Krok po kroku przepis na ciastka "Swans kremem":

Krok po kroku przepis na ciastka kremem "Łabędzie":

W rondlu, zalać wodą, dodać sól i masło zagotować, mieszając, aż masło się całkowicie rozpuści.

W wrzącej mieszaniny dodać mąkę.

I szybko mieszając drewnianą łopatką do wszystkich grudek. Gotowe ciasto powinno nadążać za murami patelni i zebrać w piłkę ciasta.

Przesuwamy ciasto w misce miksera, wymieszać 3 minuty, aby schłodzić ciasto trochę i wyszedł wszystkie pary.

Kontynuując wymieszać, dodać jeden po jednym jajku. Zakończył ciasta powinny być gładkie, twarde, genialny, i nie bardzo grube. Ciasto jest gotowe.

W worku ciasta z dużej zębatym dyszy i umieścić ciasto wytłacza się na szalce natłuszczonej cienką warstwą margaryny, ciasta w postaci kropli. Piec w nagrzanym piecu w temperaturze 210 ° C przez 10 minut, a następnie obniżyć temperaturę do 190 stopni i piec kolejne 15 minut. Do pieczenia ciast małych – Łabędzie wykorzystujące załącznik biegów mały i piec w piekarniku rozgrzanym do 210 stopni Celsjusza przez 10 minut, następnie zmniejszyć temperaturę do 190 stopni i piec kolejne 10 minut.

Aby szyi dla łabędzi okrągłym dyszy 3-4 mm dla dużych ciastek i 2 mm dla małych ciasta, wyciskanie na natłuszczonej margaryny do pieczenia “Dwójki”, I piec je przez 7-10 minut, aż lekko rumiane.

W mieszalniku, pokonał 400 g śmietany kremówki i wymieszać je ręcznie z dobrze schłodzonym kremem. Gotowy krem ​​umieścić w worku ciasta z dużą ząbkowanym dyszy.

Przygotować ciasto krem ​​nadzienie. Gotowego ciasta jest odciąć górną połowę i pokroić wzdłuż na pół — to skrzydła.

Wypełnić wnękę dolnych połówek torty, włóż skrzydełka i szyję. Więc zrobić z małych ciastek. Rozkładamy łabędź małej rodziny na talerzu i posypać cukrem pudrem.

Wypieki custard ” Łabędzie” gotowe.

Share →