Kotleciki z kurczaka

Kotleciki z kurczaka

70 g — kremowy sos pieczarkowy

Sól i pieprz do smaku

Sposób przygotowania:

Cebuli oczyszczone z łuską, przemywa i suszy. Następnie cebulę pokroić w cienkie pół-ringi i dusić, która jest umieszczona na patelni z olejem roślinnym i smażyć na złoty kolor na małym ogniu.

Filet z kurczaka (najlepiej użyć piersi kurczaka) proces od żył, chrząstki i filmy nadal korzystać z czystego mięsa. Kurczaka dokładnie przemywa się i suszy. Mięso jest następnie cięty na duże kostki.

Kurczaka i cebuli, aby przewinąć do mielenia mięsa. Farsz włożyć do metalowej miski i wymieszać z kremem. Sól i pieprz do smaku.

Następnie mielone formularz rundę małe paszteciki lub owalne, grubość 2 cm.

Gotowe klopsiki toczyć w mące i smażyć na oleju roślinnym na patelni, na złoty kolor. Następnie doprowadzić placki aż gotowane w piekarniku lub na patelni pod przykrywką.

Kotleciki z kurczaka umieścić od krawędzi dużej płyty rundy. W centrum talerzu umieścić puree i wlać około kremowy sos grzybowy. Udekorować natką pietruszki.

Jak gotować puree. jak również kremowe recepty sosem grzybowym uczyć się od potraw. Na krawędzi naczynia umieścić ogórki na sałacie. Jak gotować solone ogórki i pomidory dowiedzieć z innego przepisu.

Share →