Leczenie cellulitu i kształtowania ciała

Leczenie cellulitu i kształtowania ciała

Cellulitu (lipodystrofia), dziś — prawdopodobnie najbardziej popularnych miejsc w estetycznej kosmetologii.

Cellulitu – jest złożony i długotrwały proces, w związku z tym, w oparciu o stadium cellulitu, dobiera dla każdego pacjenta, co w pewnym etapie postępowania, a cały zestaw procedur konsekwentnie. Dlatego można powiedzieć, że jest to ściśle indywidualny dobór program antycellulitowy.

Proponujemy zapoznać się z listą procedur przeprowadzonych przez lekarzy Korekta Centrum "Meder",

Cellulitu

Cellulitu, składa się z szeregu procedur, wybrany zgodnie z typem, stopień i miejsce cellulitu, a także wiek pacjenta i przypadku chorób towarzyszących. Cellulit na nogach (w tym na ud i łydek) — najczęstszym problemem współczesnych kobiet. Na dolotowego lekarz poinformuje szczegółowo o tym, jak pozbyć się cellulitu na nogach, w tym, jak usunąć cellulit z pośladków i ud, a także podnieść odpowiedni program antycellulitowy.

Cellulit zwykle składa się z kilku etapów:

  1. usuwanie obrzęków, normalizacja mikrokrążenia i limfy w obszarze problemów (osmopohudenie, drenaż limfatyczny masaż, okłady, kontrastujące mezoterapii ciała)
  2. zmiękczanie gęste obszary zwłóknienia i «skórka pomarańczowa» (Masaż antycellulitowy, masaż miodowy, liposukcja ultradźwiękowa)
  3. zmniejszenie grubości podskórnej tkanki tłuszczowej (mezoterapii kształtowania ciała, ciała liposukcja ultradźwiękowa, sprzęt)
  4. wyrównanie ulgi i zaostrzenie skóry ciała (body kształtowaniu sprzęt, okłady, biorevitalization)

Jeśli zadanie ustawić się pozbyć cellulitu — jesteś na dobrej drodze, ale będzie zobowiązany wytrwałość i twardość.

Istnieje stan cellulitu?

Bezpośrednio «skórka pomarańczowa» nie spowoduje szkody, ale ciężkie cellulitu może służyć jako tło do rozwoju patologii takich jak żylaków i innych zaburzeń naczyniowych. W krajach zachodnich, we Francji, na przykład, jest oficjalnie uznawana za chorobę cellulitu. Pozbyć się cellulitu — marzenie każdej kobiety!

Nadwagi i cellulitu – samo?

Najczęściej, dochodzimy do odbioru chuda dziewczyna z wyraźnym cellulitu w udach i pośladkach. Ponadto, często można znaleźć kobiety, które mają nadwagę, ale z gładką skórę bez śladu «skórka pomarańczowa», Jest to spowodowane faktem, że nadwaga – Cała choroba ciała spowodowany przede wszystkim, niezdrowej diety i zaburzenia hormonalne, a cellulit – patologii naczyniowych, które występuje, gdy utrata mikrokrążenia w tkance podskórnej, rozwój tkanki łącznej (oryginalne blizny) wokół komórek tłuszczowych prowadzi do powstawania nieprawidłowości i wstrząsy.

Jednak dość często cellulit i forma nadwagę złożony problem, ponieważ problem utraty wagi służy jako tło dla cellulitu. Dlatego utrata masy ciała, modelowanie sylwetki i leczenie cellulitu są ze sobą nierozerwalnie związane, a korekta programu powinna zawierać zalecenia dotyczące odchudzania.

Co jest przyczyną cellulitu?

Dość trudne do wyodrębnienia z złożone kwestie współczesnego człowieka, jednego jedynego powodu do cellulitu i jego rozwoju. Ważną rolę dziedziczności i indywidualnych cech pacjenta, a także odbiór antykoncepcyjnych i zaburzeń hormonalnych.

Jest to niezwykle ważne czynniki to niezdrowa dieta, która wyraża się najczęściej zadowoleni "fast food", Napoje bezalkoholowe, kawę, a także stres, brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia siedzący tryb życia, choroby kręgosłupa, ciasne ubrania, chodzenia w szpilkach, zanieczyszczenie środowiska.

Trzeba powiedzieć, że jest to niemożliwe, aby pozbyć się cellulitu, bez zmiany swojego podejścia do odżywiania pacjenta. Konsultacje dietetyka i spersonalizowanej diety jest jednym z zalecanych procedur dla pacjentów w naszej klinice.

Jak pozbyć się cellulitu i prawidłowego żywienia

Cellulitu — zadanie skomplikowane i złożone. Aby pozbyć się cellulitu jest niezbędne nie tylko do korzystania z specjalistyczne zabiegi antycellulitowe, ale także do prowadzenia aktywnego zapobiegania jej powstawania.

Ważnym czynnikiem jest specjalna dieta antycellulitowy. Dieta wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Na przykład, należy powstrzymać się od podejmowania kawy i napojów gazowanych, mocnej herbaty parzonej, cukier, za dużo tłuszczu, mięso lub wędzonego mięsa, ogórków i majonezu i produktów mlecznych, z wyjątkiem niskiej zawartości tłuszczu.

Alkohol w zasilanie systemu ma również miejsce.

W drodze wyjątku, można sobie pozwolić na odrobinę białego wina wytrawnego – ale nie więcej niż 50-100 ml na dzień.

Share →