Leczenie zaćmy środki folk

Leczenie zaćmy środki folk

Zaćma krople miodu-jabłkowe

Jedna kobieta z zaćmą, dziewczyna uzależniony medycyna ludowa zaleca się traktować krople miodu jabłek. Trzy miesiące później, kobiety są o wiele lepsze widzenie.

Weź jabłko i pokroić końcówką. Winkle niż środku i wlać miód w pustkę. Zamknij to wskazówka jabłkowy, który tnie. To zajmie dwa dni przed jest ludowym sposobem zaćmy oka jest gotowy.

Wszystko, co wydarzyło się wylewa się gdzieś i po prostu kapać się w oczy dwa razy dziennie po dwie krople. Można również korzystać z innych narkotyków — miodowo-białkowe. Tak to jest przygotowane.

Zapoznaj się z jaja, które tylko prowadzone kurczaka i zostawić na stole przez dwa dni, a następnie gotować przez pół godziny. Jajko czyste, ale tylko w ten sposób, że białko było nienaruszone. Następnie przeciąć na pół i wyjąć żółtka. Ułożyć połówki białka wgłębieniami i wypełnić z miodem. Więc wartość jednego dnia.

Płyn, który okazał się spuścić. Przechowywać w lodówce.

Ekstrakty lecznicze z zaćmą

Każdego dnia, zrobić sobie kroplę cebuli. Zgnieść soku z cebuli i rozcieńczyć wodą w proporcji 1: 1 woda zostanie najlepiej destylowaną lub przynajmniej czyszczone. Jeśli go podczas wyciskania soku z łez cebuli, to jest dobre, bo łzy dobrze przemywa oczy.

Przy okazji, w celu zwiększenia efektu można dodać sok z mniszka lekarskiego. Liście mniszka lekarskiego, umyć, wycisnąć sok z nich i wymieszać z kropli cebuli.

Potrzebny będzie również kroplę miodu. Aby to zrobić, tylko jak rozcieńczony miód z wodą destylowaną w stosunku 1 do 1. Miód jest lepiej wziąć Acacia lub, jeszcze lepiej, specjalne — rozwiedziony propolisu. Krople miodu przeciwieństwie cebuli można wytworzyć wcześniej.

Muszą trzymać w lodówce, jednak nie dłużej niż trzy dni.

Kiedy zaczynają się leczyć zaćmę, pierwsze krople cebuli, użytkowania i po 45 minutach można mieć miód kopać. Kapać ślad w obu oczach 3 razy dziennie. Leczenie zaćmy trwa miesiąc.

Jeśli to konieczne, można przebić się przez tydzień, aby kontynuować leczenie, ale jest mało prawdopodobne, będziesz go potrzebować.

Krople białkowe

Aby ugotować jajko na twardo, pokroić wzdłuż na pół, wyjąć żółtka. Umyć biały i pozostawić do wyschnięcia, ubić i zamknąć cukru powrotem. Wyrzuć je w piekarniku przez pół godziny. Płyn, który okazał się spuścić gdzieś.

Użyj kapanie dwóch kropli trzy razy dziennie. Przechowywać w lodówce leków, i nie więcej niż trzy dni.

Jak krople do oczu można jeszcze stosować mieszaninę soku z aloesu z miodem i wodą destylowaną — wszystkie w jednej łyżeczce. Bury nazhnyh kompozycji w obu oczach po kropli trzy razy dziennie.

Share →