Kwietniki: Formy, widoki, zasady rejestracji

Kwietniki: Formy, widoki, zasady, rejestracja i kombinacje kolorów

Co znajduje się ogród bez kwiatów? To kwiaty w całej jego różnorodności i zapewnić możliwość, aby nawet najbardziej zwyczajne strefie podmiejskiej w krainie piękna i harmonii. Kwiaty mogą natychmiast stworzyć dobry nastrój, jasne i kolorowe problem ogród, wypełnienie całego letnich kolorach.

Kwiat łóżko jest najbardziej skutecznym sposobem, aby pokazać kwiat zamieszek w całej okazałości. Niezależnie od stylu nie został w działce, ogród kwiatowy zawsze jest właściwe i wszędzie. Trudność polega tylko wybrać odpowiednie gatunki roślin kwitnących i skutecznie połączyć je w łóżku.

Kwietniki w domku mogą mieć różne kształty i formy. Wzdłuż ścieżki ogrodowe rośliny zwykle niskich kwiatów, żeby nie utrudniać lądowanie w dolnej części ogrodu. Przy okazji, nie tylko mogą być rozmieszczone więcej wysokich roślin, ale muszą nauczyć się, jak połączyć stronę kolory siebie. Nie ma wielką wartość i okres kwitnienia, a barwa kwiatostanów i kształt kwiatów. Unikać chęć połączenia w kwietnik na raz wszystkich kwiatów – to będzie wyglądać dziwnie i alyapisto.

Najbardziej udane opcja stanowi połączenie trzech rodzajów.

Jeśli nie jesteś w stanie wybrać najbardziej odpowiedni zestaw kolorów w łóżku, najprostszy sposób zwrócić się o pomoc. Ale w ogóle, w tworzeniu pięknej i eleganckiej klombu nic wielkiego. Zagraj kontrast – podłączyć w kilku kolorach przeciwnej kwietnik, takich jak czerwony oraz zielony, żółty oraz fioletowy, pomarańczowy oraz błękit.

To może być fioletowy fioletowy Vitrokka z jasny pomarańczowy lub pomarańczowy Crocosmia Petunia z czerwone i purpurowe asters echinacei.

Język kwiatów jest bardzo wyraziste: pomarańczowy – gorąco i ognista, niebieski odcień, a wręcz przeciwnie, jest związany z blokiem lodu, biały jest neutralne. Kształt i teksturę z liści roślin mogą również odgrywać rolę w projektowaniu kwietniki. Na przykład rośliny o dużych liści szerokich połączyć dobrze z roślin, które mają małe misternie wygięte liście. Połączenie zakładów w łóżku, staraj się używać kolorów w tym samym odcieniu liści, w przeciwnym razie może się zbyt próżne i pompatyczny ogród kwiatowy

Nie zapomnij o czasie kwitnienia poszczególnych gatunków kwiatów – bardzo ciekawe w tym kameleon łóżka szacunek, w którym kwiaty są wybrane w taki sposób, aby zadowolić wszystkie rośliny latem Ciebie kwitnienia. Gdy znika pewien odcień kwiat, kwiat zaczyna kwitnąć inny dźwięk, a wynik jako festiwal kwiatów nie kończy się lato. Otrzymasz go, gdy posadzone w łóżku obok bzu Coreopsis, kwitnienie w lipcu i brązowy agrostemmu, kwitnie pod koniec sierpnia

Jeśli jesteś zdecydowany, aby zadowolić siebie i swoich bliskich, luksusowe kwiat łóżko, wtedy wiem, że trzeba sadzić kwiaty letnie na wiosnę i wiosenne kwiaty powinny być sadzone jesienią. Nie zapominaj, że kwiaty sąsiedzi są zawsze w konkursie na wilgoć, składniki odżywcze i światła, więc staram się być sadzone w pobliżu roślin z przybliżeniu równe szanse przeżycia, w przeciwnym razie kwiaty szybko więdną słabsza.

Share →