Kształt twarzy. Okulary

Kształt twarzy. Okulary

Okulary – bardzo ważne akcesoria dla kobiet i dla mężczyzn. W tym przypadku nie ma znaczenia, masz dobry wzrok lub nie słoneczną na zewnątrz lub ciemno – z nadejściem wiosny, większość ludzi dostać się okulary .

Kobiety mają tendencję do bardziej dbać o swój wygląd, więc okulary dla niej – coś więcej niż tylko modny. Umieszczenie okulary. Możesz całkowicie zmienić swoje oblicze, zarówno na lepsze i na gorsze. Wiele kobiet z wadami wzroku wygodniej nosić soczewki, a reszta będzie poświęcić dużo czasu, ale znajdzie się takie okulary. które podkreślają godność wygląd i doskonale uzupełniają stylowe i niepowtarzalny wizerunek.

Wybór okularów – delikatna sprawa, pracochłonne, i to jest możliwe, aby osiągnąć dwa odwrotny skutek: aby się piękniejsze i zakłócać skrajności. W celu całkowitego wyeliminowania drugiego przykładu wykonania, Brwi . informujemy netto kilka zaleceń, po którym możliwe jest wybrać kształt punktów specjalnie dla swoich rysów twarzy.

Okrągły kształt twarzy. Okulary

Kobiety z okrągłej twarzy wskazane jest stosowanie kilku niejasnych ramek, które nie są bardzo szerokie. Jeśli nie lubisz ostre linie – dać pierwszeństwo, na przykład, zaokrąglone narożniki punktów.

Kwadratowy kształt twarzy. Okulary

Uwaga okrągłe okulary. lub szkła, które mają okrągły kształt. Ramki nie powinno być zbyt szerokie. Musisz osiągnąć wizualne wydłużenie twarzy, więc nadają się do tego celu okulary. gdzie akcenty kolorystyczne na zewnętrznych krawędziach – «orientacji pionowej» w kształcie obręczy.

kształtu twarzy. Okulary

Na twarzy w kształcie serca idealnie nadaje się Punkty motyl i okulary Aviator. może mieć cienką metalową ramę, a także trochę zasłonięty szkła. Bardzo harmonijny wygląd szerokie okulary. szeroka linia ramki z oczu. Ważne jest, aby szerokość swój wynik był niższy niż wysokość czoła.

Podłużne lub długi kształtu twarzy. Okulary

Właściciele podłużne twarze powinny zwracać uwagę, okrągłych, owalnych lub kwadratowych punktów kształtu. Co ciekawe, jeśli kolorowe okulary przeznaczyły część górną – dlatego podkreśla poziomą linię nacięcia, powodując wizualnie twarz staje się szerszy.

Romboid kształtu twarzy. Okulary

Właściciele rombu, lekko niewygodne człowiek potrzebne miękkie, zaokrąglone Punkty kształt. Może to być zarówno okrągłe, Okulary kwadratowych. lecz nie powinny one być dowolny kąt ostry. Konkluzja obręczy powinny być proste lub lekko wydłużony.

Unikać formę punktów, które są szersze Twoje kości policzkowe.

Owalny kształt twarzy. Okulary

Tu jest ktoś, do pozazdroszczenia! Tradycyjne piękno twarzy jest w kształcie owalnym, a twoja twarz jest niemal uniwersalna: nadaje się do każdego kształtu brwi, jak również wszelkie postaci punktów! Właściciele owal twarzy – te dziewczyny i kobiety, które styliści mówią: «Będzie odpowiadał absolutnie żadnej formie punktów!»

Pisaliśmy obszernie o kształt brwi idealne dla każdego rodzaju osoby, oraz fakt, że przepisy te mają zastosowanie do wyboru postaci punktów. Sformułować następująco: idealny punkty powtórzy idealną linię brwi!

Share →