Leczenie rwa kulszowa

Leczenie rwa kulszowa

Jednym z głównych chorób, które mogą mieć wpływ na osoby w dowolnym wieku, to korzonków nerwowych. Leczenie tej choroby «Poradnia lekarza Zolotavina» prowadzone przez doświadczonych specjalistów w najnowocześniejszych technik.

Opis

Choroba ta dotyka korzenie nerwowe rdzenia kręgowego. Najczęściej spowodowane przez naruszenie lub nerwowych wiązkach lub zapalenia. Impingement które usuwa z łatwością masaż może być spowodowane przez uraz, osteochondroza lub skurcze mięśni i zapalenie – hipotermia lub infekcje.

Zazwyczaj choroba jest przewlekłą.

Głównym objawem tej choroby — ból, więc rozpoznanie «korzonków nerwowych» Leczenie jest ukierunkowane przede wszystkim na łagodzeniu ostrego bólu. Czasami pacjent nie może poruszać się z powodu wyniszczającego ataku intensywnego bólu.

W zależności od lokalizacji dotkniętego nerwu rwa kulszowa trzy rodzaje:

  • cervicobrachial,
  • w klatce piersiowej,
  • lędźwiowo-krzyżowego.

Diagnostyka

Objawy są łatwe do wykrycia w trakcie kontroli. Lekarze naszej kliniki znajdzie dokładną lokalizację dotkniętych korzeni nerwowych w celu określenia procesu lokalizacji.

Badania rentgenowskie kręgosłupa, które mogą pomóc ustalić przyczynę rwy kulszowej — Spondylography.

Określić poziom zniszczenia i pomaga potwierdzić obrazowania diagnostycznego.

Terapia

Leczenie ma na celu łagodzenie bólu i współczynnika ulgi powodując ból. Specjaliści z naszego centrum, posiadające duże doświadczenie w leczeniu niektórych zaburzeń neurologicznych, pomoże Ci pozbyć się bólu i zapobiec nowych ataków. Oprócz leczenia farmakologicznego, następujące zabiegi:

  • masaż,
  • osteopatii,
  • terapia manualna.

Masaż na zapalenie korzonków nerwowych

Masaż jakości z korzonków nerwowych pomaga przywrócić fizjologiczną pozycję kręgosłup, mięśnie i przywrócić krążenie krwi, pobudzają metabolizm zmniejszają obrzęk korzeni nerwowych.

Osteopatia

Osteopatii strukturalnej prowadzone w naszym centrum przyczyni się do przywrócenia całego zakresu ruchu zajętego obszaru kręgosłupa, łagodzi skurcze i kompresji działających na newralgiczne punkty kręgosłupa.

Terapia manualna

Ten rodzaj leczenia, a także masaże, pomaga usunąć płyty offsetowe zatrzymania procesów zwyrodnieniowych, które powodują choroby.

Kontakt z «Poradnia lekarza Zolotavina»Zapomnisz o nagłe ataki bólu nie do zniesienia. Razem możemy wygrać rwa kulszowa!

Share →