Kotleciki z kurczaka z serem w Multivarki

Kotleciki z kurczaka z serem w Multivarki

Recepta niezwykłe, pachnące, delikatne Kotleciki z kurczaka z serem w Multivarki wspólne nasz czytelnik nadziei. Ser dodać do mięsa mielonego i daje specjalny kotlety pikanterii i czerwona papryka i zieleni zapewniają jasne kolory i elegancki wygląd. Ser do tych klopsiki przejść żadnego lepszego durum.

Ser topi się szybko, więc ważne jest, aby nie przesmażyć hamburgery. Oczywiście ci, którzy liczą kalorie, można gotować na parze i te hamburgery, ale czemu zaprzeczają sobie przyjemność zjeść pyszny hamburger na złoty kolor)) Na dodatek można zrobić surówka, która rekompensuje dodatkowych kalorii.

Składniki:
  • 500g mielonego z kurczaka — filet
  • 100 g sera (użyłam rosyjsku)
  • 1 papryka
  • 2 — 3 kawałki białego chleba namoczone w mleku
  • Cebula do smaku
  • bułka tarta
  • zioła do smaku
  • sól / pieprz
  • tłuszcz roślinny
Przygotowanie:

Ser pokroić w drobną kostkę lub ruszt. Bow tęsknić filet przez maszynkę do mięsa lub ruszt. Pieprz pokroić w kostkę lub ruszt.

I umieścić pieprz nie odważył, w jego kotlety i prawie nie zauważalne.

Wyrobić składniki powstałego farszu. Doprawić solą i pieprzem.

Aby utworzyć klopsiki i zwinąć je w bułce tartej.

Smażyć Kotleciki z kurczaka w Multivarki  Panasonic (15 — 20 min z każdej strony) lub patelni (10 — 15 minut) na złoty kolor.

Mam od wszystkich nadzieniem — wystarczy na jeden multivarku i jednej patelni.

Podawać ciepłe, gdy pulpety ser jest jeszcze miękki. Bardzo smaczne i aromatyczne z naszych kotlety z kurczaka w Multivarki.

Te hamburgery można gotować kurczaka "Kilka" w Multivarki, w misce, na przykład, przygotowując kaszę lub puree. i na górze hamburgery kosza. Tak więc będziemy robić dwie rzeczy na raz, aw rezultacie otrzymujemy pyszne danie z boku i delikatne kotleciki parowe w Multivarki

Pozdrawiam, Natalia.

Domyślnie recepty na miejscu informacje Multivarki Panasonic objętość 18 misy 4,5 litra. Moc 670 W Maksymalna temperatura instrumentu w "Pieczenie" — 180 stopni. Puchar w przepisach stosując konwencjonalne, 200-ml. Zgłoszony recepty od naszych użytkowników iść z ich instrumentów.

Pod każdym przepisem wysłany zawiera model i moc MV. Przeczytaj uważnie ten przepis!

Share →