Leczenie opryszczki środków ludowej

Leczenie opryszczki środków ludowej

Opryszczka — choroby wirusowe z wysypka z pęcherzami na skórze i błonach śluzowych.

Objawy

Pierwotne opryszczki w 90% przypadków występuje bez objawów charakterystycznych wypowiedzi. Nawracające opryszczki często pojawia się zmian skórnych. Wysypka znajduje się na różnych obszarach skóry. Zazwyczaj poprzedza swędzenia i pieczenia, wysypka lekkim obrzęk i zaczerwienienie skóry. Typowy wysypka opryszczki — grupa małych pęcherzyków na obrzęki, zaczerwienienie skóry. Przezroczysta ciecz wewnątrz pęcherzyków szybko staje się mętna, a po tym pęcherzyków są otwarte.

Strefa ta jest pokryta skórką, które wysychają i odpadają, nie pozostawiając żadnych widocznych śladów na skórze. Czytaj więcej na temat objawów opryszczki kliknij tutaj.

Co się dzieje? Wirus opryszczki wpływa na skórę, błony śluzowe, oczy, narządy wewnętrzne i centralny układ nerwowy. Wywołać opryszczkę i nawroty infekcji, przeziębienia, zapalenie opon mózgowych i sepsę.

Kobiety nawroty mogą wystąpić w okresie napięcia przedmiesiączkowego.

Najczęściej opryszczka — w ustach. Wysypki, które mogą występować w jednej, potem z drugiej powierzchni skóry i może być odnowione w tym samym miejscu. Wysypka jest bezbolesny. Cały proces trwa mniej niż tydzień.

Jednocześnie z wyglądu wysypka może być zwiększona węzłów chłonnych, jest poczucie dreszcze i lekkim gorączki.

Bardzo popularną formą opryszczki narządów płciowych. Men opryszczka zwykle pojawiają się na wewnętrznej warstwie napletka na głowicy i trzonu prącia. Jeśli wysypka dużo w procesie może wiązać węzły chłonne. Wysypka towarzyszy pieczenie, swędzenie i ból. Czasami jest częste bolesne oddawanie moczu może rozwinąć zapalenie pęcherza. U kobiet, wysypka opryszczka pojawia się w postaci wielu bolesnych owrzodzeń otoczonych moczenia.

Równocześnie z pojawieniem się owrzodzenia powstają spalania i swędzenie odczucia w regionie krocza.

Opryszczka jest przenoszona poprzez kontakt-gospodarstwie domowym przez bezpośredni kontakt z pacjentami i przez zakażone przedmioty (naczynia, ręczniki, szczoteczki do zębów, zabawki). Opryszczka narządów płciowych jest drogą płciową. Podczas infekowania kobieta w ciąży zakażenie płodu.

Typy wirusa opryszczki 1 i 2

HSV-1 i HSV-2 odnosi się do wirusa DNA. Charakteryzują się one do niszczenia komórek zakażonych stosunkowo krótkim cyklu rozrodczego oraz zdolność do pozostawania we utajone w zwojach układu nerwowego. Po zakażeniu HSV człowieka życia staje się nosicielem wirusa podczas ostrej infekcji może przenieść go do innych ludzi. Okres inkubacji zakażenia HSV waha się od 1 do 26 dni. Wcześniej uważał, że HSV-1 jest głównie nazolabilny opryszczki i HSV-2 — narządów. To jest teraz ustalono, że oba wzbudzenia spowodować opryszczkowe zmiany i jeden i inne miejsca.

Uogólnione herpes często powoduje HSV-2.

Najpopularniejszą metodą rozpoznania zakażenia wirusem opryszczki jest wykrycie przeciwciał HSV-1 i HSV-2 w surowicy.

Wykrywanie wirusów herpes simplex typu 1 i 2

Ostatnio, do diagnozowania zakażenia HSV, stosując identyfikację DNA HSV 1 i 2, w materiale pęcherzyków i owrzodzeń skóry lub błon śluzowych (w tym spojówce oka) metodą PCR (bardzo czułych, specyficznych i szybką metodę rozpoznania). Ten sposób może być stosowany do wykrywania wirusa w płynie mózgowo-rdzeniowym. Ujemny wynik PCR nie wyklucza zakażenia opryszczką, a ze względu na krótki cykl rozrodczy patogenu (w komórkach nabłonka jest tylko 20 h) Materiał do badań mogą być brane zbyt wcześnie lub zbyt późno.

PCR pozytywny wynik wskazuje na obecność wirusa w organizmie ludzkim, ale nie mogą odróżnić nośnik z aktywnego zakażenia.

Klasyfikacja

Półpasiec — choroby skóry powodowane przez wirusa, które jest podobne do wirusa varicella-zoster. Najczęściej występowanie choroby poprzedza hipotermii. Droga zakażenia — kontaktować się w komunikacji z pacjentów zakażonych HIV lub wirusa opryszczki.

Zakażenie jest zwykle zlokalizowane w błonie śluzowej migdałków i gardła, skąd dostaje się do krwiobiegu i wpływa na układ nerwowy i na skórę. Główne objawy to gorączka, ogólne zatrucie, świąd, wysypka z pęcherzami.

Lokalizacja jednostronnych zmian, ten obszar twarzy, klatki piersiowej i pasa. Są to bóle, że czasami stają się nieznośne, pogłębia charakter poprzez ruch, dotykać skóry. Po kilku dniach skóra wydaje się małe pęcherzyki wypełnione początkowo przejrzyste, a następnie treści ropnej. 4—5 dni powierzchni pęcherzyka kurczy się i tworzy skorupę brązowym kolorze.

Choroba trwa średnio 7—10 dni, czasami nawet do 4—5 tygodni.

Herpes Simplex — wirusowa choroba spowodowana przez wirus herpes simplex (HSV), przede wszystkim wpływa na skórę, błony śluzowe, centralny układ nerwowy, czasami nawet narządów wewnętrznych. Przebieg choroby zależy od ludzkiego systemu immunologicznego.

Zakażenie dróg z opryszczką kilku — jest, po pierwsze, zanieczyszczenia w kontakcie ze źródłem zakażenia (który może być albo przedmiotów lub osób), w powietrzu, seksualnych zakażenie kontaktowe z nośnikiem i z matki na płód. HSV przenikającym do organizmu dosłownie atakuje wszystkie jego części, to jest zawartych w płynach ustrojowych — krew, mocz, ślina, nasienie, śluz nosogardzieli, płynu owodniowego. Poprzez zmniejszenie odpornościowy (na przeziębienie, zmęczenie, stres nerwowy.

Flu) jest aktywacja HSV. Choroba wirusowa jest przewlekły.

Okres czasu od zakażenia do pierwszych objawów choroby wynosi od 1 do 26 dni. Choroba może objawiać się w różnych sposobów. Jeśli wirus występuje u małych ciała, choroba najczęściej oddziałuje na powierzchnię jamy ustnej.

Choroba zaczyna się gwałtowny wzrost temperatury ciała do 39—40 ° S.

Pacjentów o złe samopoczucie, osłabienie, utrata apetytu, bóle mięśni. W tym samym czasie na błony śluzowe jamy ustnej (policzków) dziąseł, języka zauważyć pojawiania się drobnych pęcherzyków z zawartością cieczy. 2—3 dni pęcherzyki rozerwanie, a na ich miejsce pojawiły się owrzodzenia tworzą skorupę.

Opryszczka narządów płciowych — narządów płciowych. Obraz kliniczny choroby jest podobny do wirusa opryszczki pospolitej, ale różnym miejscu docelowym. Ten typ wirusa atakuje obszar narządów moczowo-płciowych, odbytu.

Leczenie

Do leczenia przeciwwirusowego maści, takiej jak oksolinowy szybsze eliminacji wysypki opryszczki. Wewnątrz są leki przeciwwirusowe, takie jak acyklowir lub Zovirax. Jednocześnie odbiór immunostymulujące leków.

Niezbędne leki mogą być przepisane wyłącznie przez lekarza.

Tradycyjna medycyna zaleca picia herbaty witaminy, stosuje się do obszarów dotkniętych opryszczki skóry kilka razy dziennie, namoczone w wodzie wrzącej szmatką i przetrzeć alkoholem i wysypka w proszku dla niemowląt w proszku bez dodatków aromatycznych i innych.

Leczenie herbaty

Wirus opryszczki jest bardzo przebiegły. Pojawia się, gdy nie czeka — po stres i napięcie nerwowe, zmęczenie i choroby. To jest niebezpieczne i musi być leczone przez specjalistów. Ale herbata zawsze zmiękcza choroby. W ciągu dnia, wziąć orzeźwiającą przeciwwirusowe herbatę.

Chociaż nie jest specyficzna wobec wirusa opryszczki, ale daje dobry wynik.

Wziąć Jałowiec (Part 1) List melissitsvetki czeremcha

Można spróbować herbaty z propolisem. Napar kwiaty rumianku (1 łyżeczka na filiżankę), odstawić na 15 minut w górę, szczepu i dodać 1 łyżeczkę 10% alkoholu Nalewka z propolisu,

Jagody lecznicze

Jest wymagane:

1 łyżka. owoce Kalina, 250 ml wody, łyżka.

Sposób wytwarzania.

Owoce Viburnum zalać wrzącą wodą, zaparzać przez 4 godziny.

Share →