Kształtowanie bielizna dla większych kobiet spojrzeć szczuplejsze!

Kształtowanie bielizna dla większych kobiet spojrzeć szczuplejsze!

Większość producentów bielizny nie są ograniczone tylko do tworzenia klasycznych zbiorów. Rozwijają i oddzielne pozycje specjalnego przeznaczenia — bielizny korygującej.

Oczywiście, bardzo atrakcyjna i seksowna trudno jest nazwa, ale to wyjątkowe znalezisko dla kobiet z nieidealnym, co daje w harmonii.

Bielizna korygująca pojawił się wiele lat temu w 4 wieku. BC Pamiętał rozkwitu Imperium Rzymskiego. Kobiety w tym czasie stosować różne sztuczki, aby zacisnąć pośladki i powiększania wizualny. Takie możliwości poprawiły się w czasie, tworząc nowe sposoby korekty wizualnej.

Najpopularniejsze długi okres wykorzystywane gorsety, które są bardzo wyszczuplający i ciała zmieniły jej rozpoznawania kształtów. Następnie zostały one wykonane z płótna, metalowych prętów i fiszbiny. Ale oprócz swoich magicznych możliwości naprawczych, były niezdrowe i niewygodne.

Dziś ta bielizna jest przez nowe technologie i korzystać z innych materiałów, więc można powiedzieć o wszystkich pozytywne.

To trzeba nie tylko panie z nadwagą, ale także kobiety, które mają obszary problemowe i sylwetka wymaga korekty w proporcjach były prawidłowe. A następnie w szczelne ubranie będzie wyglądać świetnie, nie wahaj się wybrzuszenia brzuch, uda lub niedoskonałe twisty piersi lub brak linii talii.

Nawet lekarze powinni nosić bieliznę korygującą, ale przestrzegając pewnych zasad: w pierwszych dniach produkt może być nie więcej niż 4:00 noszenia. To stopniowe przyzwyczajenie się do ograniczonej odzieży jest uważana za najlepszą znajomość rzeźbienia bieliznę. Po pewnym czasie będzie można go nosić dłużej bez uczucia dyskomfortu przez dłuższy czas.

Kształtowanie bielizna pozytywny wpływ na organizm:

 • — zapobieganie reumatyzm, skoliozę i rwa kulszowa;
 • — poprawę przepływu krwi;
 • — zwiększone napięcie mięśni;
 • — po porodzie wzmocnić mięśnie brzucha;
 • — aktywacja funkcji fizjologicznych macicy;
 • — profilaktyka chorób ginekologicznych;
 • — zapewnienia optymalnej równowagi gruczołów wydzielania wewnętrznego;
 • — poprawa kolorytu skóry;
 • — ułatwić płynne masy ciała.

Jaka część ciała może być cieńsza?

Bielizna korygująca obdarzony unikalne możliwości dzięki zastosowaniu specjalnych technologii, które zapewniają kompresję, czyli rozproszone presja na niektórych obszarach ciała. W rezultacie, brzuch jest płaski, podnieść pośladki i talia staje się jasność i łaskę. Wizualnie prania z użyciem korekcji kobiet z nadwagą «zredukowane» rozmiar 02/01.

Najważniejsze przy wyborze takiego produktu, aby określić, które obszary najbardziej potrzebujące transformacji.

Jak wybrać kobietę, aby zakończyć bieliznę korygującą?

Aby zakupić ten produkt okazał się sukcesem, trzeba dokonać wyboru z wiedzy o stopniu korekcji:

1. Łagodne korekta — Podobnie jak bielizna wykonana z bardzo lekkiego materiału, mimo że jest bardzo gęsta. Produkt nie usuwa nadmiar złogów tłuszczu, ale tylko wygładza nierównomierne światło, dzięki czemu sylwetka szczupła i dopasowanie. Tak, że ta postać jest mało nadaje całości kobieta.

Wybór ten chudy z obszarów problemowych.

2. Średni stopień korekcji zakłada ściślejszą gorset z wkładkami, które wyrównuje sylwetkę i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Ale to jest raczej eliminuje zmarszczki niż dodaje harmonii. Opcja ta ma znaczenie dla kobiet «w ciele», którzy chcą ubierać się w ciasnym stroju.

3. silny stopień korekcji. Ta bielizna szybko i skutecznie usuwa kilka dodatkowych kilogramów. Modele te są wykonane z bardzo gęsty, ale przyjemny materiał za pomocą sztywnej konstrukcji gorset.

Mimo nadwagi, figura staje się krzywe uwodzicielskie. I nawet wyrównany postawę. Jest to najlepsze rozwiązanie dla wspaniałych pań.

Pomoc to się stało?

Poprawia krążenie powierzchni, co prowadzi do przyspieszenia spalania tłuszczu, a zatem w celu zmniejszenia masy ciała. To przyczynia się do specjalnego pończochy, która jest obecna w takich produktach.

Rodzaje bielizny korygującej i odchudzanie

Bielizna korygująca — utrzymuje doskonały kształt przez długi czas, ukrywając wszystkie niedociągnięcia.

Odchudzanie bieliznę — odpowiedni dla kobiet, które nie mają duże problemy z wagi.

 1. Gorset spodnie pomóc żołądek bardziej elastyczna i usunąć cellulit.
 2. Model łaski i polugratsii wizualnie podnieść w klatce piersiowej, prawidłową linię bioder i talii.
 3. Majtki gorset może dać krągłość pośladków i bioder — gładka.
 4. Razy regulacyjne mogą stać się optycznie wyszczupla.
 5. Gorset z polubodi figurują szczupła i piękna, bez ograniczania ruchu.
 6. Rajstopy i legginsy korygujące wyciągnąć nogi od bioder do kostek.
 7. Stroje kąpielowe naprawcze dobre czyste fałdy.
 8. Gorset koryguje nie tylko kształt piersi, ale również pokazane skoliozy.
 9. Waist szorty i spodnie są przeznaczone do stopniowej eliminacji po porodzie brzuch.
 10. Sukienka Regulacja obejmuje niemal wszystkie obszary problemowe.

Bielizna korygująca wykonane z naturalnych i syntetycznych specjalnych materiałów wysokiej jakości. Z dobrze dobranych włókien poprawia postać koszyk oddycha i dostaje mikro. Bielizna ta jest uzupełniona klin bawełniany, miękką warstwę wewnętrzną i gumowy uchwyt.

Jakościowe modele projektanci rozwijać wspólnie z lekarzami.

Co do kolorów, wybór koloru zależy od zakresu, w ramach którego ubrania masz zamiar nosić. W kolorowych strój odpowiednich produktów lub bieli ciała, czarne — w tym samym kolorze. Takie doborze zachowa tajemnicę swojej odwoławczego i odchudzanie tajemnicy przed innymi.

Share →