Kursy przygotowawcze dla kobiet w ciąży w Kijowie: Co? Gdzie? Jak dużo?

Kursy przygotowawcze dla kobiet w ciąży w Kijowie: Co? Gdzie? Jak dużo?

Okazja, aby dać życie — największą nagrodą obdarzył kobiety z natury. Jednak nic nie jest pewne. Dlatego też, podczas ciąży jest związany z szeregiem problemów.

Poród — to złożony proces, który chcesz przygotować zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Jeśli proces przed urodzeniem dziecka była wydarzeniem w życiu każdej kobiety, zrozumiałym i naturalnym końca, teraz na temat ciąży i porodu, większość zna tylko poprzez media i drukowanych źródeł. Dlatego, nowoczesna kobieta potrzebuje przewodnika. W człowieku, który będzie w stanie obudzić swój trwały wiedzy o macierzyństwie, nauczyć się ufać twoje ciało będzie w stanie wyjaśnić, instynkty i fizjologii.

Dziś rola guru zakładać specjalistów: psychologów, położników, ginekologów.

W trakcie specjalnych szkoleń dla matek w ciąży i ojców mówić o procesach fizjologii i psychologii pokaże dokumentalne, posiadać przebieg ćwiczeń i oddychania praktyk. Innymi słowy, eksperci dokładają wszelkich starań, aby stworzyć przyszli rodzice mają odpowiednią postawę i maksymalnie ułatwić narodziny dziecka u młodych matek. Nie musisz się zastanawiać, wzmianki w procesie uczenia się i tatusiów: obecność męża w takich szkoleń jest nie mniej ważne niż nauczanie młodych matek.

Ponadto, wiele klas kurs przygotowawczy zaprojektowane do pracy w parach. I zatrudnienia wraz pomóc nie tylko przygotować się do porodu, ale również dostroić się do siebie, budować zaufanie i relacje z rodziną.

Wybór kursy przygotowawcze dla kobiet w ciąży, musimy postępować z następujących aspektów:

1. Lokalizacja centrum powinno być tak blisko twojego miejsca zamieszkania. Transport publiczny powinien wolą piesze wędrówki i ograniczyć go do minimum. Jedynym wyjątkiem od tej reguły — bardzo dobry lekarz.

2. Niezawodność. W Internecie istnieje wiele forów młodych matek, które mogą doradzić kursy przygotowawcze dla kobiet w ciąży, z własnego doświadczenia.

3. Program szkolenia powinien być tak wszechstronny. Wiele kursów skupić się tylko na jednym aspekcie praktyki prenatalne lub jednej postaci urodzenia. Co nie jest dobre. Poród — złożony proces, i to nie musi występować w pewnym ponadto idealnym scenariuszu.

Dlatego kursy powinny dostarczyć jak najwięcej informacji na temat wszystkiego, co związane z procesem generatywnej.

4. Czas trwania szkolenia na jednego tematu nie może być 1-2 godziny. W tak krótkim czasie, nie jest możliwe przedstawienie wszystkich niezbędnych informacji.

5. Przebieg programu szkolenia musi zawierać szczegółowe informacje na temat aktualnej urodzenia. Będzie dobrze, jeśli to pytanie w programie przypisany oddzielny cykl wykładów.

6. Zwróć uwagę na urządzeń i pomieszczeń, które zapewniają kursy.

7. Po zakończeniu szkolenia musi mieć dyplom lub świadectwo.

Sami pola są zwykle podzielone na kilka klas, czas mierzy się w godzinach naukowych. Ważne jest, aby nie były wykłady generalista i wysoko wyspecjalizowanych lekarzy: położnik, ginekolog, pediatra, psycholog, mistrz fitness, a nawet prawnikiem. Obecność tych ostatnich jest konieczne dla rodziców, aby znać podstawy obsługi prawnej dla ciąży, porodu i wychowania dzieci.

Zajęcia w ramach przygotowań do porodu odbywa się w specjalnie wyposażonych sal lekcyjnych wyposażonych we wszystkie niezbędne amunicji, sprzętu, podręczników, modeli i próbek.

Centra Dziś świadczące szkolenia dla kobiet w ciąży, które są we wszystkich częściach Kijowie.

Oto kilka adresów do przeglądu:

1. Alfabet dla rodziców.

Szkoła «ABC dla rodziców» oferuje szeroki wachlarz programów szkoleniowych dla przyszłych rodziców i młodych par, które zostały już wprowadzone na dziecko. Kursy i warsztaty przygotowawcze, joga, gimnastyka, pilastes, akvaerobika. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lekarzy i trenerów.

Partnerska szkoła «Alfabet dla rodziców» są we wszystkich rejonach stolicy.

• Pechersk tel. (044) 331-18-06, 592-18-06

• na lewym brzegu ul. Nikolsko Suburban 2-B, of.276 (m. Livoberezhna) tel. (044) 541-11-34, 587-88-37, (067) 240-19-99

• Obolon: ave. Bohaterów Stalingradu, 2-D, blok 2, tel. (044) 384-05-18, (067) 407-03-70, (063) 435-93-45

• na Poznyaky Street. Sribnokilskaya, 12, Bldg. Tel. (044) 592-18-06

• Lukyanovka ulicy. Melnikova, 6, z. 196, tel. (044) 227-92-70

• w Akademgorodok Street. Uborevicha 19, z. 1, tel. (044) 599-31-53, (067) 659-29-75.

• na Solomenko Street. Mechanika, 2 LCD "Szmaragd"Tel. (044) 331-18-06

• Troyeschina st. Zakrevskogo 95, tel. (067) 659-29-75, (044) 221-14-91

• na Goloseevo: ul.V.Zabily, 5, tel. (044) 223-53-34

2. trochę szczęścia.

W centrum planowania rodziny «małej fortuny» zespół specjalistów gotowych zapewnić wszystko, czego potrzebujesz, aby upewnić się, że rodzice poczuł prawdziwą radość z nadchodzącego uzupełnienia w rodzinie i wychowania dzieci. Specjaliści Centrum prowadzenia kursów, program, który obejmuje wszystko, od pierwszych dni ciąży do porodu, opieki noworodka, rozwoju dziecka i rozwiązań nastoletnie problemy.

Centrum «Małe szczęścia» znajduje się w: Kijów, St. Sophia Borschagivka, ul. May (maj), 25.

3. Daisy. Mamusie świata.

Motto szkoły «Daisy. Świat Matka «: profesjonalny podstawy. Po macierzyństwa — jest głównym celem kobiet.

Ale to wymaga nie tylko prawdziwą kobiecą intuicję, ale również profesjonalizm. Podczas szkoleń, kursów i mamusie programy nauczania oferują kompleksowe szkolenia dla porodu i młodych matek — wiedzę, jak dbać o dziecko na wszystkich etapach jego rozwoju.

Szkoła «Daisy. Moms świata «znajduje się przy ulicy Lajos Le Havre, 20.

W centrum szkoleniowym dla kobiet w ciąży «Mama Pro» przekonani, że natura nie jest daremny w określonym okresie 9 miesięcy. W tym czasie trzeba się przygotować na pojawienie się małego cudu. W tym celu, pracownicy centrum oferuje kompleksowy program szkoleń dla kobiet w ciąży, które obejmują nie tylko teoretyczne i praktyczne, ale także lekcje jogi i arteterapii.

Centrum szkoleniowe dla kobiet w ciąży «Mama Pro» jest dostępny na stronie: ul.Saksaganskogo, 30-B.

5. Cud w domu.

Planowanie klub i wsparcie rodziny «Cud w domu» rodziny czeka dziecko otrzymają kompleksowe wsparcie, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm zespołu. Pracownicy klubu szczerze życzę, że proces ciąży i porodu poszła tak delikatnie, jak to możliwe, więc certyfikowanych specjalistów w szeregu kursów i szkoleń powiedzieć o wszystkich zawiłości procesu, jego aspektów fizycznych i psychicznych.

Planowanie klub i wsparcie rodziny «Cud w domu» znajduje się przy ul. Saksaganskogo, 24, z. 15.

6. nowe życie.

W centrum planowania rodziny «New Life» przyszli rodzice oferują szeroki wachlarz kursów, warsztatów i programów szkoleniowych, podczas których odkrywa wszystkie funkcje, zarówno w trakcie ciąży i porodu. Terapeuta zajęciowy może pomóc przygotować się na przybycie dziecka, a także zapewnić wsparcie i nauczyć opieki nad noworodkiem. Oprócz szkoleń, kobiety w ciąży czeka na gimnastykę i kursy jogi dla kobiet w ciąży.

Rodzina centrum planowania «Nowe Życie» znajduje się przy ul. Svyatoshinskaya, 3, z. 26.

7. Koło.

Kursy dla kobiet w ciąży w środku «Circle» — to 18 lat udanej pracy z młodymi rodzicami. Podczas kursów przygotowawczych i szkoleniowych w ciąży przygotować się do naturalnego porodu, zapewnienie wsparcia dla procesu konsultacji i opieki noworodka w trybie on-line. Pracownicy centrum wyznaje bardzo indywidualne podejście do każdej pary. A oprócz studiów teoretycznych i stosowanych kobiety w ciąży czeka na specjalny kurs gimnastyki dla kobiet w ciąży.

Centrum «Circle» znajduje się przy ul. Tymoszenko, 2n, z. 6.

Koszt szkolenia dla kobiet w ciąży średnio około 800-1000 hrywien. Cena zależy od liczby klas i intensywne.

Jednak to nie jest warte oszczędności, ponieważ takie badania są konieczne część ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ informacyjny Delfi

Share →