Kwitnące byliny. Rośliny wieloletnie Kwiaty

Kwitnące byliny. Rośliny wieloletnie Kwiaty

Jeśli umieścisz byliny kwitnące. każdego roku będą tworzyć różowy obraz w swoim ogrodzie. Po tym wszystkim, można wybrać kolor i dla bylin kwitnących czasie tak, że trawnik jest zawsze elegancka i atrakcyjna. Byliny, takie jak Amsoniya iSedum «Dragon Blood» ożywi Twój ogród kolorowe kwiaty w lecie i kolorowych liści w zimnej porze roku.

11 Interesujące byliny kwitnące:

• kwitnące wczesną jesienią

• kwitnienie w połowie lub na koniec sezonu

Jeśli planujemy posadzić kilka odmian kwitnących bylin, to nie jest problem, ponieważ tylko rozszerzyć zakres chryzantemy kwitną przed zimą. Chryzantemy ogrodowe rośliny, które wymagają nieco uwagi, mogą kolorować, a nawet w trudnych warunkach pogodowych.

3. Knautia gwiazdnik pola lub zioła do 80 cm. Istnieje kilka typów. Magiczny kwiat na długiej szypułki jest forma poduszki na igły. Kwiaty różowe lub niebieskie.

Holenderscy hodowcy hodowane gwiazdnik Wielki Kamień zaskakująco duże kwiaty, do 10 cm średnicy, mają duży zielony rdzeń, który umożliwia rozkwit kwiatu bzu bardzo długo.

4. Japoński Daisy (Chrysanthemum Trrotsit) to wieloletnia kwitnienia z żółtym centrum w środku kwiatów i białych płatków. Ten rodzaj kwiatu stokrotki.

5. zawilec zawilec mnogoletnyaya.Ee zwany także jest jedną z spektakularny perennials, które mogą dobrze rosnąć w półcieniu. Jest to lasy kwiatowe. Ogrodników przyciąga zawilca wieńcowego z dużych kwiatów do 8 cm średnicy i różnych kolorach.

W przeciwieństwie do jego względnej proste, Anemone wieńcowego ma bulwiaste kłącza. Windswept długoterminowe ciepłolubne, więc kłącze po kwitnieniu wykopać i przechowywać w ciepłym pomieszczeniu. Możesz wybierać spośród wielu klasach takie zawilce, które Ci się najbardziej podobają, i rozpuścić w swoim ogrodzie.

6. wieloletnie astry. Zakład ten korzeń, który jest bardzo podobny do rocznych astry. Sama różnorodność kolorów, wyglądu i wielkości kwiatów krzewów.

Popularne astry wieloletnie novobelgiyskaya różne są astry. Mogą być duże i małe. Jeśli chcesz ozdobić centrum klombów astry, odmiany roślin Crimson Brocade. Wysokość Bush jest 95 cm.

Wielkie czerwone podwójne kwiaty będą przed zdobią ogród pierwsze jesienne przymrozki. Jeśli chcesz ozdobić granic, najlepsze odmiany

Snowsprite, Jenny, którzy dorastają do 30-40 cm wysokości.

7. Atsidantera to zakład, że wysoki klubnelukovichnyh późnym latem kwitnie. Białe duże kwiaty zaciemnione bordowy miejsce w środku kwiat w kwietnik imponujący wygląd na tle długich wąskich liści.

8. Nawłoć, zwłaszcza dzikie nawłoć, skromny i mało podatna na choroby. Kwiat rośnie dobrze w suchej gleby i półcieniu. Jesienią wszystkie miejsca zamieszkane przez te rośliny, pokryte złoto-żółte kwiaty.

Zamieniają się w puszystym białym pędzlem, a następnie złotym brązowym czasie mrozu. Te wieloletnie rośliny są wykorzystywane do bukietów.

9. stewii nakrapiane (Eupatorium maculatumL) bezpretensjonalny wysoka wieloletnia, do 1,5 m wysokości, jest jednym z najlepszych ozdobnych bylin. Zakład ten korzeń. W zależności od rodzaju roślin, mają różne kolory i kwiatostan łodygi. Na przykład, Brama ma wiele różowo-fioletowe kwiaty na jasnym fioletowym łodygi frędzle. Jest ozdobiona jasnym roślin ogród późnym latem, a nawet po kwitnienia nie traci efekt dekoracyjny.

Stewia jest skromny do gleby, może rosnąć w mokrej glebie i suchych ogrodach.

10. Autumn Joy Rozchodnik jest wspólne roślin z stonecrops rodzaju. To jest czasami nazywane kapusty zając. Ten duży liści roślin smyasistimi ipryamostoyachimi szypułek. Kwiaty są zebrane vkorzinki różowy, czerwony, niebieski, zielony, kwitnie aż do późnej jesieni.

Jeśli nie będzie je wyciąć, że przyciągają wzrok w ogrodzie przez całą zimę.

11. Krwawnik dekoracyjne. Pewnie widział krwawnika stepowe. To jest główny zakład rodziny selektywnie wyświetlane i skutecznie wygląda na granicach, dzięki zwartości. Na przykład, krwawnik pospolity odmiany ozdobne Laura ma małe czapka jest jasny kolor czerwony z białym w połowie drogi.

Lubi słoneczne miejsca, ale pogodzić z półcieniu.

Możesz wybrać te byliny i można komponować i Twoja lista ulubionych kolorów. Najważniejsze jest to, że Twój ogród był atrakcyjny przez cały rok.

Share →