Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu

Alcoholism — choroby, którą należy traktować! Otrzymuj naszą profesjonalną pomoc i wsparcie pozbyć się uzależnienia od alkoholu, a okaże się, że życie wypełnione szczęściem, jest to możliwe.

Nie jest tajemnicą, że wiele osób wciąż postrzegają uzależnionych od alkoholu wyłącznie jako nawyk, który może poradzić sobie na własną rękę. Niestety, bogate doświadczenie naszych specjalistów wynika, przeciwnie: leczenie uzależnienia od alkoholu — jedyny sposób, aby doprowadzić człowieka do normalnego życia. I to pomoże, aby klinikę leczenia alkoholizmu Rehab rodzinne — wyspecjalizowany ośrodek walki z śmiertelnej choroby po leczeniu i rehabilitacji.

Oferujemy skuteczne leczenie alkoholizmu anonimowego w Moskwie we własnym szpitalu zamkniętym z wykorzystaniem najbardziej skutecznych metod psychoterapii. W tych warunkach możliwe jest zapewnienie skutecznego leczenia i całkowite uwolnienie od uzależnienia od alkoholu. A to oznacza — by przynieść pokój dla rodziny, aby dać szansę ponownie, aby w pełni pracy i odpoczynku.

Jak pracujemy?

W przeciwieństwie do wielu innych klinikach leczenia alkoholizmu w Moskwie, zapewniamy kompleksową i, co nie mniej ważne, indywidualne podejście do każdego przypadku. Rehab Specjaliści

Praktyka rodzinna powinna być kolejność interakcji z pacjentem:

 • Transfer24 — szybka dostawa pacjenta do centrum rehabilitacji dla alkoholika, własnym transportem. Usługa dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Usunięcie zatruciem alkoholem i kaca wyeliminować skuteczne, ale bezpieczne metody.
 • Diagnoza lekarza pacjenta. Na tym etapie, eksperci opracować indywidualny program leczenia uzależnienia od alkoholu i dalszej rehabilitacji.
 • Leczenie uzależnienia od alkoholu w szpitalu: psychoterapii, zajęcia grupowe, programu rehabilitacji.

Szpital rehabilitacyjny Rodzina

Praktyka pokazuje, że występuje efektywne leczenie pacjentów z alkoholizmem w Moskwie, jest możliwe tylko w zamkniętym szpitalu. W przeciwnym razie istnieje wysokie ryzyko nawrotu zakończyć pełny cykl leczenia.

Klinika leczenia alkoholizmu Rehab Rodzina zapewnia maksymalne szanse na komfortowy pobyt pacjentów w komfortowych domów pod zegarem nadzorem lekarza. Szczególną uwagę zwrócono na zapewnienie, że każdy pacjent w trakcie leczenia i rehabilitacji nie mają dostępu do alkoholu. Dlatego gwarantujemy wokół bezpieczeństwa zegara i brak osób nieupoważnionych na terenie szpitala.

Każde połączenie z otoczeniem i niepożądanych dotarcie do kliniki zakazane substancje są całkowicie wykluczone.

Cele i efekty

Oto tylko niektóre z celów, które stawiamy sobie w leczeniu uzależnienia od alkoholu:

 • nauczenie pacjenta do kontrolowania impulsów / pragnienie alkoholu;
 • pomóc mu uniknąć sytuacji, w których może być skłonny do picia;
 • aby zrozumieć, co jest «wyzwolenie mechanizmu» niepożądanych zachowań i radzenia sobie ze skutkami ostatniego urazu lub nadużycia.

Nasze doświadczenie pokazuje, że bez głębokiego studium intrapersonal konfliktów, bez analizy i archiwizacji zasobów osobowych, wysiłki różnych specjalistów zapewniają jedynie efekt krótkoterminowy. Alkohol centrum leczenia Rehab Rodzina oferuje unikalny program, którego główną cechą jest wykorzystanie znanych i skutecznych metod leczenia uzależnienia od alkoholu, w oparciu o doświadczenia z wiodących ośrodków w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Zapamiętaj: Skuteczność leczenia alkoholizmu i kosztów takich usług zależy od tego jak skomplikowane i jest uruchomiony każdym konkretnym przypadku. A jeśli występuje taki problem w rodzinie, nie starają się radzić sobie z nim przez perswazję lub ciśnienia, bardziej tradycyjnych metod. Uzyskać fachową poradę naszych lekarzy, przeczytaj opinie na temat leczenia alkoholizmu w naszej klinice i zrobić decydujący krok w kierunku nowego życia! Zadzwoń na nasz samochód jest gotowy, aby przejść do zegara adresowej.

Jak pozbyć się uzależnienia od alkoholu

Klinika Rehab Rodzina staramy się wyleczyć człowieka nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Osiąga się to poprzez włączenie się w naszym programie rehabilitacji czterech podstawowych elementów.

Elementy te odgrywają kluczową rolę w osiągnięciu lepszego zdrowia:

 • pomoc medyczna;
 • psychoterapeutyczne programu (w trybie indywidualnym i grupowym);
 • Opieka medyczna;
 • pracować ze środowiskiem nośnika.

Używamy tych metod leczenia alkoholizmu:

 • Testy psychologiczne;
 • rozmowa motywująca;
 • poradnictwo psychologiczne;
 • psychoterapia (terapia Gestalt, terapia klient-centered, zorientowanych duchowo terapii, hipoterapia, kinoterapiya, maskoterapiya i in.);
 • pomocy psychospołecznej;
 • systemową terapią rodzin;
 • psychopharmacotherapy;
 • poradnictwo rodzinne;
 • fizjoterapia i inne.

Rehab techniki rodzinne opracowane w ścisłej współpracy z wiodącymi ekspertami krajowymi i zagranicznymi partnerami. Aby zapewnić ich skuteczność proponuję zapoznanie się z odręcznym opinii naszych pacjentów

Aby ocenić stopień pilności problemu alkoholizmu dla Ciebie osobiście, zalecamy, aby przejść krótki test

Nasze atuty

Musi ty lub twój ukochany pomóc? Możemy Ci pomóc!

Zadzwoń do nas teraz +7 (495) 212-08-87

   Kroków do udanej naprawie

Alkoholizm — nie tylko destrukcyjnym nawykiem, to prawdziwa choroba, która występuje w wyniku patologicznego alkoholu hobby. Ponadto, jest to problem, cierpi nie tylko z alkoholizmem, jest nieszczęściem całych rodzin, zmuszony radzić sobie z chorobą bliskiej osoby. W tym przypadku Leczenie alkoholizmu jest zbawieniem dla rodziców, małżonków i dzieci cierpiących z powodu alkoholizmu, i dlatego konieczne jest, aby natychmiast rozpocząć. I to pomoże doświadczonych specjalistów klinikę Rehab Rodzina. że u pacjentów więcej niż jeden rok i przywracania pokaz profesjonalizm.

W-alkoholizm leczenie pacjenta

Na podstawie doświadczalnie klinice Rehab Rodzina. można bezpiecznie powiedzieć, że leczenie alkoholizmu jest najbardziej skuteczny w przypadku dobrowolnego leczenia opieki nad pacjentem. W-alkoholizm leczenie pacjenta W niektórych przypadkach jest korzystne, ponieważ w tym przypadku pacjenta w czasie leczenia izolowanego z pokus. Również duży plus w leczeniu pacjenta jest, że pacjent jest pod stałym nadzorem personelu medycznego, co jest niezwykle ważne w przypadku złożonych i zaawansowanych form alkoholizm.

Anonymous leczenie alkoholizmu

Wielu pacjentów nie zgadzają się na leczenie alkoholizmu strachu rozgłosu. Najczęściej pacjent nie chce przyznać się do uzależnienia, nie tylko innym, ale także do siebie. Ale gdy osoba uzależniona jest nadal świadoma problemu i postanowił na potrzeby leczenia, można to zrobić anonimowo. Anonymous leczenie alkoholizmu  Klinika Rehab Rodzina umożliwić pacjentowi odzyskać bez rozgłosu, z pełną tajemnicą, że ludzie szukają pomocy z naszej kliniki.

Leczenie Anonimowość daje ludzie potrzebują spokoju i pewności, że informacje nie zostaną przedłużone, co oznacza, że ​​takie leczenie jest o wiele bardziej efektywne.

Leczenie ambulatoryjne alkoholizmu

Leczenie ambulatoryjne alkoholizmu   Klinika Rehab Rodzina — Ta troska, przychodzą do placówki, różnej od stacjonarnych, które nie daje się wokół opieki zegara. Nie lekceważ tego typu leczenia, jak również motywacji pacjenta odgrywa bardzo ważną rolę w odzyskiwaniu. Konieczne jest również, aby dokładnie wybrać miejsce leczenia.

W naszej klinice, oprócz pracowników bezpośrednio zaangażowanych w proces odzyskiwania i ma doskonałą psychologa, którzy mogą wylać swoje serce i uzyskać kompetentne doradztwo.

Leczenie alkoholizmu za granicą

Share →