Batman, Prince, elfa. Ile baśnie i bajki, tak wiele opcji fancy dress. Ponownie w swoje ulubione bajki dziecko, czytać książki, a na pewno z jego mały syn wybierze najbardziej odpowiednią opcję, ponieważ najważniejsze – do potrzeb dziecka lubił, i dobrze, że siedział, był rozpoznawalny!

Share →